Pereiti prie turinio
kicule

Jūsų požiūris į papuošalus

Jūsų požiūris į papuošalus  

18 narių prabalsavo

  1. 1. Koks?

    • Gyventi negaliu be papuošalu, nešioju kiekviena diena
      7
    • Patinka tikri papuošalai, ne bižiuterija
      1
    • Patinka kasdieniniai kuklus papuošalai
      7
    • Nešioju tik per įpatingas progas
      2
    • Visai nenešioju, jie neatitinka mano stiliaus
      1
    • Visai nenešioju, manau tai nebereikalingas pinigu mėtimas
      0


Rekomenduojami pranešimai

:rolleyes: ....Realiai man papuošalas ir bižuterija, lygiai sveria. Juvelyrika, man asocijuojasi su brangiųjų metalų gaminiais.

Vilke , iš ties namažas ratas pažystamų negali nešioti paprastos bižuterijos, alergija, musiaut dedamas komponentas ne visai atitinkantis mūsų PH. Juk ir sidabras būna juoduoja, nešiojant tam tikriems žmonėms. Pati nemyliu aukso, auksas manęs...slegia...net vestuvinis žiedas buvo planuose sidabrinis, ... :wacko:

 

as apart saves tai nepazystu nei vienos kuriai pasireiske alergija paprastam metalui. bet kartais tai isties liudina, kai pamatai tau patinkanti papuosala, o jis paprastas.

vyras visada juokiasi "mano brangioji dama" <_ o as vienodai megdtu visus brangius metalus svarbu koks gaminys is ju padarytas bet faktas kad vistik prie sirdies sidabras ir turi buti geros kokybes be priedu netinkamu nes kitaip to nesioti neina src="%7B___base_url___%7D/uploads/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo nekas su tom alergijom :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sidabras gali ir zaliuoti, jei sergi tam tikrom ligom ar sutrikusi kokio organo veikla...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...aš ko gero per didelė zaraza...sidabras ant maniaaas net blizga.... ;)

O jau kaip mėgstu grandzinėles ir vėrinius ant kaklo ar rankos su kokiu riebiu pakabukų... :rolleyes: arba kokius ober dydžio žiedus....ir savyginai gerai, <_< ir dar ant kojos grandinėlės nai nai ir nešiosiu didelius auskarus kai ausis prasidūrsiu... :rolleyes: ...šarka aniaaaa.... :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau,kad kasdien nereikia "apsikarstyti" visokiausiais papuosalais,ustenka paprastuciu auskariuku,ziedo ant pirsto.:hm: o esant ipatingai progai pati derinu auskarus su kaklo veriniu,daznai renkuos apyrankes.


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:dance: as tai kasdien naudoju kuklius papuosaliukus... o jei jau kokia proga nusimato ar siaip gera nuotaika tai prisiderinu prie aprangos ar koki komplektuka uzsidedu... :dance: o prisiderinu prie bet kokio rubo be problemu,nes pati gaminu papuosalus... :) ir jei nusimato koks balius tai is anksto pasiruosiu ir pasigaminu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is ko gamini papuosaliukus?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai galiu ir be jų gyventi, mane erzina kai yra kas ant kaklo ar rankos, auskarai tai būna dažnai bet ir tai ne visada.


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.