Pereiti prie turinio
Snapė

Pusryčiai

Rekomenduojami pranešimai

Man tai jos nedavė jokios naudos :mirksiukas:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man tai jos nedavė jokios naudos :mirksiukas:

na nepasakyciau,kad jos man duoda kazkokia nauda, bet vis valgyt nesinori, nors siandien pries jas isgeriant suvalgiau keptu bulviu su grietine, nes mazule paprase tokiu pusryciu :victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažas offtopic Kas dėl Herbalife, man net labai įdomu, kokios ten iš tiesų žolelelės, jei neseniai perskaičiau, kad žoliniu preparatu vadinamoje LiDa tikroji veiklioji medžiaga - subitraminas... Ir dar smarkiai per didelė jo dozė. ;)

Bent Lietuvoje Formoline ėmė pardavinėti baltymų kokteilius. Sako, kad jie padeda mažinti svorį. Vietoj vieno valgymo pasirinktinai reikėtų išgerti.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai ipratau ir kiekviena ryta valgau sausus puspycius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dabar kiekviena ryta kertu dribsnius su naturaliu jogurtu :blush: labai skanu man :)


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DArbo dienomis dažniausiai būnu be pusryčiu arba suvalgau kokį sūrelį ar tai bananą. O va savaitgaliai tai būną pusryčiai sotūs :geda: , kadangi savaitgaliais maisto gamybą vyro reikalas, tai jis pvz šiandien atnešė man dar į lovą koldūnų su bulvėm :D


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
DArbo dienomis dažniausiai būnu be pusryčiu arba suvalgau kokį sūrelį ar tai bananą. O va savaitgaliai tai būną pusryčiai sotūs :geda: , kadangi savaitgaliais maisto gamybą vyro reikalas, tai jis pvz šiandien atnešė man dar į lovą koldūnų su bulvėm :glare:

 

 

va cia tai tikrai Stiprus pusryciai

 

o siaip ir as tik savaitgaliais pusrycius tevalgau o darbo dienomis tik balta kavyte llaime:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dazniausiai tai kava ir sumustinis ar grudeta varske :cocktail:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as taip pat megstu grudeta varske rytais, o siaip tai koks virtas kiausinis, sumustiniai ir butinai kavos puodelis :(


an1cA6k0g410010MjA3OTlkfDMxNzU1NjBkYXxEdWtyeXRl.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano darbo dienomis- tik kava, o per mano iseigynes dienas tai normalus pusryciai- desreles, makaronai- nes mazyle valgo, tai reikia ir man pavalgyti :(

labai is tikruju skirtingi pusryciai- kartais sausi pusryciai su pienu, kartais surelis, sumustinis ir t.t.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip ir daugumai studentų pusryčiai sumuštiniai. jau nelabai aš į juos žiūrėt galiu, bet greičiausiai ryte pasidaryt. o be pusryčių negaliu, nes po to bloga pasidaro ;)


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.