Pereiti prie turinio
Snapė

FOTOKONKURAS "Mano kulinarinis šedevras"

Rekomenduojami pranešimai

Kulinariniskonkursas.jpg

 

 

NAUJAS KONKURSAS!!!

 

Tokio dar nebuvo. Konkursas kuriame gali dalyvauti bet kuris forumo dalyvis. Nes tai apie ką šis konkursas turim kiekvienas. Spėkit ką? Sunku? Visai ne :flowers: tai yra „Mano kulinarinis šedevras“.

Juk visi turim tą patiekalą, tą receptą, kurį vadiname firminiu. Kurį žino visi draugai bei artimieji. Kurį mėgsta visa šeima.

O kodėl jo nepasidalinus ir su xforumu? O dar už tai galimą gauti nuostabų prizą : Kulinarinių receptų knygą.

Konkurso taisyklės būtų labai parastos ir aiškios:

 

1. Nuotraukų kiekis ribotas iki 7 nuotraukų.

 

2. Nuotraukose turi atsispindėti visi naudojami produktai, gaminimo eiga, bei pats paruoštas patiekalas.

 

3. Prie nuotraukų, turi būtų aiškiai parašyta visa eiga. Prieš nuotraukas tikslus receptas.

 

4. Nesvarbu, tai pusryčiai ar pietūs, karštas ar saldus patiekalas, svarbiausia kad tai būtų jūsų pamėgtas, jūsų mylimiausias JŪSŲ FIRMINIS PATIEKALAS.

 

5. Balsavimas vyks už labiausiai aiškiausiai ir gražiausiai pateiktus patiekalus.

 

6. Patiekalo eigos sunkumas/lengvumas nesvarbu.

 

7. Nuotraukos turi būti nepublikuotos niekur kitur interneto platybėse. Taip pat nenukopijuotos.

 

8. Nuotraukas užkraunate per http://radikal.ru .Pirmiausiai spaudžiate Дополнительные параметры » ir nuimate varneles nuo visų kvadratėlių, prie Создать превью taip pat įrašote 500, vietoje 180 pikselių. Užkrovus nukopijuojate 3. nuorodą ir siunčiate ją man į AŽ (asmenine žinute) kartu su išsamiu nuotraukų aprašymu ir tiksliu receptu.

 

9. Konkursui skirtas nuotraukas su jų aprašymu ir tiksliu receptu gali siūsti man iki gegužės 21d. t.y. turite dvi savaites laiko :flowers:

 

10. Balsavimui bus skirta savaitė laiko.

 

11. Balsuoti bus galimą už vieną labiausiai patikusį šedevrą.

 

12. Dalyvavimas privalomas visiems, kitaip gręsią baudos :lol:

 

13. SIŪSTI GALIMA IKI TRIJŲ RECEPTŲ.

 

SĖKMĖS!!!


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visus kylančius klausimus rašykite čia, pabandysim kuo greičiau ir aiškiau išaiškinti :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip fainai, bet labai gaila aš tokio neturiu :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kaip fainai, bet labai gaila aš tokio neturiu :flowers:

 

Ne tikiu!!!! visi turim kažką ką pvz mūsų vyrai labai labai mėgsta, ar tai saldumynai kūrių vaikai labai laukia, ar dar kažkas :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

superrrr konkurselis. pabandysiu dalyvauti jeigu gaminsiu firmini patiekaliuka :doh::super::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

12. taisyklė labai svarbi, siūlau įsiskaityti gerai į ją :doh::super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kokios baudos????? :hm::hm::doh::super::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kokios baudos????? :hm::hm::doh::super::super:

 

Laba rimtos :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Laba rimtos :doh:

cia manau labiau kasdininegu is tikruju bus rimtos baudos..... juk rimtai ne visos moterys turi savo firminius patiekalus. pvz. as savo firmini patiekala gaminu tik per sventes.

 

o jeigu tas patiekalas visiems gerai zinomas, bet mano vyrui labai skanus- ar as ji galiu pademonstruot????


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš noriu būti nubausta

 

 

bauda: kulinarinio šedevro suvalgymas :doh::super: :super:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bauda tik juokai, nesuprantat mergai juokų :super:

Vėja, gera idėja bet tada aš save nusibaučiau :super:

 

Oksana, aišku galima parodyt bet kokį patiekala, bet kokš kulinarinį savo šedevrą, gal būt tai kiaušinienė o galbūt didžiulis kelių aukštų tortas, tai nesvarbu :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bauda tik juokai, nesuprantat mergai juokų :super:

Vėja, gera idėja bet tada aš save nusibaučiau :super:

 

Oksana, aišku galima parodyt bet kokį patiekala, bet kokš kulinarinį savo šedevrą, gal būt tai kiaušinienė o galbūt didžiulis kelių aukštų tortas, tai nesvarbu :doh:

na pabandysiu siandien pademonstruot savo patiekaliuka. :hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.