Pereiti prie turinio
zmonike

Alkoholiniai kokteiliai

Rekomenduojami pranešimai

Kokius darot alkoholinius kokteilius? pasidalinkit receptura... :flowers:

 

Konkreciau...Koki kokteili galima padaryti su viskiu...?

Konkreciau...Su tokiu?...black_grouse.jpg


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man skaniausias tai MOJITO :geda:

 

mojito1.jpg

 

Ingredientai "Mojito" ruošimui:

1.Šviesus romas;

2.Šviežios mėtos;

3.Limetos;

4.Rudasis cukrus;

5.Cukraus pudra;

6.Soda;

 

Kokteilio "Mojito" ruošimas

Į 250 – 300 ml stiklinę kuo storesniais stiklais įdėkite 5 – 6 mėtų lapelius, kelias limetos skilteles ir 2 šaukštelius rudojo cukraus. Viską stipriai trinkite grūstuve, kol iš mėtų išsiskirs "sultys"Tuomet pilną stiklinę pridėkite susmulkinto ledo, įdėkite šaukštelį cukraus pudros, įpilkite 50 ml romo, šiek tiek sodos ir kruopščiai išmaišykite.

 

Kokteilį papuoškite skiltele citrinos arba limetos ir keliais mėtos lapeliais.

 

 

Kokteilį "Mojito" pro šiaudelį reikia siurbčioti pamažu, nuolat šaukšteliu maišant cukrų. Tik taip pajusite tikrąjį gaivų, saldžiarūgštį skonį.


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonike, man viskis tai tik grynas su ledu, arba jeigu kokteiliuką tai su kola :mirksiukas:

Šiaip neau kokteilių mėgėja, mėgstu grynus stipriuosius gėrimus, bet kartais pagurkšnoju ir jų.

Man pats nemirtingiausias yra kruvinoji meri.

Pili į stiklinę pomidorų sultis, ant viršaus per peilį supili degtinę, lašini kokius 5 lašus tabasko paberi druskos išgeri ir užkandi su tokios daržovės sitebu, užkrito kaip jis vadinasi :flowers:

Dar man labai skanu brendis su kola, bet negaliu gert, vieną kart padauginau gerokai, tai nuo to karto viskas :flowers:

 

Ankščiau gerdavom su panom tokį: viena dalis rūgštaus šampano, viena dalis žagarės likerio ir viena dalis spraito.

 

 

Kryste, niekada nesu gėrus tikro Mojito kokteilio, reiks kada būtinai paragaut :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai tiesa prisiminiau kad per vieną meetą gi gėriau tikrai skanų kokteiliuką tai žalių 999 su red buliu :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skanus kokteiliukas:

 

Keglevich Peach (foto pirmas is desines) + ananasu sultys + ledukai :)

 

keglevich_range_L.jpg


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mėgstamiausias kokteilis yra romas+greifruktų sultys+ ledukai. Pirmą kartą paragavau būdama Amerikoje, tai dabar dažniausiai tokį ir geriu :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.