Pereiti prie turinio
simple_girl

talismanai

Rekomenduojami pranešimai

Vieni sako kad ka?tonai ne?a sekm?. A? jau vienoj temoj ra?iau kad ne?iojuos labai sena ka?tona. Bet ne todel kad tikiu, juo kaip talismanu, bet todel kad jis nei i? ?io nei i? to pas mane atsirado, ir tapo labai mielas.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mazesne kai buvau turejau, bet db tai jau nebe :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau pati pasidariusi runą. Viską dariau tiksliai kaip reikia ( -_- ) ir paskui tampiau su savim gal kokį pusę metų. Tikėjausi, kad padės, bet ;)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? turiu talismana pasaga kuria ne?ioju ant kaklo (sakoma kad su talismanu negalima i?siskirti ilgesniam laikui nei para, tada tipo i?nyksta talismano galios) ir pinigineje ne?iojuosi medinio kry?iaus gabalela i? ?emaieio Kalvarijoje esaneio kry?iaus kelio stotelio. ne?inau kas ir kaip bet kai vasara buvome atlaiduose tenai tai visi ?ones pjovesi po gabalela ir sake reikia ne?iotis su savimi del laimes ar ka?kas pan. kadangi ?ventintas tas kry?ius. :)


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ar pastebėjai kokių pokyčių po to kai pradėjai nešiot?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o ar pastebejai kokio pokyeio po to kai pradejai ne?iot?

na finansine padetis pagerejo, be to ir vyras mano ne?ioja talismana nuo ka?kokio penkio dalyko nepamenu, tai neseniai padare avarija vaizdelis klaikus buvo (ma?ina) bet pats atsipirko tik smakro susiuvimu. na ir ne?inau tiketi ar ne. ?iaip labai noriu tiketi. be to sakoma jeigu abejoji vadinasi tiki :grin:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visuomet su savimi ne?iojuosi ma?a metalina drambliuka, kurio pilvas atsidaro. Ten retkareiais aberiu druskos... Dabar drambliukas priri?tas prie mano palto...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas:o kam druska?

Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negi ne?inai, kam naudojama druska? Kad sugerto bloga energija, apsaugoto nuo vampyraujaneio ?monio ir t.t.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geiste.labai fajnas tavo talismanas:)as tai turiu rakrtu pakabuka su jaspio akmeniu kuris skatina valia,skatina istverme,kantrybe,ramina,atpalaiduoja..:bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebejau, kad da?nai savo drambliuka, prikabinta prie palto, gniau?iu rankoje. Tarsi ?ildyeiau. Man vis norisi ja paimti ir laikyti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.