Pereiti prie turinio
kicule

KEUNE produkcija

Rekomenduojami pranešimai

Apie Keune

Daugiau nei 60-ies šalių grožio salonų vitrinose puikuojasi stilingo dizaino pakuotės, o klasikinis juodai sidabrinės spalvos derinys tapo atpažįstamu profesionalumo simboliu. Tai prasidėjo daugiau kaip prieš 80metų. 1922 m sausio 6 d. Amsterdame chemikas Jan Keune, turintis didelį autoritetą tarp kolegų, įkuria kompaniją gaminančią plaukų priežiūros priemones - \"Keune Haircosmetics\". Jan Keune padėtis visuomenėje ir asmeninės ambicijos suformavo pagrindinę kompanijos nuostatą – gaminti tiktai aukštos kokybės produktus.

 

Ilgametės patirties, stabilaus ir kruopštaus darbo dėka sėkmingai vystėsi prekyba ir plėtėsi distribucinis tinklas visame pasaulyje. Šiandien KEUNE produkcija džiugina daugiau nei 60 šalių, o dėmesį žaliavų parinkimui, geriausių ingredientų ir jų derinių paieškai jau įvertino daugiau nei 12.000 kirpimo meistrų.

 

Ieškodama ingredientų savo produktams, \"Keune\" nesivadovauja komerciniais tikslais. Vadovas George Keune stengiasi pateikti rinkai naujausius ir geriausius plaukų kosmetikos produktus. Nauji, aukščiausios kokybės produktai suderinti su išsiskiriančiu, gražiu produktu dizainu. Šie produktai gaminami vienoje iš moderniausių plaukų kosmetikos laboratorijų Europoje.

http://www.keune.com/

 

 

Kicule, cia bus truputi ne i tema :hm: , o kokios firmos kosmetika naudoji plaukams?

Aš naudoju KEUNE šampuną ir kita kosmetiką :blink:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš naudoju KEUNE šampuną ir kita kosmetiką :flowers:

 

O kur si sampuna isigyti galima? :flowers::flowers:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaune kirpeju parduotuveje Gabija (bet anksciau taip vadinosi) arba as galiu uzsakyti kartu su savo prekem :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule, man reikės šampūnos ir balzamo. Ir kaukės dar reikės. Tai tu kada prie progos įmesk man katalogiuką kokį, aš ir išsirinkčiau :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule,

katalogiukas gal internetinis kokis yra, ir aš norėčiau pastudijuoti

 

dabar šampūnų užsipirkusi esu, bet kai pabaigsiu visus, tikrai norėsiu išbandyti Keune


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katalogo neturiu, galima pasiziureti produkcija (gaila ne visa) femina bona puslp.

KEUNE produkcija

katalogeliai pas mane namie yra, dar Indrutei zadejau duot ir pamirsau :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b1bf8bbdd82a.jpg

 

 

Indrutei žadėjau įdėtdaugiau info., apie Blend serija :lol:

Info., anglu kalba :flowers: Dar :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, Kicule už nuorodas, bet tą pačią dieną grįžus iš tavęs jau perskaičiau daug ką :flowers:

Ir ačiū labai už užsakymus :D

 

norėjau dar paklaust pas tave ar yra care line serijoje rekonstruktorius kažkoks? prisiklausiau kad ankščiau buvo labai fainas dalykas, tai įdomu ar dabar yra :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.