Pereiti prie turinio
Snapė

Pokalbių kambariai...

Ar da?nai?  

10 narių prabalsavo

  1. 1. Ar da?nai?

    • Taip
      3
    • Ne
      2
    • Kartais
      3
    • Niekada nesu bandes/?ius
      2


Rekomenduojami pranešimai

Na man mircas nepatinka, per ji viena karta vos nenudegiau smarkiai. Labai jau ten man dalyviai nepatinka. Bet cia tik mano nuomone :bigsmile:

 

 

Tai galima daugiau su niekuo nebendraut, susikurtume savo kanala ir bendrautume tik su forumieeiais :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As suprantu, bet ar galima padaryti taip, kad niekas negaletu i ta kanala ieiti ir nematytu, kas jame sedi? :)

 

Be to ten yra daug hakeriu, kurie labai megsta landzioti kur jiems negalima :mad:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As suprantu, bet ar galima padaryti taip, kad niekas negaletu i ta kanala ieiti ir nematytu, kas jame sedi? :bigsmile:

 

Be to ten yra daug hakeriu, kurie labai megsta landzioti kur jiems negalima :mad:

 

 

Va ?ito ar taip padaryt galima a? ne?inau. Bet gi niekas nevereia bendraut su kuom nenori, ar ne?

A? gal nesuprantu ka tu nori pasakyt :) . Ir jeigu nepaslaptis, kaip tu ten nukentejai?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paqsakyti, kad ten nesaugu. Aisku, kad visas internetas nesaugus. Bet tiesiog ten nukentejau ir todel, ten nesilaikau.

 

Isilauze man i kompa ir istrauke info. Gerai, kad labai svarbios niekada kompe nelaikau. Tad teko aiskintis su tais bachureliais, kad kisa nosi ten kur nereikia. Paskui ir issiaiskinau, kad ten sedi visokiu patcuku-hakeriuku. Ir siaip blogos reputacijos zmoniu. Tad ten daugiau nesilankau ir net istriniau suinstaliuota programa. Va kaip buvo :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai nu jeigu del to kad alindo a kompa tai negerai. Na bet visuose chatuose sedi tokio pat.

O ten a? galvoju nieko asmeni?ko vistiek nieks nekalbes, kaip ir eia forume, visi kas nori, tas gali viska paskaityt ka mes eia ra?om.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip as suprantu, kad kiekvienam chate yra tokiu. Bet tiesiog tik mirce uzsiroviau, nes daugiau kitur kas bande isilauzt, tai niekada jiems nepavykdavo. Del to islyke negeri prisiminimai. :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

u?tat paeiai nereik ki?tis ten kur nereik...ir viskas bus gerai, nepervertint savo galimybio...juk yra pasaulyje protingesnio ?monio...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu kaip galima isilauzti i dokumentus, na ir nugadinai, haski, as daznokai bunu mirce, tai gal irgi kas seka mane, kaip tu tai susekei?


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
u?tat paeiai nereik ki?tis ten kur nereik...ir viskas bus gerai, nepervertint savo galimybio...juk yra pasaulyje protingesnio ?monio...

 

Tiesa pasakius as tada niekur nelindau, tiesiog plepedavau su savo vyru, ir prispito bicelis. :bee Tiesa, pasakius nesu ilindusi nei i viena kompjuteri, nes nezinau kaip tai padaryti. Yra ir kitokiu budu gauti info apie zmogu, LEGALIU :)

 

To Aqville: susekiau ne as, pazystami, nes tas bachurelis pradjo man pasakoti tokius dalykus ko as jam tikrai nebuvau sakius. Be to dabar kiekviena diena matau, kai kazkas bando pasarint pas mane po kompa. Kai bando lauztis programa rodo alerta ir blokuoji ta vartotoja.

 

Bet nuo visu neapsisaugosi, vistiek atsiras kas nors kas pralauz ir sustriausias programas.

Redagavo haski

Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.