Pereiti prie turinio
kicule

Kaip numesti svorio nuo virsutines kuno dalies ?

Rekomenduojami pranešimai

Kaip numesti svorio nuo virsutines kuno dalies ?

Mane erzina mano platus, stori pieciai :) Norisi padailinti rankas, kad nebutu labai putlios :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip numesti svorio nuo virsutines kuno dalies ?

Mane erzina mano platus, stori pieciai :) Norisi padailinti rankas, kad nebutu labai putlios :)

reikia daryti manksta su lengvuciais svareliais...as kazkur esu idejusi manksta,kuria galima atsisiusti is www.tfile.ru


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

....svoris krenta tolygiai nuo viso kūno....rankas ir pečius pagražinam pratimų pagalbą, formuojant raumeninią masę toje srityje.Tuomet ir pats riebaliukas tose vietose pasiskyrsto tolygiau, ir pačio pečių lanko išvaizda gražesnė.... :rolleyes: Reiktų deltinius raumenis iš visų pusių, pagriebti , krūtinės šoninius ir viršutinius, bei bisespso tricepso sritį,... :mellow: ...Krauford makštelė nebloga.. :rolleyes:

Redagavo etaruj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pečių lankui....

Galima daryti stovint, aš patariu daryti sėdint, ypač kam bėdelės su stuburu, sėdame ant kėdės su atrama. Nugara tiesi, nelenkiam, įtempiam nugaros ir pilvo raumenis, kad mus ištiestųir stabilizuotų.

 

1. Ganteliukus LĖTAI pakeliame į pradinę padėti,( dilbis su žastu sudaro 90 laipsnių kampą, nenuleidžiam alkūnių žemyn, nes atsipalaiduos raumenys, ir mankštinsis, ne tai kas mums reikia.) Įkvepiam.

a.013a.gif b.002a.gif

 

2.Stumiame ganteliukus į viršu, kartu su iškvėpimu ir gryžtame atgal įkvėpiam.

a.013b.gif b.002b.gif

Pradžioje tai darom 12*3, po 2 savaičiu galim didinti iki 16*3,... tarpuose pailsim 30s, patempiam pečius žemyn jei stovime. Jei sėdime, įsikabiname už kėdės apačios ir patraukiame pečius aukštyn...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.