Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ar lupate dešreles?

Rekomenduojami pranešimai

Gal ir juokingas jums pasirodys mano klausimas, bet nusprend?iau to paklausti, nes ?iandien mane vyras apreke, kad nenulupau de?relio prie? virdama.

Ar reikia nulupti de?reles prie? verdant? A? niekuomet nelupu, nes dauguma verdamos paeios nusilupa. Bet mano nelaimei, viena de?rele a vyro lek?t? pakliuvo nenulupta ir vyras sugadino man nuotaika... Pagrasiau, kad rytoj i?vis negaminsiu pieto, jei jis kabinejasi del tokio smulkmeno...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paprastas pieni?kas de?reles visada nulupu. O parukytu niekada, sunku man ten su jom terliotis.

Redagavo Indre

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane ka?kada seniai vyras irgi del to yra aprek?s,lupdama pleveles truputa palikau.Na bet jei vyras nores parekti,prie?asta visada ras,de?reles eia ne prie ko.

?iaip a? de?reles lupu,kai yra celofaniniam apvalkale,tiksliau,vaikai patys jas nusilupa,prie? ki?dami a mikrobang?.O kartais buna valgomas apvalkas,tada valgo su viskuo.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priklauso nuo to kokia tai desrele, jei plevele lengvai lupasi tai zinoma kad pries verdama ja nulupu, o jei lb sunkiai tai kam ta desrele be reikalo maigyt? paprastai tokia valgoma su plevele... nors as visad jei nenulupta pati (kad ir sunkiai) bet nusilupu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man tokiu bedu neiskyla..nes jei nenulupu pries, tai butinai po...juk vistiek patieki vyrukai, graziai paserviruota lekste


Protingiausias vyras tampa kvailiu, kai myli, tu??iausia mergina pamilusi tampa protinga.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai pieniskas visada nulupo.o rukytas tai ziurint kokios.dazniausiai nenulupu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as maniau, kad tema ir yra apie pieniskas desreles. Celofana visada nulupu, o nuo rukytu ne. Kas nores nusilups.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo pienisku visada nulupu, nuo rukytu nea :blink:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ir daugelis...celofan? lupu,bet prie? verdant,kitokias nelupu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ot zinokit, kad skanesnes desreles kai nulupi po to kai isverdi...

nes verdant maziau issileidzia, ypac jei prastos kokybes tos desreles :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai kurias lupu ,o kai kurias ne. Nuo pienisku tai ne tik nuo saradeliu.


2_3_1095796800_4d61746173.png

1_3_140_1188244800_446f6d696e796b7569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.