Pereiti prie turinio
Snapė

Forumo konkursai

Rekomenduojami pranešimai

Oi ne tikrai niekas nepriekaištauja. Tiesiog norime išsiaiškinti normaliai dėl ko konkursai tapo nebeįdomus. Ankščiau tikrai daugiau dalyvų dalyvaudavo, bet tikrai ne visi. Paskutiniai konkursai tapo beveik neįdomus. Tad ir norim tiesiog išsiaiškint ar mūm toliau stengtis kūrti juos ar nebe. tik tiek.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi ne tikrai niekas nepriekaištauja.

 

matyt man taip pasirode, sorry :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano reziume.... :hihihi:

 

1...sakote bloga fototechnika...mergaitės tai mitas ....kaip fotkijat savo vaikus?...nuotraukos nuostabios, spinduliuoja, kad ir su skaitmenine technika... :mirksiukas:

2...Fotošopas....sakyčiau minimalus redagavimas gali būti leistinas,ne griekas, kontrastas, ryškumas, iškadravimas....tik tiek...be spec . efektų, nes daugelis fotikų, nenureguliuoti vidiniais redagavimais daro blankias nekontrastyngas nuotraukėles ...galima būtų leisti, paredaguoti šiuos faktorius, net kituose fotokonkursuose tai leidžiama 8435697f9be643604c46b10da6cfdf04.gif :gele:

1.as visas nuotraukas redagoju per PS!!!

2.Nors vienas zmogus suprato,ka as turiejau omeni! :super: vot butent pas mane tokios nuotraukos ir gaunasi,tai kaip as galiu dalyvauti su tokia foto,tarp visu kitu spalvingu ir graziu! As irgi manau,kad galima butu ir leisti minimalu koregavoma.


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai cia jokio meno nereikejo bliuda nufotkinti.Ir cia ne nuotrauka buvo vertinama,o receptas. :mirksiukas:

Vot butent :hihihi:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man tinka pirmas ir trecias variantas :geda: :lol:

photoshopu naudotis nemoku tai man jis netinka :D :lol:

fotoaparato pirkti nereikia- ji paminejau siaip.....

 

siaip as uz konkursus- tik atrenku pati kuriame dalyvauti,o kuriame ne :hihihi::gele::super:

grazi temele apie rudeneli,kuri pasiule etaruj.

Ir man patiko si tema :mirksiukas:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
1.as visas nuotraukas redagoju per PS!!!

2.Nors vienas zmogus suprato,ka as turiejau omeni! :mirksiukas: vot butent pas mane tokios nuotraukos ir gaunasi,tai kaip as galiu dalyvauti su tokia foto,tarp visu kitu spalvingu ir graziu! As irgi manau,kad galima butu ir leisti minimalu koregavoma.

 

O tai atsakyk man tada kaip gali dalyvauti kiti kurie neturi nieko bendra su PS? Tai gi nublakntų visos nuotraukos kurios neredaguotos, neatrodo?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atrodo!!!

bet,kad norinciu dalyvauti jusu konkurse tikrai butu daugiau,tai faktas! Vat ir darikite isvadas! O nesigilinkite dar giliau.... As parasiau savo priezastis delko nedalyvauju,mes praktiskai atradom iseiti. O kas neturi gero fotiko ir + nemoka naudotis PS,tokiu parasitu priezasisciu dar nebuvo! Ir tikriausiai nebus,nes musu forume is aktiviausiu dalyviu tikrai kazka moka ar turi viena is dvieju!!!


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tai atsakyk man tada kaip gali dalyvauti kiti kurie neturi nieko bendra su PS? Tai gi nublakntų visos nuotraukos kurios neredaguotos, neatrodo?

...kas neturi nieko bendro su fotošopu, tas eina rudens fotografuoti saulėtą dieną, padaro 200 kadrų, įvairių objiektų įvairiu raksusu ir dalyvauja konkurse :lol: arba pasidedat ant palangės kai lyja ir fotkijat lašus :mirksiukas: ...ne visada spalvinga nuotrauka būna jėga...kartais balnki nuotrauka kvėpuoja šiluma.... :hihihi::gele::super:

Indrute....nepanikuok...PS tai antras darbo įrankis fotografijoje, ankščiau tokius fokusus darydavo beryškinant nuotraukas su išlaikymais chemikaluose,.... :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute....nepanikuok...PS tai antras darbo įrankis fotografijoje, ankščiau tokius fokusus darydavo beryškinant nuotraukas su išlaikymais chemikaluose,.... :flowers:

 

Oj dėl manęs tai būkit ramios, niekada nepanikavau ir dabar net nežadu dėl tokio dalyko kelt panikas :flowers: :flowers: :victory: Visą laiką dalyvavau su papraščiausiu fotiku, paskui tik vienam konkurse su savo dabartiniu, niekad nesu nuotrauku apdirbus bet dėl to mažiausiai galva suku.

Čia tiesiog dėl elementariausios lygybės.

Nes vienas dalykas padaryti 200 kadrų reik turėt laiko ir noro tiek žaist, ir bandyti pagauti kažką kas tikrai gūtų gražu ir ryšku. Kitas dalykas nufotkint bet ką ir prisėdus per pusvalandį padaryti tarsi žurnalo viršeliui.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau cia jokios nelygibes!!! Ir man rodos tu tikrai panikoji,idomu kodel taip priestarauji del ps??? :flowers:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar specialiai uziejau i viena foruma pasiziuriet,kaip ten viksta panasus konkursai,tai taisyklese visur leidziama paredagoti nuotrauka! Nes pradiejau abiejoti savimi,pagalvojau,gal rimtai as cia per daug uzsimaniau :flowers: O pasirodo,kad ne! Tik pas mus kazkodel to daryti negalima! :flowers:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nematau cia jokios nelygibes!!! Ir man rodos tu tikrai panikoji,idomu kodel taip priestarauji del ps??? :flowers:

 

As pvz nemoku redaguoti...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.