Pereiti prie turinio
kicule

Šunų mylėtojų draugija :)

Rekomenduojami pranešimai

Prisijungsiu ir aš prie akvariumų turėtojų :D Nors mano pagrindinis hobis kinologija, bet randu laiko ir dviems akvariumams :)

Kaip smagu :) Ka auginate :rolleyes: Gal ir darbas susijas su kinologija?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip smagu :cray: Ka auginate :) Gal ir darbas susijas su kinologija?

 

Darbas visai nesusijęs su kinologija, nors labai norėčiau vėl turėti galimybę studijuoti, tada tikrai ieškočiau darbo susijusio su gyvūnais :cray: Auginu prancūzų buldogus pas save ir vieną pas tėvus :cray: Čia gal ne ta tema apie šunis kalbėti, bet susitvarkiau informaciją savo profilyje ir ten įrašiau veislyno svetainės adresą


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu... pasirodo kazkada jau esu buvus tavo svetaineje :lol:

 

Kukuška, kokio amziaus sunys tavo? :mirksiukas: Daznai paroduose lankotes?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Smagu... pasirodo kazkada jau esu buvus tavo svetaineje :lol:

 

Kukuška, kokio amziaus sunys tavo? :mirksiukas: Daznai paroduose lankotes?

 

Gyvenantis pas tėvus greit bus 8-metis, Brendis ir Koka jau 4,5 (tarpusavyje jų amžius skiriasi tik 2 mėnesiais) ir mūsų "mažoji" 2 su trupučiu :flowers:

 

Parodas gana mėgstame ir kiek leidžia galimybės dalyvaujame. Paskutiniu metu rečiau, nes kartojasi teisėjai, o kaip bebūtų įdomiau dalyvauti pas tuos, pas kuriuos nebuvome arba pas tuos, kurie daugiau veislėje gaudosi :wub1: Mūsų artimiausia paroda spalio CACIB'ai, o vėliau jaučiu dingsime iš arenos ilgelėsniam laikui, nes truputį krizė užspaudė.


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spalio men., Vilniuje?

As mastau vis apie ta paroda Siauliuose ... noriu sudalivausti su savo mazyle bebe klaseje :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Spalio men., Vilniuje?

As mastau vis apie ta paroda Siauliuose ... noriu sudalivausti su savo mazyle bebe klaseje :mirksiukas:

 

Taip :wub1:

 

Dalyvaukit :lol: Man baby ir puppy klasės pačios fainiausios :flowers:


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Baisoka siek tiek :lol:

Bet vat ir veisejo pataria ko anksciau pradeti :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiek tiek baisoka gi visą laiką :mirksiukas: Nors parodose jau dalyvauju apie 6 metus, bet visada prieš ringą jaudinuosi, o tos dienos rytą tualete ilgą laiką prasėdžiu :hihihi:

 

O mažiukams gi nereikia visko idealiai mokėti, jiems daug kas atleidžiama, tai tik pirmyn :gele:


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kukuška, aciu uz padrasinima :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau vakar apie tai paskaičiau, geriau būčiau neskaičius, visą dieną šunelis stovėjo prieš akis :flowers: , naktį net blogai miegojau :victory: , kaip taip galima pasielgti, aš nesuprantu, išsigimėliai... Gerai kad šunelis liko gyvas, tikiuosi jis greit pasveiks ir pateks i geras rankas :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.