Pereiti prie turinio
kicule

"Lietuvos talentai"

Rekomenduojami pranešimai

Džiaugiuosi,kad Mikas buvo pripažintas :zv: to išmokti neįmanoma tai, manau,turi būti įgimta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DŽIAUGIUOSI KAD MIKAS LAIMĖJO :wacko: :wub1: :fear:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gaila kad as prasipsojou ta laida.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ir aš už Miką, labai džiaugiuos kad jis laimėjo :super::clapping:llaime:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gaila kad as prasipsojou ta laida.

Man rodos bus kartojimas.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man rodos bus kartojimas.

 

butu visai neblogai :clapping:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi vakar ziuriejau finala... patiko man labai ta mazyte mergaite,savo daile figuryke,riestu uzpakaliuku ir savo sexi judesiukais :clapping: bet viski manau kad pats geriausias tai yra MIKAS,nes butent jis turi TALENTA!!! Dziaugiuosi,kad jis laimiejo!!! SAUNUOLIS!!!


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As irgi vakar ziuriejau finala... patiko man labai ta mazyte mergaite,savo daile figuryke,riestu uzpakaliuku ir savo sexi judesiukais :victory: bet viski manau kad pats geriausias tai yra MIKAS,nes butent jis turi TALENTA!!! Dziaugiuosi,kad jis laimiejo!!! SAUNUOLIS!!!

O man mergytė- kažkoks siaubas. Maža olialia pupytė :super: Na ne tokius šokius turėtų tokie vaikai šokt, nereikia dar jiem to seksualumo rodyt :D


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man mergytė- kažkoks siaubas. Maža olialia pupytė :super: Na ne tokius šokius turėtų tokie vaikai šokt, nereikia dar jiem to seksualumo rodyt :D

100 proc pritariu.Vat ko tikėtis iš jaunų panelių,jei nuo pat mažumės yra mokoma būt alia tipo sexy :victory: Vaikas ir turi būti vaikas,o ne kažkokia dirbtinė barbė vos išmokusi vaikščioti.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as su jumis nesutinku!!! Nematau cia nieko blogo... Man grazu! Ir ji tikrai saunuole,kad taip sugeba,nekiekviena jos metu mergaite taip sugebetu... O sexualumas...tai dar ne keksiskumas.Aisku gal jai ir per anksti taip atrodyti,bet nieko tame blogo nematau.Uzaugs grazi,pasitikinti savimi,zinos kad yra patraukli ir kad bachurai eilem stoves... :lol: nzn mano nuomone,cia nieko svankaus ir blogo nera!


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as su jumis nesutinku!!! Nematau cia nieko blogo... Man grazu! Ir ji tikrai saunuole,kad taip sugeba,nekiekviena jos metu mergaite taip sugebetu... O sexualumas...tai dar ne keksiskumas.Aisku gal jai ir per anksti taip atrodyti,bet nieko tame blogo nematau.Uzaugs grazi,pasitikinti savimi,zinos kad yra patraukli ir kad bachurai eilem stoves... :geda: nzn mano nuomone,cia nieko svankaus ir blogo nera!

 

Jeigu treniruojasi, sugeba ne viena. Pas mus mokykloj šoka ne viena mergaitė, viena dalyvavo Jaunųjų talentų laidoj, pateko į finalą. Dalyvauja mergaitės įvairiuose konkursuose, tiek LT, tiek užsienyje, laimi prizines vietas. Bet nė viena neruošia tokių sexy pasirodymų. Žinai, mūsų mokykloj vaikai Vaivą jau praminė minisexbomba :D Nė apie vieną mokyklos šokančių mergaičių net panašiai neatsiliepia.

Aišku, kalta ne mergaitė, o mokytoja ar kas, kas padėjo ruoštis.

 

Ir iš viso į tokias laidas leisčiau tik nuo 16 metų. Kaip galima lygint vaikus ir suaugusius :lol: Juk ir už tą mergytę ne viena balsavo dėl to, kad tai vaikas, kaip ir už užėmusius trečią vietą- dėl to, kad vienas neįgalus.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as su jumis nesutinku!!! Nematau cia nieko blogo... Man grazu! Ir ji tikrai saunuole,kad taip sugeba,nekiekviena jos metu mergaite taip sugebetu... O sexualumas...tai dar ne keksiskumas.Aisku gal jai ir per anksti taip atrodyti,bet nieko tame blogo nematau.Uzaugs grazi,pasitikinti savimi,zinos kad yra patraukli ir kad bachurai eilem stoves... :D nzn mano nuomone,cia nieko svankaus ir blogo nera!

Pritariu :lol: Nes dažnai žmonės kalba apie visiškai skirtingus dalykus :wub1:

 

 

Apie kokia mergyte kalba eina?

 

:geda: Ne visa laidą mačiau :yes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.