Pereiti prie turinio
danil

Romantis vakaras :)

Rekomenduojami pranešimai

Zodziu noriu padaryti ispudingai romantini vakara. Tai va... Zvakiu sviesa, degantis zidinis skani vakariene.... Paskui galvoju eiti atsipalaiduoti karstoje vonioje su daug putu ir kviapanciom druskom. Po vonios nzn ka pasairinkti ar kambaryje pristatyti daug zvakuciu ir koki smilkala uzdegti kad romantiskesne atmosfera butu aisku ir grazia ramia muziki ijunkti. Tada masaziukas arba plakta grietinele su braskem arba vynuogem. Ar ka nors pasitiesti prie zidinio ir eiti ten.. Gal kas galetumet patarti kaip butu geriau? ar i kambari ar prie zidinio? :) ir gal ko nors truksta, nes pirma karta darysiu vakara.

 

 

Dekui uz atsakymus. :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo,kad jau vonioj tarp putu visas reikalas ivyks ir nei braskiu ,nei vynuogiu nebereiks... :flowers:

 

O siaip ,rinkciausi prie zidinio...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man atrodo,kad jau vonioj tarp putu visas reikalas ivyks ir nei braskiu ,nei vynuogiu nebereiks... :flowers:

 

O siaip ,rinkciausi prie zidinio...

 

nenuvertink jau taip ir vonioje ir su braskem ir prie zidinio, juk jauniems energijos nestinga :)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man atrodo,kad jau vonioj tarp putu visas reikalas ivyks ir nei braskiu ,nei vynuogiu nebereiks... :flowers:

 

O siaip ,rinkciausi prie zidinio...

 

 

o tai prie zydinio kokia adijaliuka pasitiesti ar pleda kaip geriau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip adijaliukas ir pledas vienas ir tas pats,mano nuomone...Svarbu,kad minksta butu...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jetau koks vakaras lauke merginos <_ manau tiek pats turi fantazijos tiesiog ka esi suplanaves na labai saunu ir klaust nereikia viska is eiles kiek privardines taip daryk src="%7B___base_url___%7D/uploads/mirksiukas.gif" alt=":mirksiukas:">


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai eiliškumas be ryšio. Pirma pavalgai, paskui leki į vonią, paskui vėl leki atgal kambarin, nesamonė :mirksiukas:

Viską reikia tokiu atvėju pradėt galvot apie atsipalaidavimą ir tik ne apie save. Nes čia man tai kvepia romantika sau o ne mylimajai.

 

Tai gi siūlyčiau taip, pirmiausią vonia su daug pūtų ar dar ten ko, tik jai vienai. Tegu paguli atsipalaiduoja, pasimėgauja ramybę. Tu per tą laiką paruoši stalą, maistas jau senai turi būti pagamintas, tu tik viską sudelioji ir uždegi žvakes. O va paskui jau kaip dievas duos ar miegamasis ar tiesiog ant vakarienės stalo, ar prie židinio <_>

 

Aišku dėl higienos reiktų ir pačiam kažkaip suspėt iki vakaro kulminacijos nusipraust :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aišku dėl higienos reiktų ir pačiam kažkaip suspėt iki vakaro kulminacijos nusipraust :doh:

 

oi Indrute negaliu, tu ir duodi <_< :mirksiukas::super:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.