Pereiti prie turinio
Alacka

Aš jau pradėjau ieškoti dovanų!

Rekomenduojami pranešimai

Aš ir nežinau, ką dovanoti. Net nežinau, ar Kalėdoms dar būsiu Lietuvoj. Teks visvien kažką galvoti, nors neįsivaizduoju ką. Ateinantys metai - mano, tigro. Turėtų būti kaip ir neblogi.

mano sitie metai-nepasakyciau,kad geri metai- kazkaip net nejauciu ar mano ar ne....

 

Kaip jums tokios arbatines:

arbatine-uosvienei.jpg?et=tPFOW8f4CZRHipcIdXEDrQ&nmid=228262605

dekupazas1.jpg?et=P9OQlFfnf5Ksi82fNQqT1g&nmid=228267599

 

gal mamai tokia nupirkti,ideti ivairiu rusiu geros arbatos. Kaip jus manot? :)

man laaabai grazios tos arbatines...pati svajoju nusipirkti, bet vis pinigu pagailiu,o be to kaip as atitempsiu i anglija :D

kur jas galima nupirkti? ir kiek mazdaug kainuopja?

 

gerai tau Indrute,kad vyras pasako ko noretu is kaledu senelio :D kad man taip visi pasakytu, kai paklausiu tai isgirstu tik- raminkis mums nieko nereikia ir .t.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mano sitie metai-nepasakyciau,kad geri metai- kazkaip net nejauciu ar mano ar ne....

 

 

man laaabai grazios tos arbatines...pati svajoju nusipirkti, bet vis pinigu pagailiu,o be to kaip as atitempsiu i anglija :)

kur jas galima nupirkti? ir kiek mazdaug kainuopja?

 

gerai tau Indrute,kad vyras pasako ko noretu is kaledu senelio :D kad man taip visi pasakytu, kai paklausiu tai isgirstu tik- raminkis mums nieko nereikia ir .t.

 

Daro viena mamyte, parasiau jai,tai pasake 3-4 skireliu arbatines kaina 50Lt. cia jos temele


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tigro :)

 

Sviezios mesos daug pridovanoti,kad tigras sotus butu :lol:

 

Man tai visai tuscia galva,ideju nulis. Todel ir uzvedziau tokia tema. Visai nesinori paskutinem dienom lakstyti po pardes ir beleka pirkti. :D

 

Butent ...As irgi nemegstu.Vienais metais taip ispuole,kad per Kucias dar i Kauna dumem pabaigti pirkti dovanu...Tai susiriejom su vyru,pardese nei prazliauzti,nei pralisti,vaikai pavarge zyzia,o dar 200 km iki mamos :doh: Buvau tokia suirzus... :ragana:

 

Kaip jums tokios arbatines:

 

O jei idedi skirtingu kvapu arbatu,kvapai nesusimaiso?Siaip tai,idomi ideja,verta demesio... :D


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gerai tau Indrute,kad vyras pasako ko noretu is kaledu senelio :D kad man taip visi pasakytu, kai paklausiu tai isgirstu tik- raminkis mums nieko nereikia ir .t.

 

Nieko man tai čia gero, jokio siurprizo ir jokios kalėdinės nuotaikos kada žinai ką gausi dovanų. Man pvz niekada nekėlė rūpesčių sugalvoti ką dovanoti savo mylimam vyrui, juk visda žinai ko nori, apie ką galvoja, kas patinka, koks hobis ir t.t.

Tad jeigu ir nupirksiu magą tą prakeiktą tai dar būtinai nupirksiu ką nors kas būtų siurprizas :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O jei idedi skirtingu kvapu arbatu,kvapai nesusimaiso?Siaip tai,idomi ideja,verta demesio... :D

as ta pati pagalvojau :)

O dezutes tai labai grazios :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as net vyrui nezinau ka dovanoti... :)


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O jei idedi skirtingu kvapu arbatu,kvapai nesusimaiso?Siaip tai,idomi ideja,verta demesio... :)

 

Kiek zinau,tai laiko arbatyte maiseliose,tada nesusimaiso kvapas.


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai dar mastau ką vyrui nupirkt priedo. Gal ką nors iš žvejybos reikmenų, gal kokių nors malonumų pvz masažų kokių nors, gal net tokia pusiau savanaudišką dovana kokį čekį iš sexshopo :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, idejos :D :D

As ir vis pamastau ka saviskiui padovanuoti :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute,idejos geros,bet mano vyras tai neeitu i masazus. :D Domisi muzika,bet ka jam reikia siuncia is ineto,tai jau tiek prisisiunte,kad tu disku ner kur deti. :)


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kicule,o ka tevams dovanuosi?


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indrute,idejos geros,bet mano vyras tai neeitu i masazus. :D Domisi muzika,bet ka jam reikia siuncia is ineto,tai jau tiek prisisiunte,kad tu disku ner kur deti. :D

Tai isorini diska nupirk dovanu :ragana:

 

Kicule,o ka tevams dovanuosi?

Dar nezinau :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.