Pereiti prie turinio
Snapė

Kelionė į Anglija su automobiliu

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas esate važiavę į Anglija su automobiliu? Gal turite patarimų kokiu maršrutu važiavote, kokie keliai geriausi, kuras ir t.t.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal kas esate važiavę į Anglija su automobiliu? Gal turite patarimų kokiu maršrutu važiavote, kokie keliai geriausi, kuras ir t.t.

as paklausiu pas vyra- jis daug kartu vaziaves yra.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyras mano vis šneką kad davai varom ant kalėdų į anglija tiksliau į londoną su mašina :flowers: tipo ir į paryžių užsuktume ir pas draugus pasibūtume londone ir aplinką pakeistume, bet mane tai nervuoja tiek laiko mašinoj prasėdėt, su lėktuvu papraščiau porą valandų ir vietoj, o čia para laiko automobilyje jeigu be sustojimo varyt tiesiai į anglija :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Vyras mano vis šneką kad davai varom ant kalėdų į anglija tiksliau į londoną su mašina :flowers: tipo ir į paryžių užsuktume ir pas draugus pasibūtume londone ir aplinką pakeistume, bet mane tai nervuoja tiek laiko mašinoj prasėdėt, su lėktuvu papraščiau porą valandų ir vietoj, o čia para laiko automobilyje jeigu be sustojimo varyt tiesiai į anglija :flowers:

bet as noreciau iki Lietuvos suvazinet su masinyke- tuo labiau jeigu dar neskubant vaziuoti, tai is tikruju galima daug kur sustoti,pamatyti. del Paryziaus tai siek tiek nelabai pakeliui, jusu kelione dar kokias 5 valandas uzsites.... o jeigu dar pavaikscioti po pati miesta, tai ir nemazai laiko reikia- visos dienos,o gal net dvieju :flowers:

mano vyras be sustojimo iki Lietuvos arba atvirksciai ziemos metu atvaziuoja per 28-32 valandas. tai priklauso nuo oro....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu važiuosim tai laiko daug turėsim galėsim kad ir kelias dienas bet kur praleist kelionei į galutinį tikslą :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na jeigu važiuosim tai laiko daug turėsim galėsim kad ir kelias dienas bet kur praleist kelionei į galutinį tikslą :D

na tada kelione neapsakomai idomi bus :flowers::flowers::flowers::victory:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.