Pereiti prie turinio
kicule

Pozityvus mastymas

Rekomenduojami pranešimai

Būtų labai smagu kad į šia temele užsuktu ko daugiau dalyviu ir kad ji būtų naudinga. :wub1:

 

 

Pozityvus mąstymas- psichotechnika, mąstymo būdas, paremtas saviįtaiga, kurio tikslas teigiamai veikti sąmonę bei pasąmonę. Vadinamojo išsipildančio pranašavimo (Self-fulfilling prophecy) dėka pozityvusis mąstymas turi padėti siekiant asmeninių tikslų.

 

Technika

Kiekvieną dieną turi būti tariamos tam tikros afirmacijos. Tikslai- įvairūs: gera savijauta ir jos siekis, nuotaikos pakėlimas, įsitikinimų įtvirtinimas, sėkmės „pritraukimas“.

 

Pozityviojo mąstymo atveju mechaniškasis sąmonės „programavimas“ tik tariant tam tikras frazes gali būti neveiksmingas. Būtina imtis konkrečios veiklos, kuria siekiama tam tikrų tikslų ir kuriuos būtina aiškiai ir periodiškai sau įvardinti, įsivaizduoti siekiamą rezultatą kaip jau įvykusį. Kadangi pasąmonė nesugeba atskirti tikrovės nuo realybės, sėkmės faktas užregistruojamas kaip tikras, ir tai skatina didesnį pasitikėjimą savimi. Pozityvių minčių įsitvirtinimas pasąmonėje suteikia vidinių jėgų ir ryžto žmogaus veikloje.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakyk tai sau:

 

Šiandien aš gyvensiu tik šia diena.

 

Šiandien aš būsiu laimingas.

 

Šiandien aš išmoksiu daug naujo.

 

Šiandien aš užsibrėšiu sau naują tikslą ir jo sieksiu.

 

Šiandien aš būsiu labai geras su visais.

 

Šiandien aš išdrysiu padaryti tai, ko senai bijojau.

 

Šiandien aš ką nors pakeisiu. :wub1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As cia dar zalia bet as uz pozityvu mastyma :wub1:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radau internete...Patiko, noriu pasidalinti su jumis :wub1: :victory: :D

1- viskas yra energija. Tu esi energijos magnetas- taigi ielektrink energija i save ir ielektrink energija is saves i tai, ko nori.

2-tu esi dvasinis zmogus.Tu esi energija, o energija negali buti sukurta ar sunaikinta- tai tiktai pakeicia forma. Taigi tavo esencija visada buvo ir bus.

3-Visata kilo is Minties. Mes esame kurejai ne tiktai savu likimu, bet ir Visatos.

4-neismatuojamos ideju gelmes mums yra pasiekiamos.Visos zinios, atradimai ir isradimai yra Visatos Minty kaip galimybes, laukiancios zmoniu minciu jas is tenai pasiimti. Tu turi viska savo samoneje.

5- mes visi susije, esam VIENAS .

6- te isnyksta praeities sunkumai , kulturiniai kodai ir socialiniai issitikinimai .Tu ir tiktai tu gali susikurti toki gyvenima, kokio tu nori.

7-trumpiausiais kelias i tavo svajone yra pamatyti ir nuspresti, ko gi tu is tiesu nori.

8-tavo jega- tavo mintys, taigi buk budrus. Kitaip sakant- " Prisimink, kad prisimintum ". Amen

EPILOGAS- GYVENIMAS

1-tavo gyvenimas- mokykline lenta- ir tu ir tiktai tu esi atsakingas, ka tenai parasei.

2-vienas darbas, kuri is tiesu turi padaryti- jauskis gerai.

3-kuo daugiau naudosi savo sugebejimus, tuo daugiau galios tu isskirsi is saves.

4- pripazink savo didybe dabar.

5-mes esam didingos eros vidury.Kai musu mintys laisvai plauks, mes pamatysim ir pajausim tikraja zmonijos didybe visur ir visada.

6-Daryk, ka myli. Jei nezinai, kas tave dziugina, paklausk :" Kas gi man suteikia dziaugsmo "? Tavo istikimybe dziaugsmui avalancho stiprumo uzgrius tave , atnesdama milijonus geru dalyku, nes tu spinduliuoji dziaugsma

7-dabar, kai suzinojai PASLAPTI, ka tu darysi- jau tavo reikalas.Ka tu bepasirinktum- bus teisinga. Galejimas yra tavo rankose 1


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

d503ce91392d.jpg

 

Efektyvūs Jūsų tvirtinimai turi būti sudaryti vadovaujantis šiais devyniais nurodymais:

 

1. Pradėkite nuo žodžių "Aš esu". Tai yra patys veiksmingiausi mūsų kalbos žodžiai. Pasąmonė priima visus šiais žodžiais prasidedančius sakinius kaip nurodymus, įsakymus, kuriuos reikia vykdyti.

 

2. Naudokite esamąjį laiką. Tai, ko norite, aprašykite taip, tarsi jau turėtumėte, tarsi jau būtumėte to pasiekę.

 

Blogai: ketinu įsigyti naują BMW 730 d.

 

Gerai: negaliu atsidžiaugti, kad važinėju savo naujuoju raudonu BMW730d.

 

3. Konstatuokite teigimai: sakykite, ko norite, o ne ko nenorite. Tegu Jūsų tvirtinimai būna teigiami. Pasąmonė negirdi žodžio "ne". tai reiškia, kad sakinį "Netrankykite durų" ji supras kaip "trankykite duris". Pasąmonė mąsto vaizdais, ir žodžiai "Netrankykite durų" jai sukels durų trankymo vaizdą, o sakinys "Man patinka skraidymo sukeliamas jaudulys" sukels malonaus susijaudinimo vaizdą.

 

Blogai: jau nebebijau skraidyti.

 

Gerai: man patinka skraidymo sukeliamas jaudulys.

 

4. Stenkimės, kad tvirtinimai būtų trumpi. Tegu Jūsų pareiškimai būna panašūs į eiliuotus reklaminius tekstus. Taupykite žodžius, tarsi kiekvienas iš jų kainuotų 1000 dolerių. Reikia stengtis, kad tvirtinimai būtų trumpi ir lengvai įsimenami.

 

5. Siekite, kad tvirtinimai būtų konkretūs. Neaiškūs tvirtinimai duos neaiškius rezultatus.

 

Blogai: norėčiau važinėtis savo BMW.

 

Gerai: važinėjuosi savo naujuoju pilku BMW730 d ir tt.

 

6. Naudokite tiesioginę nuosaką. Tiesioginė nuosaka suteikia veiksmažodžiams jėgos, sudaro įspūdį, kad veiksmas vyksta šiuo metu.

 

Blogai: turėčiau kalbėti atvirai ir sąžiningai.

 

Gerai: kalbu atvirai ir sąžiningai.

 

7. Pavartokite bent vieną dinamiškas emocijas ar jausmus išreiškiantį žodį. Įtraukdami emocijas, jūs pasijusite taip, tarsi jau būtumėt pasiekę savo tikslą. Dažniausiai tam vartojami žodžiai "su malonumu, džiaugsmingai, džiugiai, laimingai, išdidžiai, ramiai, entuziastingai, saugiai, maloniai, su meile ir tt".

 

8. Tvirtinimus kurkite sau, o ne kitiems. Kurdami stenkits, kad jie apibūdintų Jūsų, o ne kitų žmonių elgesį.

 

Blogai: žiūriu, kad Džonis išsivalytų savo kambarį.

 

Gerai: veiksmingai pranešiu Džoniui, ko iš jo noriu.

 

9. Pridurkite žodžius "ar ką nors protingesnio". Kai tvirtinime kalbame apie konkrečią situaciją (darbą, galimybę, atostogas), meterialius daiktus (namą, automobilį, jachtą), tarpusavio santykius (su vyru, žmona, vaikais), visada pridurkite žodžius "ar ką geresnio".


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Charakteris nepaveldimas. Jį kiekvieną dieną kuriame savo mintimis ir veiksmais, - mintis po minties, veiksmas po veiksmo.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog vieną dieną nuspręsk būti laiminga. Paprasčiausiai. Nuspręsk: esu laiminga. Neimk gilintis ir ieškoti priežasties tai laimei, nes laimė - tai būsena, kurią gali turėti vien nusprendus būti tokioje būsenoje. Tas tavo nuosprendis būti laimingai turi būti tvirtas, be abejonių, tada tavo aplinkoje ims formuotis su tuo nuosprendžiu rezonuojantys įvykiai - vis labiau ir labiau jausi, kaip laisvai ir džiugiai tavyje apsigyvena laimė.

TU GALI. TU VISKĄ GALI. Netiki?Kartok sau kaip mantrą, kasdien, burbenk, mintyse kartok, dainuok...kaip tik nori. Bet skiepyk ją sau. Dėl vienos paprastos priežasties: tu gali.

Nieko sau nežadėk. Nebarstyk galvos pelenais. Tiesiog tu gali būti laiminga ir būk tokia. Ne rytoj, ne tada, kai jau bus tas, anas, ar trečias... Dabar. Nuspręsk būti laiminga dabar.

"Jei tavo gyvenime yra kažkas, ką norėtum patirti, ne norėk to, bet išsirink tai "

"Laimė, tai nutarimas, o ne jausmas" :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonėms, nesiklausantiems patarimų, neįmanoma padėti. /B.Franklinas/

Klausykimės patarimų, ir kitiems patarkime! :(


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad geriau suprastumėte save, patyrinėkite, kas labiausiai jums krinta į akis, kai stebite kitus. Tai, ką mes pastebime žiūrėdami į kitus, paprastai apibūdinamus pačius. Ypač atkreipkite dėmesį į tai, kas jums labiausiai patinka ir kad labiausiai erzina. Juk tai paprastai yra būdinga jums patiems. Nepamirškite,kad kiti žmonės mums padeda išvysti mūsų savybes, kurias labiausiai reikia tirti:wub1:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Afirmacijos :wub1:

Pozityvus mąstymas:

Man puikiai sekasi.

Sekasi viskas ko tik imuosi, man einasi lengvai ir be vargo ir jei to įgyvendinti negaliu viena visada atsiranda geranoriškų padėjėjų.

Esu visiškai sveikas (-a) fiziškai ir dvasiškai, iš manęs trykšte trykšta energija. Turiu daugybę sumanymų.

Mano gyvenimas skleidžiasi kaip nuostabaus grožio gėlė ir man tai patinka.

Mėgaujuosi gyvenimu, nes tiriu viską ko tik širdis geidžia.

Myliu save ir kitus tokius, kokie jie yra.

Esu laimingas (-a) ir kupina džiaugsmo.

Esu rami, nesikarščiuoju, man visada užtenka laiko sau pačiam (-i) .

Man kasdien vis geriau ir geriau visais atžvilgiais.

Be didelių pastangų visa kas geriausia plaukia pas mane.

Mano vedybinis gyvenimas kasdien vis sklandesnis ir bevargo.

Mano vaikai sveiki ir džiugina savo darbais ir poelgiais.

Man patinka viskas, ką tik darau.

Esu mėgiamas žmogus.

Man viskas sekasi ir iš gyvenimo tikiuosi tik meilės ir gėrio.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ačiū Kicule :girl_dance: Nors atrodo tarsi viskas ir žinoma, bet kai primenama tai dar geriau, nes amžinai pamirštama :rolleyes: Labai smagu buvo apskaityti, tikiuosi kad ir padės :rolleyes:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat ir aš sakau "sveika" užsukti į tėma :rolleyes: Kartais labai į nauda pakartuoti ir priminti sau apie pozityvumą :girl_dance:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.