Pereiti prie turinio
TeaMan

Man Liudna

Rekomenduojami pranešimai

Atrodo gyvenu su zmona jau 6 metai, bet jokio supratymo nera, nezinau, ka cia sugalvojus, visokios durnos mintys lenda i galva ir nuo ju man darosiu liudna ir netgi pykta. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nepergyvenki supratimas ateina pamazu as gyvenu kartu jau 12 metu ir tik dabar pradejome suprasti vienas kita


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nepergyvenki supratimas ateina pamazu as gyvenu kartu jau 12 metu ir tik dabar pradejome suprasti vienas kita

 

 

manau tikray!geray pasakei..:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Net ne?inau kaip tave paguost. Man tikrai nuo?ird?iai :sird tav?s gaila, bet bijau ka ir besakyt kad vel neaprektum :geda .

Man i? viso konteksto atrodo kad ?mona turi meilu?a arba tav?s nebemyli, atleisk kad taip tiesmuki?kai sakau, bet neviniokim visko a vata. A? manau tu esi ?aunus vyras, ir tikrai myli savo motera, tad dar labiau pasisteng ir viskas, galbut :) , pasitaisys :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

TeaMen uzjauciu, tikrai :)

As isivaizduoju kaip sunku kai seimoj yra ka negerai.

As tikrai nenoriu taves skaudint, bet iskyla klausimas Ar ji tave tikrai myli?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I?eitis labai paprasta - susirask meilu??... :pack2_thumbup[1]:

Su ja busi laimingas, tegul trumpai, bet aspud?iai ir gera nuotaika liks. O kaltes jausmas prie? ?mona pades tau buti atlaidesniam jai... ?iltesniam jai...ir santykiai susireguliuos :wink:

 

P.S. i? tieso man tikrai nuo?ird?iai gaila to ?monio, kurie visa gyvenima pragyvena su tuo paeiu nusibodusiu ?mogum, neleisdami sau paragauti nuostabiai saldaus nuodemes skonio...kartais manau, kad vien del jo verta gyventi..

Redagavo Dimidrolis

...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man taip pat is visu skelbtu tavo zinuciu iskilo klausimas, ar ji tikrai tave myli? Is sono atrodo, kad pas jus tik liko pripratimas.

 

As kaip indre siulyciau, bandyti kazka taisyti, o svarbiausia pasikalbeti atvirai ir apie viska. Jei jau santykiai taip pablogeja, kad ir tai nepades ir nerasit bendros kalbos siulyciau skirtis. Nes manau, kad gerai gyventi santokoj ir apsimesti, kad viskas yra gerai, o is tiesu blogai.

 

Na jei skirtis nenorit, siulyciau Teaman tikrai susirast meiluze. :geda

 

Bet cia tik mano asmenine nuomone.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo susirask meilu?? ir viskas bus ok. Tada ma?iau darbe sedesi , o stengsiesi anksciau islekti, kad galetum a ?ona su meilu?e nulekti. O jei ir ?mona ka?ka su?inos manau nebus ka labai jau prarasti. Sakyeiau, kad butai senas diedas ir neydomus taeiau taip nera ir viska dar gali pradeti i?prad?io, kad ir kaip tai buto sunku taeiau galbut ir verta. PAMASTYK :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siulyciau susirasti meiluze :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meilu?e nei?spres problemo ?eimoje. Bet nervus ir ta atampa galbut nuims. Pirma reikto susest galbut abiem prisigert kad lie?uviai atsiri?to ir i?si?neket.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pirma reikto susest galbut abiem prisigert kad lie?uviai atsiri?to ir i?si?neket.

:laugh: :laugh: :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek skaitau Teaman ?inutes,tiek jaueiu didela gailesta jo ?monai.Man ji atrodo tokia nelaiminga,tokia nemylima...Pirmiausia gal reikia sau paeiam u?duoti klausima - kada a? jai paskutina karta sakiau,kokia ji nuostabi,koks a? laimingas,kad ji yra ?alia,kada a? netiketai ja paemiau u? rankos ir nusived?iau a kavin? ir ?vakio ?viesoje gerem vyna ir plepejom apie nieka...Ir jei po tokio elgesio ji vis tiek lieka abejinga, po romanti?kai praleisto vakaro nebuna audringo sekso,tada jau tikrai tarp juso ka?kas ne taip...tada galima galvoti,ar geriau meilu?? laisvalaikiui asitaisyti,ar geriau aplamai skirtis...tiesiog man susidare aspudis,kad Teaman ?monai jokio demesio neskiria, o nori i? jos dangi?ko migdolo ir marcipano kartu paemus,pats neduodamas nieko mainais...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.