Pereiti prie turinio
kicule

Tatuiruotės ir ilgalaikio makiažo šalinimas

Rekomenduojami pranešimai

Tatuiruočių šalinimas

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema yra unikalus tatuiruotės dažų ištraukimo metodas, skirtas visiškai pašalinti jūsų tatuiruotės dažų pigmentus iš jūsų kūno. Procedūra buvo plačiai nagrinėjama, tobulinama ir testuojama daugiau kaip dešimt metų ir jau yra naudojama pasaulyje daugiau kaip penkerius metus.

 

Procedūroje naudojami tokie patys metodai, kaip ir atliekant jūsų originalią tatuiruotę; pašalinimo formulė pritaikoma dažams, naudojant tatuiruotės ar ilgalaikio makiažo mašiną. Todėl šią procedūrą gali atlikti tik apmokytas tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo atlikimo specialistas.

 

Ištraukimo kremas buvo specialiai sukurtas tam, kad būtų maišomas su originalios tatuiruotės dažais ir juos užfiksuotų. Tada formulė pavirsta tirštesne substancija, kurią oda lengvai išstumia, kartu su ja ištraukdama ir užsifiksavusius tatuiruotės dažus. Norint visiškai pašalinti tatuiruotę, paprastai reikia atlikti ne vieną procedūrą. Pasibaigus procedūrų kursui, oda per daugelį mėnesių grįš į savo natūralią būseną.

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistemos privalumų, palyginus su kitais tatuiruotės pašalinimo metodais, yra labai daug. Ši procedūra yra kur kas mažiau skausminga negu kiti pašalinimo metodai, o procedūros eiga ir vėlesnis tatuiruotės pašalinimas yra daug greitesnis ir efektyvesnis negu šalinant lazeriu. Be to, po procedūros nereikia vengti tiesioginės saulės šviesos (ką reikia daryti atlikus procedūrą su lazeriu) ir tolesnė priežiūra yra sąlyginai paprasta.

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema yra tinkama ir veiksminga tiek šalinant profesionalų, tiek namie atliktas tatuiruotes ir ilgalaikį makiažą nuo daugelio kūno vietų. Jautriose vietose prie akių ar tose vietose, kur galimas didelis drėgmės lygis, gali prireikti specialių tolesnės priežiūros procedūrų. Procedūra nėra atranki pagal spalvą (priešingai nei lazeris) ir vienodai veikia visus spalvinius pigmentus.

 

Kas nėra Rejuvi

 

Svarbu nesupainioti Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistemos su bet kuriuo kitu tatuiruotės pašalinimo metodu. Rejuvi procedūrą gali paskirti tik apmokytas tatuiruočių ar ilgalaikio makiažo atlikimo specialistas.

Rejuvi nėra – namie atliekama procedūra, išblukinanti jūsų tatuiruotę.

Rejuvi nėra – odos nudažymas, uždengiantis tatuiruotę.

Rejuvi nėra – rūgšties ar baliklio pagrindu paremta išblukinimo procedūra.

Rejuvi nėra – medicininė ar chirurginė procedūra.

 

Kodėl nepavyksta pašalinti su lazeriu

 

Pašalinimas lazeriu pagrįstas aukštos energijos šviesos impulsų, suskaldančių tatuiruotės pigmentą į mažesnes daleles, kurias galėtų absorbuoti kūnas, naudojimu. Lazerio šviesos bangos ilgį reikia keisti priklausomai nuo odos spalvos, nuo to, kokios spalvos pigmentus reikia pašalinti, nuo naudotų dažų tipo (dabar iš viso yra naudojama daugiau kaip 120 skirtingų dažų) bei tatuiruotės gylio.

 

Žalią ir geltoną pigmentus taip pat yra sunku pašalinti lazeriu, kadangi jie atspindi didžiąją dalį šviesos energijos. Kadangi visus pigmentus galima atsekti pagal tris pagrindines spalvas – raudoną, geltoną ir mėlyną, tampa aišku, kad likusius pigmentų elementus gali būti sunku – jeigu ne neįmanoma – visiškai pašalinti su lazeriu.

Kaip veikia „Rejuvi“ tatuiruotės pašalinimas

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas tikriausiai yra mažiausiai skausmingas šiuo metu žinomas tatuiruotės pašalinimo metodas, kai nereikia naudoti bendrų ar vietinių anestetikų. Kadangi proceso metu yra naudojamas tas pats tatuiruotės metodas, kuris jums jau buvo taikomas, jis nėra skausmingesnis nei anas. Plotas taip pat yra apdorojamas su „Painaway“, galinga anestezijos priemone, kuri nuskausmina odą prieš procedūrą.

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas yra greičiausia nechirurginė procedūra, kuri visiškai pašalina tatuiruotę. Paprastai tatuiruotę galima pašalinti per tris, keturias procedūras. Norint, kad apdorotas plotas sėkmingai užgytų tarp procedūrų, reikia laukti nuo šešių iki aštuonių savaičių. Tai leidžia tatuiruotę pašalinti per keletą mėnesių. Lazerio procedūra užtrunka kur kas ilgiau.

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas yra labiausias įperkamas palyginus su daugeliu lazerio procedūrų.

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas yra saugus. Visi chirurginiai tatuiruotės pašalinimo metodai yra ne tik labai skausmingi, bet ir palieka didelius randus. Atliekant tatuiruotės pašalinimo procedūrą su Rejuvi, randai atsiranda itin retai, palyginus su lazerio procedūra, kadangi Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema nesukelia ilgalaikių odos struktūros ar pigmentų pokyčių, kokius gali sukelti lazeris. Be to, atlikus Rejuvi tatuiruotės pašalinimą, skirtingai nei su lazeriu, jums nereikės po procedūros vengti tiesioginės saulės šviesos.

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimas yra patikrintas. Šis procedūros procesas buvo tiriamas ir tobulinamas daugiau kaip dešimt metų ir yra daugiau kaip penkerius metus naudojamas visame pasaulyje, daugelis pasaulio klinikų dabar siūlo šią procedūrą. Kai kurios lazerio klinikos netgi pasikeitė, pradėdamos naudoti šią sistemą.

 

Kaip tai veikia

 

Tatuiruotės pašalinimo priemonė yra naudojama panašiai kaip buvo atliekamas tatuiravimas ar mikropigmentavimas, naudojant tą pačią įrangą.

 

Tatuiruotės ištraukimo formulė pradeda veikti beveik tuoj pat po to, kai išpiešiami originalios tatuiruotės dažai, judėdama aukštyn per odą.

 

Per kitas kelias savaites virš apdoroto ploto susiformuos šašiukas su tatuiruotės dažais. Odai gyjant, dar daugiau nepageidaujamų tatuiruotės dažų bus išstumiama lauk. Šašiukas pradės natūraliai luptis, kartu ištraukdamas šiuos nepageidaujamus tatuiruotės dažus. Tikėtina, kad atsiras ir antrinis šašiukas, kuriame bus dar daugiau tatuiruotės dažų. Po procedūros ir kol ant odos yra šašiukas, apdorotą plotą reikia laikyti sausai. Daugiau informacijos rasite dalyje apie priežiūrą po procedūros.

 

Likę tatuiruotės dažai taip pat šviesės ir judės link epidermio (odos sluoksnio, kuris natūraliai yra nuolat atnaujinamas).

 

Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema yra tokia veiksminga, kad techniškai įmanomas net toks dalykas, jog tatuiruotę pavyks pašalinti per vieną vienintelę procedūrą. Nors taip nebūtinai nutiks, galimas daiktas, kad visos jūsų tatuiruotės dalys bus pašalintos per vieną procedūrą. Skirtingai nei lazerio procedūros, Rejuvi tatuiruotės pašalinimo sistema vienodai veikia visus spalvinius pigmentus.

 

Faktinis reikalingų procedūrų skaičius gali keisti priklausomai nuo individualių aplinkybių ir originalios tatuiruotės būsenos. Visiško pašalinimo niekada negalima garantuoti.

 

Paprastai daugelį tatuiruočių galima visiškai pašalinti tik per tris, keturias procedūras, nors kai kurioms senoms tatuiruotėms jų gali prireikti daugiau.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tatuiruotės ir ilgalaikio makiažo pašalinimas su "Rejuvi"

 

 

Nuo šiol Jūs turite galimybę visiems laikams pašalinti tatuiruotę ar nevykusį ilgalaikį-permanentinį makiažą !!!

 

Jeigu Jūs turite tatuiruotę, kuri kiekvieną dieną jus trikdo ir erzina ar dėl pasikeitusių gyvenimiškų aplinkybių esate priversti ją slėpti.

Jeigu Jūsų profesija ir užimamos pareigos neleidžia iššaukiančiai atrodyti darbe su tatuiruote.

Jeigu po gimdymo ar kitokių fiziologinių pasikeitimų ji pakeitė savo tikrąją formą, spalvą, išbluko ar yra nekokybiškai atlikta.

Jeigu nepageidaujama tatuiruotė neleidžia laisvai rinktis aprangos, avalynės ar tiesiog Jums ji atsibodo ar nebepatinka...o gal jaunystės užgaidų padariniai atrodo neestetiškai ir atsirado noras išnaikinti tatuiruotę, tačiau lazerio procedūros kaina, skausmas ir galutinis rezultatas Jums nepriimtinas.

 

Mes galime Jums padėti! Naujiena tatuiruočių šalinimo technologijoje!

 

Unikalus dažų ištraukimo metodas „Rejuvi" skirtas visiškai pašalinti tatuiruotės ar ilgalaikio - permanentinio makiažo dažus iš kūno.

 

"Rejuvi" tatuiruotės pašalinimo sistemos privalumų, palyginus su kitais tatuiruotės pašalinimo metodais, yra labai daug:

Ši procedūra yra neskausminga;

Procedūros eiga yra daug greitesnė ir efektyvesnė negu šalinant lazeriu ar plastine chirurgija;

Po procedūros nereikia vengti tiesioginės saulės šviesos;

Procedūra nėra atranki pagal spalvą (priešingai nei lazeris) ir vienodai veikia visus spalvinius pigmentus;

Yra labiausias įperkamas palyginus su daugeliu lazerio procedūrų ar plastine chirurgija;

Su „Rejuvi" pašalinimo sistema randų neatsiranda;

Po procedurinė priežiūra nesudetinga;

 

 

Paprastai tatuiruotę galima pašalinti per 2-3 kartus, priklausomai nuo tatuiruotės dydžio.

Rejuvi" tatuiruotės pašalinimo sistema yra tokia veiksminga, kad techniškai įmanomas net toks dalykas, jog nedidelę tatuiruotę pavyks pašalinti per vieną vienintelę procedūrą!!!

Išnaikinus tatuiruotę Jums nereikės slėpti, rinktis atitinkamos aprangos ar avalynės, Jums nereikės komplektuoti dėl neestetiškai atrodančios tatuiruotės!


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip naikina lazeriu

dar :gele:

 


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu idomu kiek kainuotu tas Rejuvi??? Man rodos praktiskai tiek pat kiek ir lazeris...


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važiuosiu į konsultacija gal po švenčiu... iš pradžiu norėjau iki švenčiu net padaryt, bet galvoju neskubėsiu, jei vėl tektu su šasiukais pavaiksčioti, tai per šventes tikrai nenorėčiau :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O!!! Geras!!! Kicule,tai tu darysi visgi Rejuvi? Paskui butinai viska parasyk!!! Jeigu kaina bus prieinama,teks ir man vaziuot pas jus,nes KLP to nedaro dar. :rolleyes:


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Važiuosiu pasidomėti kas ir kaip ten vyksta, norėčiau pamatyti daugiau jų darbu (po atlikto darbo).

O kiek su lazeriu kainuoja? Ten kažkaip už viena impulsą skaičioja.

Kiek žinau būtent tatoo ir permanėnto šaliną Vilniuje tik dvejose vietose :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano meistre sake,kad lazeriu kainuotu apitikslei (nes priklauso nuo tatuirotes dydzio) apie 200lt vienas siansas.Man ju prireiktu kazkur 3,taip ji sake + kelione 3 kartus vaziuoti ir gryzti... ir + naujai daryti antakius kazkur 400... tai va ir gaunasi... :flowers: Nzn gal del kainu klystu,sakau taip kaip sake meistre. Tiesa ji jau daresi sau tai... rode ant rankos pasalinta... nu bet zinokis matosi.Nzn kas ten ar randas ar kazkiek islyke dazai,bet matosi...


Dovanėlėmenas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gifVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tatoo daugiau kartu reikia, man atrodo permanentui mažiau, dažai nera labai giliai :flowers:

nes ir su rejuvi tatoo išima per kelis kartus, o permanentus gali vieno karto pakakti :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kicule ar tu ka sau dareisi?ar ka daugiau suzinojai?

iekute, vis dar ruošiuosi :victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.