Pereiti prie turinio
Alacka

Fikusas,

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas auginat?

Vyras padovanojo Starlait fikusa,bet pastebejau,kad numeta lapelius,pardaveja vyrui sake,kad taip ir turi buti,numeta ir vel atauga. Bet nesinori,kad visai tu lapeliu nebutu,gal cia kazkas negerai? Skaiciau,kad reikia sviesos jai,tai pastaciau arciau lango,kai atnese,tai po dusu pakisau,nes sausa zeme buvo,siandien paziurejau ir vel zeme sausa,ikisau peili,tai zeme neprilipo,sausa istraukiau,tai vel palaisciau.

Va koks pas mane.

536813a876c0.jpg


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alacka pas mano tevus daug tokiu fikusu. ir jie is tikruju numeta lapus rudeni,o pavasari jie vel atauga :flowers: man labai patinka.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Alacka pas mano tevus daug tokiu fikusu. ir jie is tikruju numeta lapus rudeni,o pavasari jie vel atauga :flowers: man labai patinka.

 

nuraminai,nes jau pradejau nerimauti. O tai visus lapelius numeta ar kazkiek lieka?


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aciu :flowers: ,o pas tave toks pat ar kitoks fikusas?

alacka pas mane kitoks fikusas barok,o lapialei kad butu grazus ir sveikos, reikia siltu vandenuku purkst :flowers:

 

891a4c98f3b3.jpg


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepergyvenkit del lapeliu :flowers: Pas mane taip pat link pavasario numeta lapus, ir lieka beveik plikas :coffee: Bet pavasari pradeda leisti naujus lapelius :flowers:

 

Tarp kitko :D Fikusams patinka alus :flowers: Karts nuo karto palaistau alumi :flowers:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nepergyvenkit del lapeliu :flowers: Pas mane taip pat link pavasario numeta lapus, ir lieka beveik plikas :D Bet pavasari pradeda leisti naujus lapelius :flowers:

 

Tarp kitko :D Fikusams patinka alus :coffee: Karts nuo karto palaistau alumi :flowers:

 

oho,negirdejau,bet skaiciau,kad patinka ir degtine,retkarciais reikia palepinti savo augaliuka ir palaistyt degtine. :flowers:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Degtine gal nerizikuociau, bet alus maniskiui patinka :flowers: Lapeliai is kart labiau blizget pradeda :flowers:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Degtine gal nerizikuociau, bet alus maniskiui patinka :flowers: Lapeliai is kart labiau blizget pradeda :flowers:

 

aciu,nes tikrai nezinojau,o kiek tu pili alaus? nereikia su vandeniu sumaisyt?


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maisyti tai nemaisau as jo su vandeniu, o laistau kai pati gurksnoju, neperku jau atskirai alaus :flowers: O pilu tiek kaip kad laistant vandens :dance:


Klystame visi, tik kiekvienas kitaip.

84f16ccdca521df0e1e5b7f0616d3a8f.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.