Pereiti prie turinio
zinulė

Vertinimas mokykloje

Rekomenduojami pranešimai

Ką galvojate apie vertinimo sistemą mokykloje? Ypač turbūt aktualu tiems, kurių vaikai dar pradinukai. Na man asmeniškai nieko nesakė tos raidelės p, g ir pan. Aišku, aš žinau, kad tai puiku, gerai, bet realiai jos neparodo žinių. Nebent sąsiuvinius pavartai. Ir štai dabar maniškis penktokas. Na mokosi jis pakankamai gerai, bet per susirinkimą iš auklėtojos išgirdom, kad jiems sunku prie pažymių priprasti. Prasidėjo ašaros dėl 8, 7. Pradinėse visur buvo p.p, t.y. pasiekė pažangos. O čia jau ir ketvertai

 

Iš savo patirties irgi galiu pasakyt, kad penktokams labai sunku adaptuotis, priprasti prie vertinimo pažymiais.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane tai siutina tos raidės ,nesąmonė kažkokia,teisingai sakai ,neina suprast kokio pažymio vertas vienas ar kitas darbas.

Manau,kad tikrai vaikams papildomas šokas 5-oj kl.tie pažymiai,o ir sunku susigaudyt patiems kiek reikia dirbt,kad tą 10 turėti.

 

Pvz maniškis,net nesuvokia,kai gauna sakykim M raidę,aš jam sakau tai lygu 4,o jis -aaa tai daug,ir nesuvokia ,kad čia jau kaip ir neigiamas pažymys.

 

Kas juokingiausia,kad kai paprašau įvertint mokytojos pažymiais,kiek vertas mano vaikas,kaip sekasi,kad suprast normalioj 10-balėj sistemoj,tai ji nesugeba įvertint,ir apskritai kažkokia nevykusi mokytoja pasitaikė mums.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kas juokingiausia,kad kai paprašau įvertint mokytojos pažymiais,kiek vertas mano vaikas,kaip sekasi,kad suprast normalioj 10-balėj sistemoj,tai ji nesugeba įvertint,ir apskritai kažkokia nevykusi mokytoja pasitaikė mums.

Pradinukės seniai pažymiais nebevertina, sunku jom. O jeigu dar jauna, tai iš viso niekad pažymiais nevertino.

 

Dar dažnai susiduriu su tokia problema, kad pradinėse klasėse v reiškia pusę klaidos. Na jau kelintus penktokus turiu ir ne vienoj mokykloj, jie ginčijasi, kad tai pusę klaidos. Bet taip, varnele, žymimos skyrybos klaidos :angry:


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar išvis semestras pradinukuose vertinamas lygiais:aukštesnis,pagrindinis ir patenkinamas...Įdomu tai,kad nepatenkinamo nėra.Vadinasi,pradinukas neigiamiems pažymiams nesimoko.Va taip "išaukštinti" jie nueina į 5 klasę,o ten -o,stebukle,-neigiamas pažymys.Ir tada tipo depresijos,nenoras mokytis,pasimetimas ir t.t.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar išvis semestras pradinukuose vertinamas lygiais:aukštesnis,pagrindinis ir patenkinamas...Įdomu tai,kad nepatenkinamo nėra.Vadinasi,pradinukas neigiamiems pažymiams nesimoko.Va taip "išaukštinti" jie nueina į 5 klasę,o ten -o,stebukle,-neigiamas pažymys.Ir tada tipo depresijos,nenoras mokytis,pasimetimas ir t.t.

Ir tie neigiami pažymiai net iš dailės, technologijų...

Čia ir pas mus mokykloj tokių būtų, tik neigiami pirmą trimestrą nerašomi, ir sūnaus penktoko klasėj tik pasigailėjo mokytoja. Vaikai nesiruošia, nes pradinėj vis mokytoja sušelpdavo, jei neturėdavo priemonių. O dabar niekas nesicackina. Iš pradžių juokės vaikai, kai ketvertus gaudavo. Dvejetus draugam rodė. Baigėsi trimestras- ašaros.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu,kad pradinėse cackinamės...Labai daug nuolaidų čia,tikrai...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o aš iki 5 klasės ir buvau dvejetukininkė, kaip mokykloj, taip ir 2. Tik neatsimenu, ar būdavo tie vertinimai pažymiais, ar kitaip, bet žinojau, kad buvau viena iš tų beviltiškiausių :rolleyes:

 

Tai į 5 klasę atėjau ne išaukštinta.... Tai paskui net noras mokytis atsirado, matyt :rolleyes:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano dukrytės darželiunukės, bet apie vertinimus mokykloje jau teko gyrdėti. Man kažkaip :rolleyes: nelabai patinka ir suprantoma ( na bent kol kas). O iš daugelio tėveliu girdėjau kad jiems patinka kad taip vertina :rolleyes: Sako visi vaikai ligus ir t.t.

Man atrodo tas vertinimas galėtu buti tik pirmoje kl.,


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano dukrytės darželiunukės, bet apie vertinimus mokykloje jau teko gyrdėti. Man kažkaip :doh: nelabai patinka ir suprantoma ( na bent kol kas). O iš daugelio tėveliu girdėjau kad jiems patinka kad taip vertina :rolleyes: Sako visi vaikai ligus ir t.t.

Man atrodo tas vertinimas galėtu buti tik pirmoje kl.,

Na vis vien to lygumo nėra, aišku, visi pažangos pasiekia, bet tik tiek. O kai nueina į pagrindinę mokyklą, prasideda tiek tėvų, tiek vaikų aiškinimasis, kodėl Jonukas mokosi geriau už Marytę, jei pradinėj abu mokėsi taip pat. Per sūnaus klasės susirinkimą panašių kalbų išgirdau.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus pasiekimų knygelėj rašosi A-9 arba 10,P-nuo 5 iki 8ir M-4 ir mažiau...Tai tas P manau yra skirtumas kur 5,o kur 8...Ir tenka paskui "piešti geležinkelius"...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mus pasiekimų knygelėj rašosi A-9 arba 10,P-nuo 5 iki 8ir M-4 ir mažiau...Tai tas P manau yra skirtumas kur 5,o kur 8...Ir tenka paskui "piešti geležinkelius"...

Bet nuo šių metų jau ir lyg taip negalima? Mūsų pradinukės šiemt veidelius klijuoja, ten iš viso informacijos nulis.

Pas sūnų pernai buvo P-10/9, G- 8/7, Pat- 6/5 S-4, N- neišmoko, N.D- nėra namų darbų. O šiemet toj pačioj mokykloj besimokančio vaiko irgi tik lipdukai pasiekimų knygelėj.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau,mes tai tas pačias 3 raides rašom.Durniausia,kad dabar kiekviena mokykla pasidaro pagal save vertinimą.Yra ir tokių,kurios savo ir pasiekimų knygeles išsileidžia...tai visur skirtingai.


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.