Pereiti prie turinio
Sidabrine Vilke

Peštynės

Rekomenduojami pranešimai

nepuskim iki begalybes paprasto reikalo, buvo ,praejo, keliaukim toliau.Kam kiaukset ir kaiukset apie tai. Pasakei ir taskas.:victory:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nepuskim iki begalybes paprasto reikalo, buvo ,praejo, keliaukim toliau.Kam kiaukset ir kaiukset apie tai. Pasakei ir taskas.:victory:

 

kokie mes protingi, nepatinka - neskaityk ir nenurodinek kiaukseti ar nekiaukseti.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kokie mes protingi, nepatinka - neskaityk ir nenurodinek kiaukseti ar nekiaukseti.

 

 

usikirtai? negali sustot? pati sau priestarauji.


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
usikirtai? negali sustot? pati sau priestarauji.

 

tu taip manai? o pati ne uzsikirtai? Juk galejai neatsalyti i mano posta, bet atrasei, tai vadinasi ir pati susiparinai.... :)


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ledi X tau ant kurios vietos ezys uzmyne, krize veikia ka :hm::hihihi::super:, neturi ant ko isilieti :zydi::super: :super: juk ir pati galejai neatsakyt i posta :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kylą noras priekabiauti vienai prie kitos, arba šiaip užėjo durnumas ir norit pasipešt, keliaujat čia ir pešaties, bet "nelojat" per visas temas :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.