Pereiti prie turinio
ksiusa

Ar sugebame atleisti savo skriaudikui?

Rekomenduojami pranešimai

Ko negaletumet atleisti? ar buvote iskaudinti ?


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na,žiūrint kokia skriauda...Jei pvz. žodinis įžeidimas(o ir čia gali būti įvairių variantų:iš įkarščio,girtumas ir t.t.),tai galima ir atleisti.Jei tai pvz. fizinė skriauda mano artimiesiems-neatleisčiau...Aš tokia per viduriuką.priklausomai ,kokia skriauda...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va as tai savo sriaudiku ilgai negaliu atleisti,nes pamirst negaliu.Vat pav buvo pas mane tokia setuacija.atejou pas drouge,ji buvo nescia 6 men.jos vyras atejo namo girtas.ir predejo kibintis prie jos.matosi tuo metu jo akise kad nemato jos pilva ir tuoj prades must ja(tok sai girtas duvo).as zastupilas za nijo.o jis puole mane iskrt musti tai buvou visa melina.oj buvo tada ir vyras mano atvoziavo tai buvo kazkas....o ta nescia drouge mono vyro sese.po to ivikio praejo gerokai douk laiko.dabar kai susitinkam ten kartu sedem ar ten svenciam t.t, tai jis pastovej praso atleidimo.net paciu mazu smulkmenu negaliu atleisti,nors taip noresi.

(jai galit rasikit savo atvejus)


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu žinai ksiusa tokio atvejo aš irgi neatleisčiau, tikrai neatleisčiau

 

šiaip tai aš atlaidi esu, galiu atleisti, galiu kalbėti, susitikti su žmogum, bet va niekaip tos padarytos man skriaudos nepamirštu nors tu ką, nors aš ir nekeršiju už padarytą man skriaudą, bet vistiek jos negaliu užmiršti, ji glūdi kažkur giliai manyje


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu žinai ksiusa tokio atvejo aš irgi neatleisčiau, tikrai neatleisčiau

 

šiaip tai aš atlaidi esu, galiu atleisti, galiu kalbėti, susitikti su žmogum, bet va niekaip tos padarytos man skriaudos nepamirštu nors tu ką, nors aš ir nekeršiju už padarytą man skriaudą, bet vistiek jos negaliu užmiršti, ji glūdi kažkur giliai manyje

 

Vat man lygiai taip pat, nu niekaip negaliu pamiršti, kai mane labai įskaudina, nors ir toliau šnekuosi bendrauju su tuom žmogum, bet iš širdies to neišimsi :hhh:

 

 

O jau Ksiusa tavo atvejis tai siaubas :coffee:, niekad turbūt nesugebėčiau net bendrauti su tuom žmogum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet jai buciou neisikisus,jis butu pamuses savo zmona, (geriou tegul mane,negu ja) ir jie neturetu tos dukrites.

as ji atleidziou bet kaip Sophia sako is sirdies to neisimsi grinai pritariu.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ksiusa, o jie ir toliau sau gyvena kartu?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip Sophia gyvena kartu,jis labai durnas kai per dauk isgeria.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaubas su tokiu pavojinga gyventi, jei jis sugebėjo prieš moterį pakelti ranką, gali ir prieš vaiką pakelti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

fu kaip šlykštu, net negaliu apie tokį pagalvoti :hhh:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo, gali ir vaika must. jam25 jis net labai narvuotas.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siūlyčiau tokiam pas psichiatrą nueiti, tikrai ksiusa pasiūlyk savo draugei, kad nuvestų savo vyrą, ten tikrai žinos kaip juo pasirūpinti


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.