Pereiti prie turinio
ksiusa

Kada pildosi sapnai?

Rekomenduojami pranešimai

Ar sapnai gali perspėti apie tai, kas dar neįvyko? Arba ką nors išpranašauti? Matyt, gali, jei sapnų aiškinimo teorijos, bei sapnų reikšmės gyvuoja jau tūkstančius metų, taip rašo.

Kas yra miegas bei sapnas? Paprastai tariant, miegas – tai visiško atsipalaidavimo nuo išorinio pasaulio būsena, o sapnas – tai mūsų vidinio gyvenimo tęsinys bei atspindys. Visa, ką slepiame giliai savyje – jausmus, mintis, niekur nedingsta. Jei dėl kokių nors priežasčių neišreiškiame jų tikrovėje, jie “įsitaiso” sapnuose. Tad, kaip nekartą jau minėta svetainėje, į sapnus numoti ranka – nereikėtų. Nes pasąmonė, kuri niekada nemiega, būtent per sapnus – siunčia svarbius ženklus mums. Galbūt metas ką nors pakeisti savo gyvenime, susirūpinti sveikata. Svarbu žinoti, kad aiškinti verta tik ryškius, gerai įsimenamus sapnus. Ilgi, painūs, neaiškūs sapnai dažniausiai būna nereikšmingi.

 

Turbūt žinote, nakties miegą labiausiai veikia Mėnulis. Todėl norint sužinoti, išsipildys sapnas ar ne, verta pažvelgti į Mėnulio kalendorių. Pirmoji Mėnulio diena skaičiuojama nuo pirmosios jaunaties dienos.

 

Jaunatis – 1 fazė Saulė, Mėnulis ir Žemė sudaro vieną liniją. Todėl Mėnulis tampa nematomas. Saulės ir Mėnulio traukos jėgos sumuojasi ir veikia viena kryptimi, todėl tuo metu Žemėje pastebimi didžiausi potvyniai ir atoslūgiai. Mėnulis juda į Rytus (prieš laikrodžio rodyklę), tolsta nuo Saulės. Tampa matomas vakarinėje dangaus skliauto dalyje. Apšviesta dešinioji jo pusė didėja, kol po 7,4 paros būna apšviesta pusė Mėnulio. Fazės pabaigoje Mėnulis sudaro 90 ° kampą Saulės atžvilgiu, taigi Mėnulio gravitacinis poveikis mažiausias. Mėnulio keliami potvyniai sutampa su Saulės atoslūgiais.

 

Priešpilnis – 2 fazė Po 7,4 paros Mėnulis sudaro 90 ° kampą Saulės atžvilgiu. Apšviesta visa dešinė Mėnulio pusė. Po priešpilnio taško Mėnulis juda toliau, vis labiau nutoldamas nuo Saulės. Mėnulio ir Saulės gravitacijos pradeda dalinti vandenį. Ši fazė tęsiasi nuo 7,4 iki 14,8 paros.

 

Pilnatis – 3 fazė Mėnulis sudaro 180 ° kampą Saulės atžvilgiu. Matoma pilnai Saulės apšviesta mėnulio pusė. Įvyksta galutinis vandens pasidalijimas. Mėnulis sukelia savus potvynius, Saulė – savus. Mėnulis ima artėti prie Saulės. Visiškai apšviesta Mėnulio disko dalis ima mažėti, kol kairėje pusėje lieka tik pusė apšviesto disko. Ši fazė tęsiasi nuo 14,8 iki 22,1 paros.

 

Delčia – 4 fazė Saulė apšviečia Mėnulio disko kairę pusę. Mėnulis sudaro 270 ° kampą Saulės atžvilgiu. Mėnulio ir Saulės gravitacinių jėgų poveikis vienas kitą neutralizuoja. Mėnulis vis labiau artėja prie Saulės kol neatsiduria viduryje tarp Žemės ir Saulės. Tai tęsiasi nuo 22,1 paros iki 29,5 paros, t.y. iki naujos jaunaties. Vis labiau dyla Mėnulio pjautuvas kol galiausiai visai išnyksta.

 

Tai, kas prisisapnavo pirmąją Mėnulio dieną – tikra tiesa.

 

2-ąją – pildosi tik geri sapnai.

 

3-ąją – tuščias sapnas, nieko nesitikėk.

 

4-ąją – viskas pildosi.

 

5-ąją – nesipildo.

 

6-ąją – sapnas išsipildys, jei niekam jo nepasakosi.

 

7-ąją – pildosi, tik negreitai.

 

8-ąją – pildosi.

 

9-ąją – pildosi, jau kitą dieną.

 

10-ąją – išsispildymo neistikėk.

 

11-ąją – viskas išsipildys po trijų dienų.

 

12-ąją – išsipildys lygiai po savaitės, jei nepamirši.

 

13-ąją – deja, pildosi blogi sapnai.

 

14-ąją – išsipildys po aštuonių dienų.

 

15-ąją – niekam nepasakok tuomet išsipildys.

 

16-ąją – labai greit išsipildys.

 

17-ąją – išsipildys kitą dieną arba po devyniolikos dienų.

 

18-ąją – išsipildys ne ankščiau nei po dvidešimties.

 

19-ąją – išsipildys tik tuomet, jei sapnas pasikartos po trijų dienų.

 

20-ąją – jei ankstų rytą oras blogas, išsipildys dar tą pačią dieną.

 

21-ąją – nežinia ar išsispildys.

 

22-ąją – tuščias sapnas, jo aiškinti nereikia.

 

23-ąją – sapnas neišsipildys, bet įsiminti vertėtų.

 

24-ąją – tokie sapnai pildosi po dvylikos dienų.

 

25-ąją – viskas pildysis atvirkčiai.

 

26-ąją – netikėk šiuo sapnu.

 

27-ąją – išsipildys, jei tai nesisapnavo ankščiau.

 

28-ąją – šios dienos sapnai melagingi.

 

29-ąją – pildosi.


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.