Pereiti prie turinio
lauruke

nugaros skausmai

Rekomenduojami pranešimai

sveikutes, ka naudojate jeigu skauda nugara?

Man susuko toks skausmas juosmens srityje, kad vos is lovos islipau, tai nusipirkau Capsicam tepala sildanti ,bandysiu juo gydytis, gal kuri esate ji bandziusios?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau ir aš ilga laika tokiu problėmu :unsure: Net prisiminti nesinori.

Gydytoja sakė kad nusilpe nugaros raumenys, nugara greičiau pavargsta, jaučiasi bet koks kruvis. Butinos mankštos, baseinas ir t.t. tada naudojau įvairius tepaliukus, vakare prašydavau masažo, nes gulėt negalėjau, atrodo net oro truksta.

Dabar jau tfu, tfu, tfu :flowers: Ir galiu pasakyti, sportas, mankštos daro savo :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir po dienos užeina nugarą skaudėt, tai nusipirkau tablečių Coxtral, bent jau nugarai tai padeda :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinokit galiu pagirti man sis tepalas (capsicam) padejo, tepiau apie savaite laiko ir tikrai kazkaip skausmas nurimo,is mano puses rekomenduoju si tepala :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
zinokit galiu pagirti man sis tepalas (capsicam) padejo, tepiau apie savaite laiko ir tikrai kazkaip skausmas nurimo,is mano puses rekomenduoju si tepala :)

,,, jie tai tik lengvas uždegimas išprovokuotas peršalimo, ar mikro patempimas, o ne problematinis stuburo pažeidimas, tepalas šiek tiek padeda....tai kaip pagalbinė priemone... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nuo nugaros ir kitų skausmų naudojus Aloe Vera šildomąjį tepaliuką.. Kaip ranka nuima visus skausmus :32: galiu tik pagirti :huh:

P.S. draugė, net galvos skausmą šiuo tepaliuku gydosi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš nuo nugaros ir kitų skausmų naudojus Aloe Vera šildomąjį tepaliuką.. Kaip ranka nuima visus skausmus :lol: galiu tik pagirti :D

P.S. draugė, net galvos skausmą šiuo tepaliuku gydosi :flowers:

reklamini :flowers:

 

man drauge patare rudeni prisirinkti kastonu, perpjauti juos i 4 dalis ir uzpilti spiritu, akd apsemtu, palaikyti menesi laiko ir paskui naudoti, ir paskui itrinti, turiu pasidariusi bet dar neteko isbandyti


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panašus receptas pririnkti kaštonų žiedų, palaikyti spirite ir naudoti įtrynimamas....

O pats geriasias dalykas yra tiksliai žinoti, skausmo priežastį - ar tai patempimas, ar nervo uždegimas, ar stuburo problemos. :lol: Tad bus konkretesnis ir gydimas ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.