Pereiti prie turinio
ksiusa

Asmenybės testas „Pažink save per paveikslėlius

Rekomenduojami pranešimai

Atlikto testo rezultatai.

Tu – lengvai bendraujanti siela, visada turinti gerą nuojautą, kaip šauniai praleisti laiką. Tau nėra nieko maloniau už atsipalaidavimą ir smagų šėlsmą su draugais. Būtų nuostabu, jei gyvenimas galėtų prabėgti tiesiog paplūdimyje. Šabloniškumas tau nepriimtinas, tačiau mene vertini precižiškumą ir sunkų darbą. Tave žavi kūrėjų disciplinuotumas ir atkaklus tikslo siekimas. Tavo savaitgaliai skirti šėlsmui muzikos ritmu. Audringi vakarėliai, naktiniai klubai yra lyg tavo antrieji namai. Lengvai randi bendrą kalbą su naujais žmonėmis, esi draugiška ir vietoje nenustygsanti asmenybė.

Esi fiziškai aktyvus ir labai mėgsti keliauti. Šviesi galva bei sveikas kūnas tau padeda būti pasirengus visiems gyvenimo išbandymams. Tau patinka atsiriboti nuo aplinkos ir pasinerti į savo pasaulį. Esi mąslus, išsilavinęs, kūrybingas ir turintis lakią vaizduotę žmogus. Tau patinka žvelgti į gyvenimą iš neįprastos perspektyvos. Tave traukia didingi reginiai ir gamtos nenuspėjamumas. Gyvenime tavęs negąsdina sunkumai bei aštrios briaunos. Kas tave atstumia? Gal nuskambės žiauriai bet… pusiau žmogus, pusiau plaukuotas gyvulys. Tai šlykštu!

Rūpiniesi savimi ir savo kūnu. Tau nieko nėra maloniau, kaip atsipalaiduoti, nusiraminti ir save palepinti. Ir kodėl gi ne? Tu to nusipelnei. Tavo gėrimų pasirinkimas atspindi stabilumo poreikį ir vertinamą rutinos komfortą. Kartais tau reikia paskatinimo iš šalies, kad išbandytum kažką naujo.

Tau nepatinka būti pernelyg rimtam. Draugystė tau – visų pirma, galimybė šelmiškai pasidalinti naujausiais gandais. Nejaugi tai blogai? Laisvė tau – tai atsakomybė savarankiškai pasirinkti savo gyvenimo kryptį. Nemėgsti jaustis supančiotas. Tau svarbiausia spontaniškumas ir ėjimas ten, kur veda širdis.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

    Tave žavi romantiški vaizdai su šiek tiek egzotikos prieskonių. Mėgsti jausti vėją plaukuose ir saulės spindulius ant savo odos. Visuomet esi pirmas, pasineriantis į jūros bangas. Grožį matai visame tave supančiame pasaulyje. Tau nėra nieko nuostabesnio už natūralumą. Tavo savaitgaliai skirti šėlsmui muzikos ritmu. Audringi vakarėliai, naktiniai klubai yra lyg tavo antrieji namai. Lengvai randi bendrą kalbą su naujais žmonėmis, esi draugiška ir vietoje nenustygsanti asmenybė.

    Esi fiziškai aktyvus ir labai mėgsti keliauti. Šviesi galva bei sveikas kūnas tau padeda būti pasirengus visiems gyvenimo išbandymams. Tau patinka atsiriboti nuo aplinkos ir pasinerti į savo pasaulį. Esi mąslus, išsilavinęs, kūrybingas ir turintis lakią vaizduotę žmogus. Tau patinka žvelgti į gyvenimą iš neįprastos perspektyvos. Atostogos tau – atsipalaidavimas bei laiko leidimas su draugais ar šeima. Dievini ilgas tingias saulėtas dienas ir tą jausmą, kai grįžti namo visiškai pailsėjęs ir atjaunėjęs.

    Esi nenustygstanti vietoje asmenybė. Dievini šėlsmą su draugais, išlaisvinantį nuo suvaržymų ir rutinos. Kai gali, dūksti kiek tik leidžia kojos. Tau labiausiai patinka egzotiški gėrimai. Atostogaudamas užsienyje mėgsti išbandyti ir ragauti tų šalių alkoholinius gėrimus. Kalbant apie namų interjerą, esi išraiškinga asmenybė, kuriai patinka, kai supa daiktai, pakeliantys nuotaiką.

    Giliai viduje esi nostalgiškas. Nieko nėra svarbesnio už kartu su draugais nugyventus gerus laikus. Dažnai nuklysti į prisiminimus. Laisvė tau – tai galimybė savarankiškai pasirinkti gyvenimo kryptį. Tau patiktų tiesiog išplaukti į jūros platybes neatrastų horizontų link...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.