Pereiti prie turinio
Aistr@

Tauškutės 2010 ir t.t.

Rekomenduojami pranešimai

SVEIKUTES :( ir as cia (emuke)

 

nu bliamba apie kurio gydytojo asistente cia kalbat? ta?

buvau snd konsultacijose pas TA ir MN, kalbejau del pilvo sienos op ir krutines didinimo, tai isvados abieju skirtingos sutampa tik siuloma laso forma :

MN - siulo detis 290 ml allergan ir pilvuka grazint dalinai , su vienu lovadieniu, baze 13, asimetrijos neakcentavo....

TA siulo detis 330ml allergan ir pilva visa su dviem lovadieniais , mato asimetrija ir dabar krutines nezymia, baze 13,5

kainu skirtumai 2000lt,

kaip supratau jei desiuos 330ml turesiu c dydi, jei maziau b, nebezinau ka rinktis :laptop: laukdama kalbejau su mergina kuri daresi op pries metus ir kita kuri pries sav - tai abi paliudijo ,kad gailisi kad neisidejo didesniu implantu , kaip pasirinkt teisingai ...

busiu pribendus mergaites prasyt jusu balsiuku del albumiuko , noreciau idet savo foto ir sulaukt jusu nuomones :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kaip ta kapsule pasidaro ar akim ziurint matosi ar lieciant, ar tau skauda, ar asimetrija isriskeja?Bet tau praejo nemazai laiko po operacijos ir atmete organizmas. O per kita op. isvalo ta kapsule ar kaip, deda kita implanta?

Radau aprašymą :rolleyes:

Rimčiausia krūties implantų komplikacija yra kapsulinė kontraktūra. Aplink bet kokią dirbtinę medžiagą kūne normaliai formuojasi randinio audinio sluoksnis, vadinamoji kapsulė. Tai natūralus organizmo atsakas į svetimą medžiagą. Paprastai ši kapsulė būna minkšta, net neapčiuopiama. O kapsulinė kontraktūra atsiranda tada, kai randinis audinys aplink krūties implantą susitraukia ir spaudžia taip smarkiai, kad jaučiamas sukietėjimas.

Atsizymiu ir as naujoj temelej, aciukas

 

:( manau cia i tema paveiksleli radau :4u:

:D

 

apie ka jus cia? :D

Apie savo bendra interesą :laptop:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
SVEIKUTES :4u: ir as cia (emuke)

 

nu bliamba apie kurio gydytojo asistente cia kalbat? ta?

buvau snd konsultacijose pas TA ir MN, kalbejau del pilvo sienos op ir krutines didinimo, tai isvados abieju skirtingos sutampa tik siuloma laso forma :

MN - siulo detis 290 ml allergan ir pilvuka grazint dalinai , su vienu lovadieniu, baze 13, asimetrijos neakcentavo....

TA siulo detis 330ml allergan ir pilva visa su dviem lovadieniais , mato asimetrija ir dabar krutines nezymia, baze 13,5

kainu skirtumai 2000lt,

kaip supratau jei desiuos 330ml turesiu c dydi, jei maziau b, nebezinau ka rinktis :( laukdama kalbejau su mergina kuri daresi op pries metus ir kita kuri pries sav - tai abi paliudijo ,kad gailisi kad neisidejo didesniu implantu , kaip pasirinkt teisingai ...

busiu pribendus mergaites prasyt jusu balsiuku del albumiuko , noreciau idet savo foto ir sulaukt jusu nuomones :laptop:

Aš už didesnius.

Dėjau kiek baze leidžia (baze 13) dėjo 350cc žinok atrodo kaip tik :D

Aš ištiesu nelabai norėčiau tikėti kad asistente daro :rolleyes: Toks kaip TA negadins sau reputacijos...Na čia mano nuomonė.

Jei pas kitus toks pacienčiu skaičius būtų, tai kažin kiek būtų nepatenkintu randeliais ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.