Pereiti prie turinio
Pajure

Vyras šeimininkauja virtuvėje

Rekomenduojami pranešimai

Bet po to kai vedziau savo zmona shita amata palikau jai.Tegul nors virtuveja buna vyrui gera. :)

Ar nepaprasčiau būtų valgyt bare ar kavinėje, negu gyvent su TIK virėja :hm: :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi kaip faina kad vyras nors retsykiais pagamina ka nors mano tai nera nei karto na gal kai pradejom gyventi kartu tai gal pradzioje kokius 4 sykius yra dares o dabar pamirsk netsimenu o taip noreciau vyrai skaniau padaro :bigsmile:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi kaip faina kad vyras nors retsykiais pagamina ka nors mano tai nera nei karto na gal kai pradejom gyventi  kartu tai gal pradzioje kokius 4 sykius yra dares o dabar pamirsk netsimenu o taip noreciau vyrai skaniau padaro :)

o kodel, jei nemoka, tai vis paprasyk kad tau patalkininkautu virtuveje, su laiku pats ismoks. :mirksiukas: Reikia grudinti po truputi, nes jei viska viena uzsiciuosi, tai ir teks taip toliau, o jam kas, aisku, smagu, vakariene paruosta. :)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano virukas tai daznai gamina maista ir galiu pasakyti kad jam puikiai sekasi... :pack2_thumbup[1]:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis irgi mėgsta pasisukioti virtuvėje.Visada eksperimentuoja,viską daro iš galvos ir,svarbiausia,kad jam labai skaniai gaunasi.Aš eksperimentų prisibijau.Pasisekė mums ,neila :bigsmile:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maniškis irgi mėgsta pasisukioti virtuvėje.Visada eksperimentuoja,viską daro iš galvos ir,svarbiausia,kad jam labai skaniai gaunasi.Aš eksperimentų prisibijau.Pasisekė mums ,neila :grin: :

tai jau tikrai zmonike,kad mums pasiseke... :bigsmile:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ot mus tai kartais palepina :) .Ir vaikas sako,kad tėtė gamina skaniau nei mama.Na,gal jei visada vyras gamintų,taip nesakytų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip mano vyras yra baiges kulinarija-kulinaras.tai man nepatinka kai jis yra virtuveje.visko iesko viska tvarko savaip.beto tai buna labai retai.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis puikiai seimininkauja virtuveje, nors mes tai dazniausiai pasidalijam, kartais as ruosiu, o kartais jis, o jei nei vienas nenorim, tada uzsisakom maisto i namus :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pasirodo, vyrai tikrai geri kulinarai, tik reikia "įkvėpti" tokiam žygiui. Nors man tai nesvarbu ką valgyti, svarbu kad tik nereikia pačiai virti- iškart tokia šventė. :bigsmile::hm:


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip aš norėčiau, kad nors kartelį vyras pagamintų pusryčius ar pietus, ar vakarienę, nesvarbu ką. Bet taip nebūna, nebent pašildo jau pagamintą maistą. Bet savaitgaliais, šeštadienį arba sekmadienį, visuomet atneša kavos į lovą, ir vaikams kakavos ar arbatos padaro! Na, kai kartais būnu kur išėjusi su reikalais, tai tuomet išsiverda kokių kiaušinių ar dešrelių, bet tai ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip aš norėčiau, kad nors kartelį vyras pagamintų pusryčius ar pietus, ar vakarienę, nesvarbu ką. Bet taip nebūna, nebent pašildo jau pagamintą maistą. Bet savaitgaliais, šeštadienį arba sekmadienį, visuomet atneša kavos į lovą, ir vaikams kakavos ar arbatos padaro! Na, kai kartais būnu kur išėjusi su reikalais, tai tuomet išsiverda kokių kiaušinių ar dešrelių, bet tai ir viskas.

Manasis tai irgi ne iš karto rado kelią prie viryklės. Bet menkiausias pastangas apdainuodavau taip, kad anas kaip balandėlis burkuodamas rausdavo ir tirpdavo. Dabar jau ir kepsnius dideliausius orkaitėje pakepa ir prieskoniais įdomiai naudojasi ir net druskos pataiko. O ašei tuo metu repetuoju pagiriamąjį žodį vis pati sau prisimindama, kad geriausi virėjai yra vyrai.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.