Pereiti prie turinio
aistepov

jubiliejiniai scenarijai

Rekomenduojami pranešimai

labukas mergaiciukes, :flowers: noriu su jumis padiskutuoti apie jubiliejus,ju ruosima,sveikinimus ir t.t :flowers: man arteja mamytes 50metis ir as niekur negaliu nieko surasti kaip ji butu galima pasvesti ar suorganizuoti staigmena.gal katra is jusu turite kokiu minciu ar pasiulimu,gal katrai jau teko susidurti su siuo smagiu rupesteliu? :huh: buciau dekinga uz jusu mintis llaime:


ok.gif

 

 

 

 

 

 

1.gif 1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labukas :hm:

 

Scenariujus rastas internete:

(tėčio jubilėjus)

 

Kaip greitai bėga dienos, mėnesiai ir metai.

Apsidairai aplink – pavasaris, o štai ir vėl ruduo.

Nors amžių mes skaičiuojame gimtadieniais,

Bet tik vaikystėj laukiam jo.

Ir vėl ruduo pakeičia vasarą, o rudenį - žiema.

Ir kaip kasmet, nei vieno neaplenkdama,

Aplanko mus kiekvieną ši diena.

 

(Pradedam su gimimo diena dainuoti.

įneša tortą su fejerverku.)

 

...................................................

Gyvenimas - tai neprašoktas tango

Tad įsileisk jaunystę ir būki vėl su ja.

Pakelk šampano taurę

Atėjo penkiasdešimt, jie jau čia.

 

Kviečiame visus prisipildyti ir pakelti šampano taures.

 

..................................................

2

Mielas tėti, prieš keliasdešimt metų, ant aukšto stataus Tavo gyvenimo kalno įsižiebė Tavo gyvenimo stebuklingas žiburys. Žibėjo jis kaip žvaigždė, apsiaustas šviesiu ratu iš aukso raidžių. Kiekvienus savo gyvenimo metus Tu ėjai prie šio kalno, stebėjai jį, ir po truputį kopei vis aukštyn ir aukštyn, kad užlipęs galėtum išskaityti aukso raidžių užrašą.

..................................................

 

Ir štai atėjo ta diena, kai Tu , įkopei į gyvenimo kalną, ir gali perskaityti svarbiausią gyvenimo tiesą: svarbiausia gyvenime – laimė. Žmonių laimė.

Tad išgerkime už žmonių laimę.

O kad jūsų taurės niekada nebūtų tuščios mums reiktų išsirinkit stalo komendantus.

 

Klausimai komendantams:

Kodėl gandras, norėdamas pailsėti pakelia vieną koją? (Jei pakeltų abi, jis pargriūtų)

Kas amžiaus viduryje nešiojo pačią didžiausią skrybėlę? (Kas turėjo didžiausią galvą)

Kokia liga žemėje niekas nesirgo? (Jūros liga) (įteikiame švilpukus)

 

..................................................

 

Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus - metus, valandas, dienas, skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus. Tau mama, šiandien suskaičiavo 50.

Tai ir daug ir mažai. Daug, jei matuosime nuveiktais darbais, mažai, jai kalbėsime apie žmogaus amžių. Na ir kas, kad 50. Tai tik du kartus po 25. Tai tik dvi ugningos jaunystės viename taške, tai prabėgusių ir ateinančių dienų prasmingo skrydžio apmąstymas.

Tad leisk dar kartą perbėgti tavo viso gyvenimo prisiminimais ir šiandien jais pasidalinti su visais čia susirinkusiais.

I dešimtmetis (nuo gimimo iki 10 metų)

Žmogaus kelias prasideda nuo to, kas arčiausiai: nuo artimųjų, nuo tėviškės. Čia randame tą vietą, iš kurios pradedame savo kelią į pasaulį, be sienų, be ribų... Kur buvai tik mažu vaiku ir mėgavaisi gyvenimu....nerūpestingai lakstei per pavasario šiltą lietų, stebėjai savo nekalto veidelio atvaizdą balutėse....garsiai juokeisi ir negalvojai apie nieką... tiesiog juokeisi... basom kojom lakstei po rytmečio rasotą žemę....

Taip, vaikystė - tai pats nerūpestingiausias gyvenimo tarpsnis, pilnas vaikiško džiaugsmo ir dar neapkartintas gyvenimiškų rūpesčių... Galbūt todėl ir atsiminimai iš tų laikų yra patys šviesiausi ir saldžiausi...

Tai gal sugrįžkime į tą vaikystę, išgirskime nuo vaikystės Tave lydėjusių žmonių prisiminimus, pasiklausykime ką jie šiandien mena.

(galima Eugenijų Petroką pakalbinti).

 

..................................................

Dabar mes norėtume uždegti žvakutę, kuri simbolizuotų pirmąjį Tavo gyvenimo dešimtmetį.

(Uždega).

 

Dabar visus kviečiame išgerti už tėčio vaikystę.

 

Ir labai atsiprašau, bet turiu kai kuriems pastabų dėl elgesio šioje salėje:

1. Kas neišlaikys baliaus tempo ir nenugalės grindų traukos – bus pasiųsti į virtuvę pataisos darbams.

2. Kilnojančius stikliuką, bet negeriančius (išskyrus nepilnamečius) bausti, kaip simuliantus vengiančius visuomenei naudingo darbo.

3. Moterys, kurios žvalgosi į svetimus vyrus įsimylėjusiomis akimis – bausti kaip už apgalvotą ginklo panaudojimą.

4. Tokiu pat atveju vyrus bausti kaip už medžioklę draudžiamoje zonoje.

5. Moteris dažančias lūpas, antakius, blakstienas bausti kaip už gamtos žalojimą.

O dabar jau galima išgerti, o muzikanto paprašysim dainos.

 

..................................................

 

Antras dešimtmetis. 10-20 metų.

Skaičiuodamas metus, peržengei suaugusiųjų pasaulio slenkstį, už kurio palikai vaikiškus žaislus, nerūpestingumą ir tuos laikus, kai vis dar tikėjai pasakomis...

Pažinai pirmosios meilės skonį, tokį nepaprastą ir ypatingą. Tas saldus žodis – meilė. Tai kažkas nesuvokiamo ir neaprašomo. Kad ir kokia ji būtų, ji visada ateina nelauktai, tyliai prisėlina, pakutena širdį ir tada jau išsiskleidžia, pačiumpa į savo glėbį ir nuneša kažkur toli toli, kur visos svajonės tampa tikrove, kur egzistuoja tik dvi širdys, tik tu ir ji.

..................................................

 

Tad nuo Tavo žmonos – mūsų mamos norėtume tarti šiuos žodžius:

 

Dėkoju Tau už mano laimės sūkurimą,

Už dvasinę ramybę ir jausmus,

Už mano užgaidų ir norų supratimą,

Už dovanotus man jaukius namus.

Tikiuosi, kad ir Tu esi laimingas,

Tikiuosi, kad aš miela Tau...

Tad lai puikus gyvenimas pavirsta

Prasminga amžinybės visuma.

 

Tad už šį prasmingą gyvenimo dešimtmetį norime uždegti antrąją Tavo gyvenimo žvakelę ir pakviesti visus pakelti taures už Jus abu ir pamatyti Jūsų meilės valsą.

 

..................................................

 

3 dešimtmetis – 20-30 metų.

Gyvenime ateina laikas, kai nebegali gyventi vienas. Tada žmogus ir kuria šeimą, kurioje jaučiasi saugus. Čia nugali savo vienatvę, baimę, įveikia neviltį ir savo gyvenimą ima suprasti kaip dalį kažko didesnio...

Šis dešimtmetis Tavo gyvenime buvo pats prasmingiausias ir turtingiausias. Tu tapai tėtis.

(visi vaikai pakyla ir atsistoja).

Jolanta K.

Mes visuomet vaikai prie tavo kojų,

Po tavo glostančia ranka mes vėl maži,

Delne Tu mūs kelius ir klystkelius neši,

Vedies atgal į erdvų, skambantį vaikystės namą.

Jolanta B.

Mes visuomet vaikai prie tavo kelių,

Ir kaip vaikai, mes žadam būt geri,

O Tu žiūri, Tu taip šiltai žiūri,

Kaip mes apleidžiame vaikystės erdvų namą.

Nuo žemės delno kyla žalias daigas,

Viršum galvos - padangių žydruma.

Asta

Aš bėgau prie Tavęs, kaip mažas vaikas,

Tave ir saulę šaukdamas

Tu man sakai, tu man kartoji,

Yra keliai, keleliai ir takai,

Kuriais į širdį, kaip į bendrą namą,

Ateina žmonės - dideli vaikai.

Regina

Tik pažvelki, mes seniai užaugom

Ir išskridom paukščiais iš Tavų namų.

Tiktai Tu, dar gimtą lizdą saugai,

Kad sugrįžt galėtum, kai mums neramu.

Emilija

Tau atrodo vakar dar maži bėgiojom,

Tu glaudei kiekvieną prie savo širdies.

Šiandien Tau gėlių mes puokštę dovanojam

Ir ilgiausių metų norim palinkėt.

(Visi atnešam skarbonkes su gėlėm;

tada Tomas atneša juostą užriša, Martynas atneša gėlę vazoninę, Emilija vokelį).

 

..................................................

 

Žvakutės liepsna pažymėkime turtingą trečiajį dešimtmetį.

Kviečiame visus pakelti taures už jį.

 

..................................................

 

4 dešimtmetis – 30-40 metų.

Yra sakoma, kad žmogus laimingas tada, kai jis yra reikalingas ir mylimas. Apsidairyk ir pažvelk, kiek šiandien čia susirinko Tavo artimųjų ir draugų. Draugai...kas jie?...Ar tie, kurie Tave myli... ar, tie, kurie Tave skaudina... o, gal tie, kurie paprasčiausiai yra šalia... ir nesvarbu, jie jauni ar seni, aukšti ar žemi...nesvarbu!

Tavo širdyje visiems užteko vietos, savo šypseną, jaunatvišką energiją dalinai jiems visiems. Tad šiandien gali didžiuotis, turėdama tokį didelį draugų ir artimųjų būrį.

 

Atėjo pats laikas keletą žodžių tarti Tavo sutiktiems draugams ir giminaičiams.

 

..................................................

 

Draugų prisiminimus ir linkėjimus lai įprasmina ketvirtoji žvakutės liepsna, skelbianti apie šį dešimtmetį.

 

Buvo įspėjimų, patarimų, linkėjimų, prie viso šito noriu dar pridurti, ką visi be išimties privalote daryti visą laiką kol balius tęsis:

1. Daug valgyti.

2. Dar daugiau gerti.

3. Neliūdėti pačiam.

4. Rūpintis savo kaimynais, prižiūrėti ir linksminti juos.

5. Linksmai šokti.

6. Skambiai dainuoti

7. Visur ir visada palaikyti gerą nuotaiką.

 

..................................................

 

5 dešimtmetis – 40-50 metų.

Tau pavyko sukurti savo pasaulį. Jame meilės užteko ne tik saviems vaikams, bet ir į tavo mažąjį pasaulį įžengusiems naujiems šeimos nariams.

 

Algis

Į šią šeimą mane priėmė kai vedžiau Reginą. Su uošviu iškart radom bendrą kalbą prie butelio, nes sutapo mūsų pomėgiai. Kartu iškentėm ne vieną turgų, pasidalinom ne vienu filmu. Tad įteikiu uošviui butelį, kurio jis visuomet iš manęs reikalauja.

(paduoda mažiuką buteliuką, po to jau ir didelį.).

 

..................................................

 

Buvo džiaugsmo akimirkos, buvo liūdesio valandos... Buvo pavasario audros, buvo alsus vasaros nuovargis, brangus rudens susimąstymais... Visko buvo šitam ilgam kely... Išaugo vaikai... Sukūrė savo šeimas. Šiandien švelnios anūkų rankutės grąžina dosniai ir nesavanaudiškai dalintą namų šilumą, kurią nuolat saugojai ir globojai kaip didžiausią šventenybę.

 

Žvakutės liepsna pažymėkime šį dešimtmetį.

 

Šiandien už tai viską tariam Tau ačiū ir norim Tau dovanoti visą savo meilę ir šilumą, kurią puoselėjai mumyse. Štai dega visas Tavo gyvenimas.

(Žvakidę padedam į vidurį prie tėčio, Emilija užkabina medalį).

 

..................................................

 

Žaidimas

NEIŠLIETI NĖ LAŠO

Visi svečiai sėdi prie stalo ir ratu siunčia taurę. Kiekvienas įpila į ją kokio nors gėrimo. Paskutinis, kuris perpildo taurę, ir gėrimas ima bėgti per kraštus, turi pasakyti tostą ir išgerti.

 

Žaidimas „informacija“, ar atsakymas teisingas pasakys tėtis.

1. Tiksli Remigijaus Kučinsko gimimo data. (19580113)

2. Kelintais metais Remigijus vedė? (19810725).

3. Kiek šiuo metu Remigijus augina kiaulių ir karvių?

4. Kokioje mokykloje Remigijui liko tik išlaikyti egzaminus, kad gautų baigimo pažymėjimą?

5. Kokius filmus labiausiai mėgsta Remigijus?

6. Remigijaus mamos vardas, pavardė, adresas.

7. Išvardinkite Remigijaus pusbrolius ir pusseseres.

8. Papasakokite bent vieną anekdotą iš Remigijaus repertuaro.

9. Į kokią partiją Remigijus norėtų įstoti?

10. Kas, besimokant vidurinėje mokykloje, buvo Remigijaus klasės auklėtojas?.

 

Išdalinami laikraštukai, visiems prisiminimui


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinimai jubiliejaus proga

 

 

O metai skuba ir kiekvieną dieną

Mes verčiame kalendoriaus lapus.

Naujais darbais matuojame šiandieną

Rytoj jau skubame atlikt naujus.

Ir nepajuntame, kad rankos ilsta,

Kad užgula pačius dienų našta.

Kad poilsio dažniau vis pasiilgstam

O plaukus puošia rudenio šerkšna.

Todėl dabar, kai poilsio sulaukei

Tau linkime niekuomet neskubėt,

Ramiai gyvenk, - vaikai suaugę

Ir nebandyk dėl to liūdėti...

Garbingo Jubiliejaus proga Tave sveikina ...

 

Dienos barstė džiaugsmo žiedlapius,

Kaip rudens lapai krito rūpesčiai,

Kaip vanduo upėje nuskambėjo metai

Negrąžinamai užvertėt dar vieną savo gyvenimo

Knygos puslapį.

Tegul skausmai ir rūpesčiai praeina,

Tegul vergus nuplauna tekantys vandenys,

Tegul Jus lydi maži šešėliai ir didžiulė šviesa,

Tegul niekad Jums netrūksta didelės kasdieninės laimės.

 

Žmogus nepakeičiamas laike, nepakartojamas žemėje. Kiekvienas skleidžia gyvenime savo šviesą - ryškią ar blankią, tačiau ypatingą.

Istorija skaičiuoja šimtmečius, žmogus - metus, valandas, dienas. skubanti sekundė skaičiuoja žmogaus metus. Tau mielas (-a), suskaičiavo 50. Tai ir daug ir mažai. Daug, jei matuosime nuveiktais darbais, mažai, jai kalbėsime apie žmogaus amžių. Na ir kas, kad 50. Tai tik du kartus po 25. Tai tik dvi ugningos jaunystės viename taške, tai prabėgusių ir ateinančių dienų prasmingo skrydžio apmąstymas. Sveikiname jubiliejaus proga ir linkime :

nepakartojamų akimirkų,

džiaugsmingų valandų,

prasmingų dienų,

laimingų metų !


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes,tai va as jau atsvenciau savo mamytes 50taji gimtadieni. :flowers: buvo labai smagu. internete radau snenariju keleta,bet is visu susideliojau savo.dau man nereikejo,nes buvo muzikantai kurie stengesi kuo geriau uzimti svecius ir jiems pavyko! :D tai stengiausi radus laisva tarpeli ilysdavau ir as.

stai sioks toks mano sneneriukas:

susirinkus visiems sveciams i sale:

labas vakaras,teveliai ir visi susirinkusieji sveteliai.

pirmiausiai noreciau padekoti susirinkusiems sveciams.kad siandiena susirinko cia pagerbti mano brangiausiaja mama ir atvyko i si sventini vakara.

noreciau,kad sis vakaras butu pati nuostabiausia gyvenimo akimirka mano mamai.Todel visu prasau buti linksmiems,kad jusu veiduose neisblestu sypsena,kuri skirta jubiliatei.

Kad siame gauseme buryje nepasimestu musu jubiliate noreciau ja pazymeti siuo medalijonu!(medalijona padareme is karoliuku 50)

o dabar visu susirinkusiuju malonumui galyte sveikinti mano mama. :D

kaip visi sveteliai pasveikino mano mama,tada as su savo seimyna ir teciu sveikinome mano mamyte.

Daug sveikatos Tau linkiu ir sauletu vakaru,

Daug Tau laimes as linkiu ir zvaigzdetu sapnu.

Sypsena grazios linkiu ir pavasario ziedu,

Ilgesio as Tau linkiu is mielu,geru akiu.

As Tave apkabinu,meile Dievo angelu,

Ir tik Tau vienai tikiu,nes vel dziaugtusi sirdis.

Gal Tau zodziai istarti glostitu svelnias mintis?

Tada mes mamai padovanojome didziuli medini sauksta,ant kurio parasiau TAVO:geris,siluma ir patirtis.ir pasakiau:

dovanojame tau si sauksta tam,kad tau su juo butu lengviau isdalinti savo geri,siluma ir didziule gyvenimo patirti savo vaikams ir anukams.

dabar pakvieteme sesti uz stalo,tada savo darba pradejo muzikantai. :rolleyes:

tada radau tarpeli ilysti tarp muzikantu ir.....

Brangioji saule,kai is dangaus ziuresi i zeme,

Paciais silciausiais spinduliais.

Glostik mano mamos galva,kad ji pajustu,kokia man yra brangi.

Laisvune vejau,kai skrisi nerupestingais zemes keliais,

Sutikes mano mama pakstelk jai i skruosta.

Kad atmintu,kaip as ja buciuodavau vaikysteje.

Gerasis Dieve,ta didi turta,pavadinta MAMOS vardu,

Irbuk atidus,kai klausysi jostyliu maldu.

Vienintele mamyte,aciu uz gero linkincias mintis,

As jas kasdien randu vakaro tyloje,jos man labai svarbios.

(tada padovanojome mamai skirta dovana,tai buvo auksine grandinele ant rankos ir pakabutis ant kaklo.)

tada:

Dekui tau uz nemiego naktis,

Uz mokyma pazinti gyvenima.

Uz meiles,dziaugsmo kupinas akis,

Uz viska Tau dekoju mama!..

tada vel muzikantai uzeme svecius.

Gal 11val as uzdekiau aukureli ir atnesiau mamai.:

Jei nepamirsti,kad turi nuostabius tevus-niekada taves neapleis Dievo palaima.

Jei nepamirsti,kad turi draugus-niekada neliksi rupesciuose vienas.

Jei nepamirsti,kad turi draugus-niekada nebusi pamirstas sventese.

Jei nepamirsti,kad turi seima-visada jausi meile.

Tad brangus mano teveliai,brangus vyre ir suneli. Si ugnis jums,nes siandiena,sia ypatinga proga noriu vel uzdegti seimos aukureli,prie kurio noriu jums padekoti ir pasakyti,kaip as jus stipriai myliu!..

tada 12val.sudejau i apvalu padekla 50vnt.tabletiniu zvakiu ir jas uzdegiau,eidama i sale prie mamos dainavau su gimimo diena.jas mama turejo uzpusti pries tai sugalvojusi nora. :rolleyes:

po visu padainavimu ilgiausiu metu ir t.t visus pasikvieciau i lauka,o ten:

nupirkau 5vnt,zibintus leisti i dangu ir kiekviena mama leido uz savo gyvenimo desimti,o as tariau zodzius.

1-10desimti

taip vaikyste-tai pats nerupestingiausias gyvenimotarpsnis,pilnas vaikisko dziaugsmo ir dar neapkartintas gyvenimisku rupesciu...

Galbut todel ir atsiminimai is tu laiku yra patys sviesiausi ir saldziausi...

10-20desimti

Tai tavo gyvenimo pradzia,tavo vaikystei.Taciau,tai buvo tik pradzia:

Likimo upe tave nese vis tolyn,i pazinima i melsva toli i gyvenima.Skaiciuodama metus,perzengiai suaugusiuju pasaulio slenksti,uz kurio palikai vaikyste.

20-30desimti

Pazinai pirmosios meiles skoni.Toki nepaprasta ir ipatinga.Tas saldus zodis meile.Tada ateina laikas kai negali gyventi vienas,tada zmogus ir sukuria seima,kurioje jauciasi saugus.

Sis desimtmetis tavo gyvenime buvo pats prasmingiausias ir turtingiausias.Tu tapai dvieju vaiku mama.

30-40desimtis

Yra sakoma,kad zmogus laimingas tada kai jis yra reikalingas ir mylimas.Pazvelk,kiek siandiena cia susirinko tavo artimuju ir draugu.Tavo sirdyje visiems uzteko vietos.Savo sypsena,jaunatviska energija dalinai jiems visiems.Tad siandiena gali didziuotis,turedam toki dideli draugu ir artimuju buri.

40-50desimtis

Miela mama,Tau pavyko sukurti savo pasauly,gal jis ir nera tobulas,bet jis yra tavo ranku ir tavo sirdies darbas.I ji tu sugebejai priimti netik savus vaikus,bet ir naujus seimos narius aciu tau MAMA ,kad Tu esi. :rolleyes:

AI VA TOKS TAS MANO SCENARIJUS,GAL KAM PATIKS IR JUO PASINUDOS.SEKMES


ok.gif

 

 

 

 

 

 

1.gif 1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiute grazei labai sugalvojai pravesti nuostabu vakara ,manau tavo mamyte buvo pakyleta, suzaveta,nuo graziu zodziu pati net verkiau, grazei labai labai..... :tea:


ok16.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:flowers: aciukas.Zinok mano mamytei ir jos sveciai buvo patenkinti mano pravestu vakaru. :super: aisku dar mane dau kur gelbejo ir muzikantai,jei ju nebutu buve,vakaras nebutu toks nuostabus :cocktail: arba tektu dar daugiau dadeti minciu prie sito scenarijaus!.. :17:

ok.gif

 

 

 

 

 

 

1.gif 1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.