Pereiti prie turinio
ausriuks

Natūrali kosmetika iš Koralinio klubo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėjau paklausti, gal kas bandėt koralinio klubo kosmetiką. Aš pati išbandžiau tik lūpų balzamą, tai nerealiai patiko, geras ir nelabai brangus. Vis žiūrinėju į jų šampūnus, kremus, bet nesiryžtu kol kas dar išbandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma karta girdžiu apie šia kosmetiką :unsure:

Įdomu sužinoti daugiau info., :katyte:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kompanija uzsiimanti ne tik kosmetika, bet pagrinde maisto papildais ir vitaminais (naturaliais). Pagrindinis ju produktas koralinis kalcis. Dar turi sluosciu valymui tik su vandeniu be chemijos. Juos as jau isbandziusi ir man labai patinka. Kad isigyti produkcija reikia tapti klubo nariu arba ja pirkti is klubo nario. Panasiai kaip ir kitose kompanijose (pvz.Faberlic, Avon...), tik tiek, kad cia nereikia platinti, nieko pardavineti, o tik isigyti sau ir savo seimai.

Tai va jie turi savo asortimente ir kosmetikos, kuno ir veido prieziurai: sampunas, balzamas, kremai, putos odos valymui, pilingas, kaukes, losjonai.... Kosmetika be parabenu, naturali. Bet kiek brangesne, nei paprasta, mano megiama (Faberlic :flowers: ). Isbandymui nusipirkau lupu balzama, jo kaina kaip ir kitu balzamu, kazkur apie 8 Lt. ir is tiesu labai geras, man ir dukrai super :flowers: Jie gana daznai rengia ivairius seminarus, buvo ir skirti kosmetikai, bet negaliu dabar i juos nueiti, nes turiu maziuka sunu ir dar maitinu ji :) Zodziu neturiu kam ir kaip jo palikti. Seminarai dazniausiai buna nemokami.

Tikiuosi kiek papasakojau :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.