Pereiti prie turinio
Nicole

Weleda - natūrali ekologiška veido ir kūno priežiūra

Rekomenduojami pranešimai

weleda_header.jpg

 

Weleda – lyderiaujanti Europoje ir pasaulyje kompanija, gaminanti aukščiausios kokybės natūralią ekologišką kosmetiką nuo 1921 metų. Taip pat Weleda yra didžiausia pasaulyje antroposofinių vaistų ir natūralių dietinių maisto papildų gamintoja.

 

Weleda kokybėWeleda kūno priežiūros priemonės sukurtos iš vertingiausių gamtos medžiagų. Jos veikia švelniai ir giliai visą žmogaus kūną ir sielą. Per beveik 90 kompanijos gyvavimo metų, glaudžiai bendradarbiaujant gydytojams, vaistininkams ir odontologams buvo sukurtas platus natūralių kūno kosmetikos priemonių asortimentas. Sąmoninga atsakomybė už aplinką slypi kiekvienoje proceso smulkmenoje:

 

  • Augalai, naudojami produktuose yra auginami Weledos biodinaminiuose ūkiuose, arba įsigyjami sertifikuotuose ekologiniuose ūkiuose ar natūraliose augimvietėse. Nenaudojamos trąšos ir pesticidai, taip pat jokie genetiškai modifikuoti augalai.
  • visi preparatai gaminami be sintetinių kvapų, dažų ir konservantų. Tai ypač svarbu alergiškiems žmonėms ir tiems, kas jautriai reaguoja į dirbtinius priedus, jie gali iš pirmo žvilgsnio įsitikinti, kad vartodami Weleda produktus nepakenks savo sveikatai;
  • Vykdoma nuolatinė žaliavų kokybės kontrolė. Kūno priežiūros produktams taikoma ta pati aukščiausio lygio kokybės kontrolė, kaip ir vaistams.
  • Weleda pakuotės gaminamos iš perdirbamų medžiagų, siekiant nepakenkti gamtai.

  • Weleda niekada neatliko bandymų su gyvūnais

Plačiau skaitykite http://www.weleda.lt

 

Gal kam teko išbandyti šios firmos gaminius? Pasidalinkite savo nuomonėmis :flowers:

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man neseniai diagnozavo alergiją įprastai dantų pastai, dezodorantams ir gaminiams, kurių sudėtyje yra Propeline Glycol bei Sodium Laurel (arba Laureth) Sulphate. Apie šiuos ingredientus jau anksčiau žinojau, kad jie yra kenksmingi, bet kažkaip norėjosi ignoruoti tokius dalykus, kai atrandi produktą, kuris atrodo tinka. Kadangi didžioji kosmetikos dalis, į kurią įeina įprastos priežiūros priemonės kaip šampūnai, kremai, dantų pastos ir t.t., turi būtent minėtus ingredientus, teko ieškoti natūralios alternatyvos. Weleda man parekomendavo, tad nusprendžiau pabandyti ir pažiūrėti, ar kokybė ir poveikis bus tinkami mano organizmui.

 

Kol kas išbandžiau tik druskos dantų pastą, kuria esu labai patenkinta. Aš visada skeptiškai žiūrėjau į natūralius produktus, nes maniau, kad poveikis nebus toks, kaip kad naudojant įprastus kosmetinius gaminius, bet buvau tikrai maloniai nustebinta. Po poros naudojimų iš karto pastebėjau, kad dantenos atrodo daug sveikesnės, dantys sulig kiekviena diena atrodo daug baltesni, nei kad anksčiau. Tad tikiuosi, kad ir toliau viskas bus gerai. Aišku skonis nėra labai malonus, atrodo lyg burną druskiniu vandeniu skalautum, žodžiu reikia priprasti, bet manu dėl gerų rezultatų verta pasistengti :flowers:

 

Dabar laukiu siuntos, kurioje užsakyti rožių veido kremas, laukinių rožių dezodorantas, SKIN FOOD maitinamasis kremas kūnui, valiklis-tonikas veidui, medetkų ir ramunėlių šampūnas, citrinų balmo ir apelsinų kondicionierius ir stangrinamasis granatų kūno priežiūros rinkinys. Tikiuosi patiks :flowers:

 

weleda_hair1.jpg

 

weleda_face1.jpg

 

weleda_body1.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nicole, ačiū :flowers:

Pirma karta matau ir sužinojau apie šia produkcija :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.