Pereiti prie turinio
kicule

Fainuoliu susibūrimo vieta

Rekomenduojami pranešimai

Labas fainulkos :flowers:

 

Su nauja tema Jus :super:

 

cake308.jpg

coffee_3_480.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sėdim virtuvėj....Sūnus su vyru žaidžia šaškėm...Mergos-palaikymo grupė...Sėdžiu, žiūriu į juos ir jaučiu "kaip aš juos visus myliu"...Taip gera...Kokia aš laiminga... :flowers:

 

 

Linkiu ir jums to gero jausmo.... :super:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū zmonike :flowers: Geras jausmas :super::essen: ;)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :flower:

 

Gretutyte jetus vargšiukė, kiek ligų vis pas tave tokia jauna... Sveikatos tau :super: Gal tu pervargsti ar ką? O dėl galvos svaigimo ir skausmo, man irgi sakė kad kad kažkoks lėtinis kaklo raumenų įtempimas, bet skyrė masazus mankštas, bet nieks nepadėjo ;) kaip skauda ta baisiai galva taip skauda, ir svaigulys.

 

 

Ačiū mergytės :essen:

Dory, o man jokio galvos skausmo, tik didžiulis svaigimas, vakar net į sienas trankiausi kai reikėjo nueit iki virtuvės. Kažkoks absurdas... Jau net dirbti nėjau šiandien, baisu kad dar nenukrisčiau su vaiku ant rankų. Pervargti nelabai yra nuo ko, nebent nuo nervų, bet taip kad ir labai nervuočiausi nėra buvę... Na kaip nors išsikapstysiu :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gretutyte, o ta vadinama "blokada" kai dare nugarai, negali turėti pašalinio poveikio?

 

Sveikatos tau mergyt :flowers::super::essen:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :flowers: Su naujais namučiais :super:

 

Kicule, nea blokada buvo daryta vasario mėnesį, turėjau nesenai eiti bet taip ir nenuėjau, tai čia tikrai ne dėl jos. Sesė šnekėjo darbe su neurologe, tai pasiūlė vaistų, turėtų per savaitę praeiti, o jei ne, reikės eiti pas lor gydytoją, nes gali būti su pusiausvyrą kažkas, o pasirodo pusiausvyros organai yra ausį.


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmonike, labai gražiai parašei, tikras jausmas :essen:

Gretutyte, žiūrėk sveikatytę, pašalink prižastį. Linkiu sveikatos. :flowers:

 

Fainulkos - gyvenkit, džiaukitės, mylėkit ir užbėkit čia kartas nuo karto. :super:


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmonike labai graziai pasakiai, net sirdy gera pasidare :super: nes ir man toks jausmas buna :flowers:


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labučiukas fainulkos :D

Zmonike, ech... :baban: , koks geras jausmas.

Ką mergikės veikiat?

Aš nusikaliau per šią savaitę, nebespėju nieko, kaip pavargau nuo to lakstymo :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur taip lakstai? :baban:

 

Labuka visoms...O man jau savaitę laiko taip galvą skauda, kad pykina...Vaistai laikinai nuima skausmą ir vėl...Matyt darbe persistengiu :D reikia mažiau dirbti...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur taip lakstai? :baban:

 

Labuka visoms...O man jau savaitę laiko taip galvą skauda, kad pykina...Vaistai laikinai nuima skausmą ir vėl...Matyt darbe persistengiu :D reikia mažiau dirbti...

 

 

Ai nežinau visur lakstau :wacko:, kažkodėl man būtent ši savaitė, kad nespėju nieko. Po darbo tai į parduotuvę, tai į gimtadienį, tai ten tai ten, dar penktadienį vaiko gimtadienis reik viskuom pasirūpint...

 

Noriu atostogų! Bet jau nebedaug liko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos mergaitės :baban:

 

O manęs laukia dvi baisiai sunkios savaitės, reikia pasirašyti praktikos analizę, išsitaisyti 5 skolas moksluose, ir kas labiausiai kelia džiaugsmą tai kad 19d einu į regitrą, tikiuosi man pasiseks :D


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.