Pereiti prie turinio
kicule

Fainuoliu susibūrimo vieta

Rekomenduojami pranešimai

Sveikutės :flowers:

Gretutytė, nenusimink, sekantį kartą tikrai pasiseks :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikutės :flowers:

Savaitgalis... :flowers:

Prisikepiau varškės spurgų,prikirtau , dabar pergyvenu... :flowers: Pati kaip spurga visa... :flowers:

Šilumos jūsų kaulams... :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš šiandien labai gerai dieną praleidau, ir klinikose buvau tyrimus pasidaryt, ir vinjietei nusifotkinau, o kai nulėkiau pas draugę tai laikas visai išgaravo, bet kai oras geras tai smagu ir gastroliuoti :flowers: o toliau kimbam į mokslus :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oii, mergaitės, kaip Žmonikė čia su savo spurgom smagiai suspurgino. Aš šiandien bepjaudama žolę svajojau apie va tokias :

 

cinamonines-varskes-spurgos-2019.jpg

 

Labai noriu, rytoj tikrai virsiu.

Na ir gero jum savaitgalio, su visokiais smagumais, nuotykiais arba laukta ramybės valandėle.

 

IKI kiki.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikos merginos llaime:kaip savaitgalis?>


1.gif

94d2ba8b8caf.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus savaitgalis namie...Tėtis dirba,tai mes namie kariaujam. :flowers:

Rytoj į sodą lėksim,jei tik oras leis.Reikės tik iš ryto iki turgaus nuvažiuoti gėlyčių kokių jau papirkti.Nieko dar sode neturiu... :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mes ryt važiuojam į Grūto parką, tikiuosi tik kad oras geras būtų :flowers:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va ir aš galvoju,kad reiktų šiemet iki Grūto palėkt...vaikams prasilakstyt :lol:

Ką gero matėt?O tau dar teko patirt tuos laikus? :hm: Tikriausiai nebe...

 

 

Sode... ;) Orelis puikus... :hhh: Maniškis prisidegino... :gele: šiąnakt raudos... :lol: Prisisodinau gėlyčių... :xxx: Ir šiaip, lafaaaa... :super: :lol:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man neteko jokių spurgų virti, nebuvo laiko prie puodų prieiti. Prisipirkom turguj šviežios rūkytos žuvies ir ja maitinomės, kaip kokioj Šventojoj. Po to buvom kaime, oras tikrai buvo puikus.

Sėdėjau ant tvenkinio kranto ir klausiausi garsų. Paukščiai, varlės, šunys ir žąsys, gaidys gieda. Klausausi, tik ausimis klausausi. Akys užmerktos. Ramu. SUVOKIU : KAIP GERAI - NESUGRIUVO PASAULIS. VĖL NEBUVO PASAULIO PABAIGOS. Paukščiai tebegieda. Lakštingalos suokia. Debesys plaukia. Mano žmogus pusto dalgį. Žinot, kaip kaime - paima tokią dildę ir čiakšt, čiakšt per dalgį - jį galanda. Pjaus sode žolę.

Mes gyvenam toliau, geriau jau laukti vaikų pirmos klasės, pirmos jų meilės ir pirmų didesnių paslapčių. Geriau pagalvoti apie anūkus. Bet ne apie pasaulio pabaigą. Man patinka gyventi, tikrai. Aš gyva. Bent jau kol kas.

 

demotyvacija.lt_Dziaugsmas-Reikia-dziaugtis-kiekviena-diena-kuri-duota.jpg

 

Nepraraskit ir JŪS gyvenimo džiaugsmo.


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutės :gele: nu orelis kad nulijo pas mus šiauliuose :super: nustojo jau lyg ir vėl pradėjo negražus oras visai...

mažių ryte kai vedžiau į darželį tai saulutė švietė gražu buvo :hhh:


1.gif

94d2ba8b8caf.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labukas fainulkos.

 

coffee_tea_hp.jpg

 

Aš šiandien su vėlyva kavyte :lol: Ilgai miegojau...bet taip gera...jaučiuosi pagaliau pailsėjusi :lol:

 

zmonike, smagu jaučiasi puiki nuotaika ir polsis :super:

 

rokoko,, smagu skaityti mintis, pasakojimus apie gamta... ačiū :gele: Tikrai kartais reikia nors trumpam sustoti ir pasidairyti aplinkui, koks gražus tas mūsų pasaulis.

 

Geros nuotaikos mergytės :hhh::xxx: :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pailsėjus gerai ir pirma darbo diena praėjo greitai...Tiesiog praslydo... :gele:

 

Sėkmės darbuose... :super:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.