Pereiti prie turinio
useris

Ar visada moterys geros šeimininkės?

Rekomenduojami pranešimai

man atrodo, kad ne visos moterys yra geros šeimininkės...ne visos moka maistą gamint...

kas geriau ar viską mokanti, ar dar tik pradžiamokslė šeimyniniam gyvenime?


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tikrai neatsakysiu kas geriau. Bet iš pat pradžių kaip tik pradėjom gyvent kartu aš temokėjau iškepti kiaušinį. O kaip pradėjau daryt maistą kartais net pati žiaukčiodavau nuo gardumo

Bet gi su laiku išmokstama viskas.

Redagavo kicule

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš po vestuvių mokėjau padaryti baltą mišrainę,cepelinus ir iškepti karbinatus.Įsivaizduojat,koks buvo siaubas,kai vyras sriubos paprašė....O paskui bedarydama vaikams košytes po truputį ir sudėtingus valgius gaminti išmokau.

Man atrodo,visai nesvarbu,moka gaminti ar ne.Svarbu,kad būtų noras išmokti.O kol aš mokiaus,tiek visko gaminto ir nevalgomo teko išmesti...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

O aš mokėjau valgyt gamint, visai nuo mažens mama prašydavo padėt virtuvėje,( nes kaip pati pasakodavo, po vestuvių su receptu knygą valgyt gamino)

Gal dėl to kad daug kuo mokėjau ir vyras nelabai ką darė ir daro virtuvėje .

O kas geriau net nežinau, čia matyt kaip kam. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip pat viska mokejau kai istekejau.

 

Va o vyra reikejo pamokinti :bigsmile:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano zmonele irgi mokejo gaminti, bet kol draugavome tai prie podu net nebuvo priartejusi per shuvio nuotoli. Bet uztat dabar ir verda ir kepa. Na vienu zodziu shitoj vietoj ash ja patenkintas. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau, kad viso geros šeimininkės.

 

Aš kartasi pagaminu, bet iš esmės nemoku labai daug ko :hysterical:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kai kartu pradejome gyventi as mokejau beveik viska pagaminti- na kas tas viskas? iprasta maista- karbonadai, kotletai, misraine, cepelinai, balandeliai ir t.t. maciau kaip mama gamina. dabar tobulinuosi, skaitau receptukus, bandau ir t.t. :hysterical:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai visokius kotletus, blynus ir cepelinus ir aš moku :hysterical: Nu vėl nusikuklinau musiet :babyyy:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai visokius kotletus, blynus ir cepelinus ir aš moku :hysterical: Nu vėl nusikuklinau musiet :babyyy:

tada idomu apie koki gaminima cia eina kalba?????

apie restoranini maista?

manyciau apie iprastini maista,kuris gaminamas namuose.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu taip, bet aš ne viską moku ir iš naminio, jaučiu...

 

Nors kartais gal ir per daug iš savęs reikalauju :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau vienas dalykas nomoket, o kitas kaip moteris pati atisako, nenori ir net nebando gaminti ir t.t. ir tokiu yra pilna :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.