Pereiti prie turinio
useris

Ar visada moterys geros šeimininkės?

Rekomenduojami pranešimai

O mes kaip pradėjom gyventi aš net nežinojau kur puodai stovi MANO namuose. Kadangi visą laiką gyvenau su mama, paskui abi išdūmėm į jav o grįžau tik aš viena. Tai dieve dieve ko tik nebūdavo, bet dabar tai laikau save tikrai nebloga šeimininkę (nepasikuklinau) :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemoku kasdieninio maisto gaminti :cocktail: ir nebijau to pripažinti... pagaminčiau nebent kokią kiaušinienę :geda: o šiaip - labiau linkstu į pyragus, su jais man paprasčiau, negu kokius koldūnus iš pakelio pašildyt. o jau apie sriubos virimą net nešneku... visi bandymai baigėsi "koše", o ne sriuba :geda: ale kažkaip nenumiriau į užsienį išvažiavus keliems mėnesiams, tai gal ir čia išgyvensiu :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gera seimininke mano manymu nera tokia siaura, kaip vireja, o gebanti vesti namu iki protingai ir atsakingai.

 

Ne kiekviena gali gaminti maista puikiai, juk tai ne prievole, seimose maista gamina ir vyrai.

As asmeniskai tai labai gerai gaminu maista ir man tai labai patinka,bet to ismokau isskirtinai del saves nes labai esu isranki maistui ir jai nepatinka nevalgau , bet mano vyras ir pats ismoko is manes ir dabar maisto gaminimas ne tik zmonos pareiga, daznai gamina maista mano vyras, o jai negamina tai butinai padeda. ir visad klausia ar tai ka jis pagamins as valgysiu, o as klausiu ko jis noretu, zodziu susitariam :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.