Pereiti prie turinio
Pajure

Mūsų mažųjų pusryčiai

Rekomenduojami pranešimai

Mane kažkada vaikystėje tiesiog versdavo juos valgyti.O ryte tik atsikėlus nesinori.

O dabar,kai pati mama,ir versti nesinori,ir alkanus į mokyklą išleisti nelabai gerai.Kai lankė darželį,tai bent žinodavau,kad ryte bus pamaitinti ten.Prisigalvodavau pusryčiams visokių variantų-ir blyneliai,ir dešrelės,ir karšti buterbrodai,ir saldūs sūreliai.Niekas neprigijo.Vienintelis dalykas,kurį vaikas dar suvalgo-tai koks nors Tiko ar Siesta...O i kartą dukra pasakojojo,kad per anglų kalbos pamoką buvo klausimas-ką valgote pusryčiams...ji pasakė-šokoladą...tai klasėje kilo juoko banga,sakė,kad vaikai nepatikėjo...nu bet realiai taip ir yra...ir nežinau,kas geriau-ar visai alkanas vaikas bus pusdienį,ar šokoladuką sukrimtęs.O jei pinigų duodu,tai vis tiek išleidžia visokiom kramtoškėm,o ne kam nors rimtesniam...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš žinau kad tai blogai. Bet aš niekad pusryčių nevalgiau, o ir dabar nevalgau. Nu negaliu aš savęs prisiverst.

O vaikystei ir sesuo nevalgydavo tai aš ja mėgdžiojau, o kartais jeigu ji prisidarydavo sumuštiakų pusryčiams, kapodavai ir aš net išsišiepus..


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vaikas tikrai nemegejas pavalgyti ryte, bet turiu viena isigelbejima, tai sausi pusryciai :brunette: Na dar siaip ne taip isiulau sumustyniu :mirksiukas:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mazoji taip pat valgo sausus pusrycius arba dar labai megsta bulka su sviestu arba sokoladiniu kremu :huh: Nuo rugsejo prades i darzeli eiti, o ten siaip turetu pusrycius duoti, bet dar kol kas nezinau, kuo jie tiksliai vaikus maitina :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savo mazajai duodu pusryciams,arba sumustinuka su arbatyte, arba desrele su kecupu ir duona,arba avizyne kose su uogiene.....jei nieko sito neikisi na tada suvalgo viena sureli.....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip pusryciu pati nevalgau o ir maze nevalgo tik ka atsikelus , nebent po kokio pusvalandzio jogurtuka ar net po valandos , ziurint kelinta valande kelesi pienuko :mirksiukas:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskiu pusryciai:sumustinis paprastas arba keptas ,arba surelis.Tik daznai,jei tai paprastas sumustinis,mazoji suvalgo desra,o duona palieka,o didysis atirksciai-suvalgo duona,o desra palieka :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip saunu, tai vienam duok desra, o kitam duonos rieke :mirksiukas: Labai gera pusiausvyra seimoje :lol:

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o manoji dabar pusryciams valgo labai nemazai- desrele virta ir makaronu kose-as jai duodu pusryciams pietu patiekala.kadangi pietums nelabai ikisi ka :rolleyes:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sunus ryte valgo tik tada kaip koki pusvalandi pazaidzia. Darzelyje sake aukletojos, kad kaip jam nuotaika buna tada ir valgo. Gal neskanu ten jam? :victory:


line_vaikai1-669933.gif_beg_vaik6-slank.gif_beg2_vaik3-slank.gif_time_1111010400_time2_1214946000_text_Sūneliui_text2_Dukrytei.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano panele pusryciu isvis nevalgo tik isgere visa buteliuka pieno naminio visada...........


GYVENIMAS GRAZUS TIEM KURIE PASTOVEI SYPSOSI......

TAD SYPSOKIMES IR DZIAUKIMES GYVENIMU...........

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manoji pusryciauti taip pat neskuba .....atsikelus dar turi patinginiauti, issiraivyti, dar koki multika paziureti, atsigerti arbateles, ir tik tada ka nors uzkanda..... :rolleyes: Megstamiausia tai desryte arba kokia pieniska desrele... :flowers: Na dar surelis kartais desertui :cocktail:


laura.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.