Pereiti prie turinio
TeaMan

Ar Jus Pacius Kaip Nors Veikia Menulis?

Rekomenduojami pranešimai

Ar Jums menulius daro koki poveiki? Ar veikia menulio vazes? Man kartais suprasteja nuotaika, bunu irzlesnis, priekabesnis. :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:blink: Na kiek teko girdėti, tai mėnulis veikia visus, tik vienus labiau kitus mažiau. Nesu pastebėjusi, kad jis mane kaip nors veiktų.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi mane tai pilnatis stipriai veikia(kaip psichinius ligonius ,ar ne? :blink: ). Vienas i? neigiamiausio dalyko kad mane kamuoja nemiga, bet tai neilgai, tik pirmas 2 dienas. Ir dar daug daug dalyko i?tieso yra...


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Veikia matyt :mirksiukas: per pilnata i?ry?keja vampyri?kumo po?ymiai ir noras paskraidyt , pasiilgstu valpurgijos nakto :laugh:


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane irgi labai veikia.Tada ka?ko noriu,o ko konkreeiai noriu-ne?inau...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oi mane tai pilnatis stipriai veikia(kaip psichinius ligonius ,ar ne? :hm: ). Vienas i? neigiamiausio dalyko kad mane kamuoja nemiga, bet tai neilgai, tik pirmas 2 dienas.

Mane irgi... :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man?s lyg ir neveikia, bet kai mano vienas sunus lunatikuoja, visuomet ?inau, kad pilnatis...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man?s lyg ir neveikia, bet kai mano vienas sunus lunatikuoja, visuomet ?inau, kad pilnatis...

 

 

i?auks i? to. A? ir lunatikuodavau, bet pauglystei ka?kada baigiau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinokit ne visi išauga, kiti ir suaugę per pilnatį prisiriša prie lovos, kad kur nenueitų, nesusižeistų...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man?s lyg ir neveikia, bet kai mano vienas sunus lunatikuoja, visuomet ?inau, kad pilnatis...

Niekada to nemaciau, ar cia labai baisiai buna kai zmogus lunatikuoja?(man tiesiog idomu, be jokiu ten nesamoniu). :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mane taip pat kankina nemiga per pillnati... :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasakojo viena pažįstama, kad jos sūnus labai stipriai lunatikuoja. Jis atsikelia, ir eina... Anksčiau išeidavo į lauką ir nuklysdavo kurnors. Pabudęs pareidavo. Kažkaip sugebėdavo eiti netsitrenkdamas į pastatus, medžius ir t.t., bet yra ėjęs lieptu ir įkritęs į vandenį, lipęs kopėčiom ir nupuolęs ir pan. Dabar jie trečiam aukšte gyvena, tai langus užrakinamus padarė, nes sugebėdavo atsikabint ir išeidavo į balkoną, buvo per balkoną pas kaimynus nuėjęs... Dabar kai jau pilnatis, jį užrakina ir duris ir langus, išgirsta, kad klibina rankeną, pašaukia vardu ir jis pabunda ir nueina gult.

Nežinau ar čia taip visiem.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.