Pereiti prie turinio
Snapė

PMS. Ar jaučiate?

Rekomenduojami pranešimai

Ar jaučiat PMS sindromą?

Aš taip, prieš pat pat, mano nuotaika šokinėja kas kelios minutės. Norisi tik saldaus, arba tik aštraus. Ir taip kiekvieną mėnesį

O ar jum taip būna?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar jaueiat PMS sindroma?

Ar jaučiat PMS sindromą?

Aš taip, prieš pat pat, mano nuotaika šokinėja kas kelios minutės. Norisi tik saldaus, arba tik aštraus. Ir taip kiekvieną mėnesį

O ar jum taip būna?

as tai nejauciu :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš irgi jaučiu

tom dienom būnu nesveikai pikta, irzli, viskas blogai, viskuom nepatenkinta :grin:

fantazijų prisigalvoju nerealių (su draugu susijusių), kaltinu nebūtais dalykais, bambu, verkiu, žodžiu ragana :)


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš irgi jaučiu

tom dienom būnu nesveikai pikta, irzli, viskas blogai, viskuom nepatenkinta :glare:

fantazijų prisigalvoju nerealių (su draugu susijusių), kaltinu nebūtais dalykais, bambu, verkiu, žodžiu ragana :mamba:

wow :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais beskaitydamas forume juso ?inutes galiu nuspeti, kuriai i? juso kada prasidejo PMS-as :mirksiukas:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as tai nejauciu  :)

 

 

tu gal dar nesergi? :mirksiukas:


...............................................

 

403284pn.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai intriguojantis klausimas...nu dimidroli....prispaus tave moterys prie sienos...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buna, nors ne visada... :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar ir kaip jauciu ir labai nuo to kenciu. Nes ji buna pikta kaip ragana ir viskas jai blogai. Net katinas ne vietoj vaikshto. :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PMS ir skausmingos mėnesinės kamuoja tas, kuriose yra agresija vyrams. Atsisakykit smerkti vyrus, atsiprašykit, ir baigsis visos PMS...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
PMS ir skausmingos mėnesinės kamuoja tas, kuriose yra agresija vyrams. Atsisakykit smerkti vyrus, atsiprašykit, ir baigsis visos PMS...

iš kur tokie faktai ? :rolleyes:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
PMS ir skausmingos mėnesinės kamuoja tas, kuriose yra agresija vyrams. Atsisakykit smerkti vyrus, atsiprašykit, ir baigsis visos PMS...

Blogiausiai jaučiausi tada-kai jokio vyro mano gyvenime dar nebuvo...kaip buvo blogai,nes neturėjau ko atsiprašyti,tada iš karto būtų pagerėję...Ir dar didelis pagerėjimas šitoj sferoj atsirado,kai KT pradėjau gerti-matyt,KT kažkokią vibraciją skleidžia,ir vyrai tai supranta kaip atsiprašymą,nes iš karto ir pilvas skaudėti nustoja,ir šiaip visokie silpnumai dingsta.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.