Pereiti prie turinio
uogyte

Kas geriau žiemai?

Rekomenduojami pranešimai

Nusipirkau praeita ziema sau paltuka, bet kazkaip nelabai jis man :flowers: Mazai ir nesiuojau...

Patogiausiai man tai striuke...

Nors ir labai, super patogia dublionkyte turejau (trumpa) :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai trumpų nemėgstu, nes kai su sijonais vaikštau, tai man tada šalta būna :flowers:


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš tai trumpų nemėgstu, nes kai su sijonais vaikštau, tai man tada šalta būna :(

ir as trumpu nemegstu nes salta buna nors ir su dzinsais vaikstau ir dar jei daugiau nei -5 pedkelnes po dzinsais uzsidedu... :flowers:


azen2.png

 

ok23.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man svarbu patogu būtu į mašina atisesti ;)

Tai dėl to turbut ir nervuoja paltas :) nes žemiau keliu yra .


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu į mašiną gal sudėtingiau tada ;) nors pavasarinių turiu ir trumpų. Ir tokiamrudeniniam turiu trumpą, bet ruošiuosi pirkti jau vėl ilgą striukytę, bent iki kelių :)


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl kailio ir odos gaminių, tai patariu užsukti į salonus "Laukinis gepardas" ir "Odos sezonas". Labai didelės nuolaidos.. Nusipirkau labai gražią, kokybiškai pagamintą odinę striukę už 200LT! Už tokią sumą ir padevėtos nenusipirktum. O jau koks pasirinkimas didelis.. Tikrai patenkins jūsų užgaidas už labai priimtiną kainą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvūnų žudikai.

(:

Aš esu anti-natūralus kailis.

geriausia vilnoniai paltai.

Dėl jų gyvūno nežudė, tik nukirpo vilną.

O aš iš viso nešioju močiutės tarybinių laikų paltą (jie vėl madingi!(žalias, languotas)) kuris tikrai nėra gamintas iš nužudytos avies vilnos.


Dovanėlėmenas.gif

snow is falling all around me, children playing, having fun.

it's the season love and understanding!

Merry Christmas everyone!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Striukes tikrai ne :) kiek turejau tai arba su jomis salta, arba storos labai... Kailiniai manes ir kazkodel netraukia,nors ir silta su jais. :flowers: renkuosi paltuka. Ir grazu,ir patogu,ir judesiu nevarzo :hm:


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir paltukai patinka... bet va praeita ziema nusipirkau, o uzdejau kelis kartus... "nelimpa" :victory: dabar kur ji det ? :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man svarbu patogu būtu į mašina atisesti ;)

Tai dėl to turbut ir nervuoja paltas :) nes žemiau keliu yra .

va va ir man tas svarbu, kad masinoj butu patogu, nes tiek ilgi paltai, tiek kailiniai trugdo...

 

Man ir paltukai patinka... bet va praeita ziema nusipirkau, o uzdejau kelis kartus... "nelimpa" :D dabar kur ji det ? :doh:

tiketis, kad sia ziema bus daugkau progu ji uzsideti :lol:

as tai nusipirkau trumpa paltuka ir labai dziaugiuosi, labai patogu :doh:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man ir paltukai patinka... bet va praeita ziema nusipirkau, o uzdejau kelis kartus... "nelimpa" :) dabar kur ji det ? :D

Man ir daznai taip buna- nusiperku ka nors per skubejima,panesioju,po to ziuriu-nei tinka , nei patinka :) :D klausi kur ji det? Gali kokiai draugei uz sutarta kaina pasiulint :flowers:


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paltukai man netinka, kailiniai netraukia, o striukės super :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.