Pereiti prie turinio
Svečias kicule

A? did?iuojuosi savo ?mona

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Vyrai, ar did?iuojates savo ?monomis?

Kodel? Del jos sugebejimu? Ar del to kad ji yra tiesiog juso ?mona ? :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

did?iuojames...no coments...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai, ar did?iuojates savo ?monomis? Del kokios priezasties tai tureciau daryti? Tik del to, kad ji mano zmona? Ji dar nepadare jokio zygdarbio. Kai pagimdis man vaika nu tada tai jau tikrai pradesiu didziuotis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip d?iaugiuos tada kad tu ne mano vyras


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ?inai, TeaMan, niekaip nesuprantu ko tada i?vis su su savo ?mona gyveni, visur (gal i?skyrus maisto gaminima) tik menkini ja, o dar vaiko nori. Kam jis tau su moterim kurios tu taip baisiai nevertini?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

O gal tai didziause jo svajone....kuria zmona ne per kur nenori ispildyt :this[1]: Na nezinau.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne?inau...o ta svajone jo, tai "vaikas" ar "vaikas nuo butent ?itos moters", nes man atrodo (i? paskutinio posto), kad tai buto "vaikas", o jo moteris netaip jau ir svarbu, tad gal geriau surast motera, kuria did?iuotosi ir ji jam dar ir vaika pagimdyto...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Na ?inai, TeaMan, niekaip nesuprantu ko tada i?vis su su savo ?mona gyveni, visur (gal i?skyrus maisto gaminima) tik menkini ja, o dar vaiko nori. Kam jis tau su moterim kurios tu taip baisiai nevertini?

Na kodel iskarto nevertini, zmogus atvirauja ir tiek.

O ir gyvena su ja del to kad myli...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matosi moterishka logika. Tik Kicule masto kitaip, nes matyt jos nestandartine mastisena. Vat uz tai jos vyras ja turetu didziotis. :schmoll:

Nu dar kas nors ka nors pavarikyte.

Ai aplamai pavargau ash su jumis moterimys, geriau jau buchiau gejas. Manau vyras vyra suprastu. :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas per mintys - gejus :schmoll: nelengva su moterimis - sutinku , bet be muso buto liudna . Kiekvienas mastom kitaip , tingiu destyt savo pozicija , nes pasakyeiau kitais ?od?iais , bet mintis ta pati bus kaip ir kicules :schmoll:

Galiu pridurt , kad reikia i?mokt but mylimai ir , kad tavim did?iuotosi vyras, vien meiles nepakanka .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na ?inai, TeaMan, niekaip nesuprantu ko tada i?vis su su savo ?mona gyveni, visur (gal i?skyrus maisto gaminima) tik menkini ja, o dar vaiko nori. Kam jis tau su moterim kurios tu taip baisiai nevertini?

Na vistiek gyventi su ko nors reikia. Zmogu vertini del kazkokios priezastes.

O kas pasake, kad ash ja menkinu. Ash tik sakau kokia yra mano gyvenimo tiesa. Nei vieno zodzio nedadejau ir nepagrazinau. Dar visko nerashiau ka galejau parshyti. Tai ka man siulai eiti pas kazkokia ciuviha kurios ash nepazistu ir, kad ji man vaika gymdytu? Jau geriau tegul pagimdo ta su kuria gyvenu, tada ir pagarbos susilauks.

Jaigu nesunku ishvardinkyte kriterijus pagal ka reikia didziuotis zmogumi.

Ai. Karoce gerai, baigiame. Varau Kaip rode Viagros pele, stai tenais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau kiek ?monio tiek nuomonio :hm: Kadangi mane citavai, tai a? atsakysiu...

Na vistiek gyventi su ko nors reikia.

Jau geriau vienam nei su bet kuo.

O kas pasake, kad ash ja menkinu. Ash tik sakau kokia yra mano gyvenimo tiesa. Nei vieno zodzio nedadejau ir nepagrazinau. Dar visko nerashiau ka galejau parshyti.

Na nebuvo ?od?io "a? menkinu savo ?mona", bet labai jau daug tu esi ra??s apie judviejo sntykius ir tavo po?iura, tad susidariau tokia nuomon?, galiu but ir neteisi...

Tai ka man siulai eiti pas kazkokia ciuviha kurios ash nepazistu ir, kad ji man vaika gymdytu?

Na savo ?monos juk irgi nepa?inojai...

Jaigu nesunku ishvardinkyte kriterijus pagal ka reikia didziuotis zmogumi.

O ar gali buti visiems kriterijai vienodi? vieni did?iuojasi del vieno, kiti del kito...

Ai. Karoce gerai, baigiame.

Jei tik to nori :)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.