Pereiti prie turinio
Bambyna

kompiuteris

Rekomenduojami pranešimai

artimiausiu metu planuoju pirktis kompa, tad norejau pasiteirauti, koks jusu manymu geresnis tas nesiojamas, ar paprastas? kokie + ir - tiek vieno tiek kito? :hm:

koki jus pirktumet? :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau....tikriausiai pirkciau paprasta...aisku nesiojamas gal patogiau.gali ji visur pasiimti.bet nezinau kodel ,bet man atrodo ,kad paprastas geriau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu neshiojama ir labai esu patenkintas. Jis kol kas tenkina visus mano pareikius. Kas liecia pliusus tai vienas ish ju, kad jam nereikia specialiai skirti vietos ir kazkokio stalo. Reikalui esant ash ji galiu pasiimti su savimi. Aishku kaina gal kiek didoka, nors geras stacionaras kainuoja ne ka pygiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai ka apie kompus i?manau, kai pirkau pa?astami, kurie bent jau vaizdavosi, kad tame gaudosi, patarinejo pirkti stacionaro, nes u? ta paeia kaina, tai stacionarus ?ymiai greitesnis, talpesnis ir visoks '-esnis', o ne?iojamas geras tik tuo, kad ne?iojamas. Nors man labiau norejosi ne?iojamo, bet kai pasake, kad reiks ilgai laukti kol ka (programa, tinklapa ar pan.) atvers, tai i?kart persigalvojau, nes man reikia, kad greit mastyto (ypae skaieiuoto). Vianam i? darbo turiu itin leta, dar 2002 nura?yta kompa, tai labai bijau letumo.

TeaMan, o kiek mokejai u? savo d?iaugsma? arba tiksliau u? kiek dabar toka buto galima nusipirkt? ka darai su kompu, ta prasme gal tik Worda naudoji, tai nelabai yr kuo d?iaugtis ir pan.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo kompa pirkau priesh metus, mokejau nei daug, nei mazai 4500 lt. Kai ash ji pirkau tai ne kiekvienas stacionaras turejo tokias galimybes kaip shis Noutbookas.Gal tik kietas diskas kiek mazokas 60 Gb, bet man to pilnai uztenka.Niekad neskirciau daug pinigu kietajam diskui.Dabar aishku yra visokiu tai kaip sakant mados neprisivaikysi. Jaigu kazkiek idomu tai mano kompo aprashymas:

http://www.asuscom.ru/cgi-bin/show_product...d=notebook&id=2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo kaina gra?i, a? u? savo mokejau beveik tris tukstaneius ir tai jau su palukanom...(o del apra?ymo, tai man viskas ten keisma?od?iai, a? galiu tik pasakyt, kad gra?iai atrodo :laugh: )


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Savo kompa pirkau priesh metus, mokejau nei daug, nei mazai 4500 lt. Kai ash ji pirkau tai ne kiekvienas stacionaras turejo tokias galimybes kaip shis Noutbookas.Gal tik kietas diskas kiek mazokas 60 Gb, bet man to pilnai uztenka.Niekad neskirciau daug pinigu kietajam diskui.

Na man 120 Gb jau galima kentet :) ?iaip kam ko reikia - kiekvienas renkasi pagal tai ka jis su juo darys , jei tik nardyt inete tai ir 20 pakanka .

Pagal kaina ir kokybe .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ir dabar pirksiu laptopa. Vien del to kad nereik vietos, o ir dabar laptopai lenkia stacionarinius savo duomenim. Pas mane dabar yra 80 Gb, bet man tiek tikrai nereik, u?tekto pilnai 40 Gb. Svarbiausia vaizdo plok?te ir procecorius.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
A? ir dabar pirksiu laptopa. Vien del to kad nereik vietos, o ir dabar laptopai lenkia stacionarinius savo duomenim. Pas mane dabar yra 80 Gb, bet man tiek tikrai nereik, u?tekto pilnai 40 Gb. Svarbiausia vaizdo plok?te ir procecorius.

o kokia talpa yra paprsto kompo? kur ja reiktu pasiziuret? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik uz namini, paparasta...

As pirkau is sios firmos

 

www.it5.lt

 

nes pazistu seimininka firmos, jis paprastas ir labai protingas zmogus, jis pats ir priziuri mano kompiuteri, valo virusus, pataria, paaiskina... Atsako i visus iskylusius klausimus....

 

 

Pas ji ir kainos tikrai ne auksciausios...

 

 

Kai pirkau 4 pentiuma sudejau visas galingiausias (paskutines) plokstes, televizoriu, ir viska kaip sakiau meistrui kas imanoma, prie jo komplektacijoje namu kino koloneles, skeneris. lazerinis spausdintuvas. Viso man apsiejo 4500Lt., bet mokesciu inspekcija kompensavo 33% nuo 3000 litu sumos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Viso man apsiejo 4500Lt., bet mokesciu inspekcija kompensavo 33% nuo 3000 litu sumos

:blink: ka?ka ne taip supratai. Kompensuoja pagal tam tikra formul?, neklaidink ?monio.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kai pirkau 4 pentiuma sudejau visas galingiausias (paskutines) plokstes, televizoriu, ir viska kaip sakiau meistrui kas imanoma, prie jo komplektacijoje namu kino koloneles, skeneris. lazerinis spausdintuvas.

:blink: na ir kas galingiausia , gal smulkiau apibudinsi kiek ramo ,hard'o apimtis ,procesorius ir t.t Kaina su monitorium para?ei ar tik pati de?e tiek kainavo . Nes pati turiu Intel Pentium 4 ir su skystojo kristalo moniku gavosi 5000lt. su trupueiu .


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.