Pereiti prie turinio
simple_girl

kasdieninis makiažas

Rekomenduojami pranešimai

kasdieninis makiazas,butinybe ar neturejimas ka veikti?

Redagavo nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man butinybe, kai kur nors einu :rolleyes:

?ianiden visa diena busiu namie, tai nesida?au :)


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau daug kas taip atsakytu..pvz man tai butinybe...o kartais i r budama namie as pasidazau ...kartais man tai suteikia kaskokio lyg ir pasitikejimo :susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as padazausi del saves, man tai grazu ir noriu atrodyti graziai, tad buna kad jei ir nieko neveikiu o tiesiog namie esu imu ir pasidazau :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:clap: as pritariu..manau reikia dazytis del saves ,o ne del kitu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei namie viena esu, tai nesidazau, nebent laukiu sveciu, tuomet siek tiek apsitvarkau, bet nesinori tos chemijos ant veido pastoviai deti, nors ir grazu :mirksiukas: ..o visur kitur, tai butinybe..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Makiazas visad atspindi mano nuotaika, man tai nera butinybe, kai netingiu pasidazau, arba jei noriu atrodyti sau graziai. Jei atrodau sau patenkinamai nepasidazius, tai ir nesidazau :rolleyes:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

AS LABAI LABAI RETAI DAZAUSI BUDAMA NAMIE.SIAIP VISADA ESU BE MAKIAZO,GAILA MAN VEIDO ODA GADINTI BE REIKALO,O AS SAU ESU GRAZI IR BE MAKIAZO. :geda TODEL IR NESIDAZAU :geda


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
AS LABAI LABAI RETAI DAZAUSI BUDAMA NAMIE.SIAIP VISADA ESU BE MAKIAZO,GAILA MAN VEIDO ODA GADINTI BE REIKALO,O AS SAU ESU GRAZI IR BE MAKIAZO. :geda TODEL IR NESIDAZAU :geda

seniau is neturejimo ka veikt ir as pasidazydavau budama namie, o dabar leidziu ir veido odai pailset jei tik namie tupiu :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai bunu namie nesidazau, bet kai einu i darba visada dazausi, noriu atrodyti ir sau ir kitiems grazi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasdienis mano makia?as yra tik drekinantis veido kremas...

Labai retai da?ausi, o jeigu ir da?ausi tai tik tu?u :) Ir labai labai i?skirtinais atvejais tepu pudra(kuri da?niausiai sugenda nuo stovejimo, ir tenka i?mest :doh ) ir akio ?e?elius.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

makiaza darausi kiekviena diena.... noriu buti sau grazi :lol:


1_05_140_1117224000_474945445249554b4153.png

 

Ievute D.gif

 

1_14_9_973890000_6d6573206b61727475.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.