Pereiti prie turinio

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2011.02.28 visose vietose

 1. 2 taškai
  Laba diena, siūlau pakelti.. kas šampano kas pieno kokteilį, kas tiesiog kavos puodelį už forumo sugrįžimą :) O šiaip neradau jokios naujos temos plepesiams, tai šitą ir sukūriau. Forumas tarsi atsigavo, bet nematau atsigavimo požymių.. Tai ar yra čia visgi gyvų ar pabėgę visi į feibukus? :)
 2. 2 taškai
  Yra senbuvių 🙂 Keliu kavos puodelį ☕
 3. 2 taškai
  Tai kur tie mūsų senbūviai? Ar dar užsuka? Ir kas per Adminas? Naujas (okupavęs) forumą ar kažkas senas slapstosi? Užaugau, bet cekavumas liko..
 4. 1 taškas
 5. 1 taškas
  @Eitvydė, siūlymą priimu 🙂 Visas forumas - jūsų paslaugoms, elkitės jame taip kaip ir seniau, nebijokite šeimininkauti, kurti temų, diskutuoti, jauskitės visiškai laisvai. Taip, facebook'as ir ilga forumo prastova, kai jis buvo nepasiekiamas, nieko gero nedavė. Iš techninės pusės viskas gerai sutvarkyta, bet matomai dar turi Google'as suindeksuoti daugiau puslapių, kad forumą aptiktų ir nauji žmonės. Rudenį / žiemą manau bus jau sukurtas ir forumo apps'as, kuris leis labiau įsitraukti į diskusijas, sekti turinį, gauti pranešimus, visai kaip ir Facebook programėlė daro. 🙂
 6. 1 taškas
 7. 1 taškas
  kelkim kelkim ir pakelkim 🙂 vnž sveiki visi 🙂🙂
 8. 1 taškas
  Sveikos visos fainuolės! Kaip smagu visas prisiminti!!! Aš prieš kokį mėnesį kažkaip prisiminiau fainuolės puslapį.. ir tokia nostalgija buvo. Galvojau kažkaip įdomiai būtų sugrįžti ir štai tokia naujiena!!!!! 😻 ooo kaip laaaaikas greitai prabėgo!!!! Aš labai tikiuosi visos čia sugryšit!!!
 9. 1 taškas
  Apšerkšniję mūsų žiemos - Nevalyta - kur dairais. Šiurpias pasakas Kubilius Seka liaudžiai vakarais. Apie klaidžią sniego pūgą, Renovacijos naudas, Apie baisią dujų kainą, Kur pakilo į dausas. Apie krizę ir akcizus, Sodrą, išmokas mamų, Apie vandenį auksinį Tą iš Vilniaus vandenų. Apie trečiąjį paketą Apie mokesčius naujus. Apie turgų ir šešėlį, Magiškus kasos aparatus. Kaip bedarbis tinginys Grįžęs tuščiomis atgal... Moka sąskaitas už šilumą, Kurių niekaip išmokėt negal! O seime nykštukai sėdi, Skirsto lėšas tarp savų... Bėga STT per sniegą, Nesurasdami galų. Prezidentė gero būdo - Bet jos partija pikta ... Paskutinis emigravo. Tai ir pasaka baigta.
 10. 1 taškas
  Ei ei a? irgi avela :clap:
 11. 0 taškų
  Nelkukiu naujos covido bangos,brr kaip nelaukiu 😞
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.