Pereiti prie turinio

Aušrinė

Dalyviai
 • Pranešimai

  20
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

Reputacija

0 Neutrali

Apie Aušrinė

 • Rangas
  Dažnas svečias
 • Gimimo data 1988-09-04

Profilio informacija

 • Lytis
  ledi
 • Zodiakas
  Mergele

Kontaktai

 1. Pabandysiu ir aš parašyt vieną pamokėlę. Gal ką sudomins Atsidarome norimą nuotrauką (file>open) Tada sudubliuojame layer (Ctrl+J) Tada nuspaudus Ctrl mygtuką su pele paspaust ant „Create New Layer“: Paspaust D Tada Alt+backspace. Tada „Layer 2“ fonas pasidarys juodas: Spaudžiam vėl ant „Create New Layer“ (Layers patelėj apačioj). Atsiras „Layer 3“: Paspaudžiam M (Rectangular Marquee Tool). Su juo apvedam nuotraukos norimą dalį, nuo kurios pradėsim „lipdyt“ nuotrauką: Toliau spaudžiam Alt+backspace. Layers paletė turėtų atrodyti taip: Su pele vieną kartą paspaudžiam ant „Layer 1“, kad pažymėti jį. Tada einame į Layer>Create clipping mask: Pažymim „Layer 2“ ir paspaudžiam Create New Layer (Layers paletėj apačioj): Tada aplink paveiksliuką apibrėžiam su Rectangular Marguee Tool. Brėžti reiktų truputį toliau nuo nuotraukos krašto, nes tai bus nuo traukos rėmeliai: Ctrl+backspace (nuotraukos krašteliai pasidarys balti) Spaudžiam Layer style (Layers paletėj apačioj)>Drop Shadow: Nustatom nustatymus pagal šį paveiksliuką: Paspaudus Shift su pele viena kartą paspaudžiam ant „Layer 3“ ir atleidžiam Shift: Edit>Free transform. Koreguojam nuotrauką: ją padidinam ar pamažinam, pasukam.. Pabaigus paspaust Enter mygtuką. Nuspaudus Shift, bet neatleidus mygtuko paspaust ant „Layer 1“su pele vieną kartą ir tada atleist Shift. Tada turim gaut, kad pažymėtų yra 3 Layer: Ctrl+G - susikurs nauja grupė Su pele neatleidus paspaust ant „Group1“ ir jį nuvest ant „Create New Layer“: Šalia pavadinimo „Group 1 copy“ kairėj pusėj paspausti mažą trikampiuką. Po pavadinimu apsidarys Layers. Pažymim „Layer 3 copy“. Paspaudus ir neatleidus Shift mygtuką paspaust ant „Layer 4 copy“: Edit>Free transform. Atsiras pažymėta nuotrauka. Tą žymą patraukiam šiek tiek toliau, galima padidint, sumažint, pasukt. Baigus spausti Enter: Spaudžiam šalia „Group 1 copy“ trikampiuką ir uždarom atsidariusius Layer. Su pele nuspaudus „Group 1 cpy“ ją vedam ant „Create New Layer“. Gausim „Group 1 copy 2 “. Ir viskas vėl iš pradžių: paspaudžiam trikampiuką šalia „Group 1 copy 2 “, pažymim atsidariusį „Layer 3 copy 2“ ir nuspaudus, bet neatleidus Shift mygtuką su pele vieną kartą nuspaudžiam ant „Layer 4 copy 2“ ir atleidžiam Shift. Nuotraukoj vėl patraukiam žymę į kitą norimą vietą, ją pataisom kaip norim. Nuspaudžiam Enter. Uždarom visą grupę, paspaudus trikampėlį. Šitą grupę vėl nuspaudus kelti ant „Create New Layer“ ir vėl viskas iš naujo. Darom kiek norim kartų. Galutinis rezultatas toks:
 2. Kaškada kaškokiam žurnale buvo surašyti visų zodiakų ženklų „laimę“ nešantys skaičiai. Tai aš tą skaičių dažniausiai ir naudoju - 5. Bet nemanau, kad tai mėgstamiausias mano skaičius. Tokio turbūt ir neturiu
 3. Vardas patinka, bet norėčiau man gražesnės galūnės - Aušrinė
 4. Turėjau: mazgė - nes mažiausia klasėj buvau vergė Izaura - nežinau kodėl, teta taip vadindavo ;) aufa - sesė nemokėdavo ištart mano vardą, o man nepatikdavo ir kaškam užkibo tokia pravarde nervint mane :unsure: daugiau nebepamenu :)
 5. tą patį norėjau rašyt. Dar mielai žiūri, kai jis kuo nors užsiėmęs ramiai būna. Pvz.: tyrinėja žaislą, pasideda galvą ant krūtinės. Labai mielas tada būną ;)
 6. Žaaaalios. O norėčiau rudų :unsure:
 7. Man kaškaip įtakos neturi ką reiškia mano vardas... Nemanau, kad vardas žmogų puošia, o pats žmogus puošia savo vardą :unsure:
 8. Turim berniuką ir apie antrą pasvajoju, bet dar palauksim :unsure:
 9. Išvaizdą šiek tiek apibūdins nuotrauka :unsure: Charakteris: kaip pasakytų daugelis-ne pats mieliausias. Esu labai užsispyrus. Jei nenoriu kaško, tai ir nedarysiu Bet, aišku, tai nereiškia, kad esu pikta, paniurėlė, visada nepatenkinta. Ne. Jei su manim žmogus elgiasi gražiai, atsilyginu tuo pačiu :) Pmėgių šiuo metu nėra labai kaškokių ryškių. Anksčiau patikdavo su draugėm pabūt, o dabar ne tas galvoj. Dabar norisi ramiai kur nors su šeima nuvažiuot pasivaikščiot ar tiesiog su vyru kartu susėdus pažiūrėt filmą. Dar labai mėgstu valgyt daryt, bet dėl laiko stokos nevisada išeina ;)
 10. Mano gimtadienis rugsėjo 4d. Dar tolokai ;) Bet užtad jubiliejinis :unsure:
 11. Iš miestelio (beje - labai labai gražaus) netoli pajūrio :unsure:
 12. Kaškaip vyras nėra labai lįsti į forumus. Gal ir paskaito, bet nedaugelis patys ką parašo ar komentuoja..
 13. Mano nikas taip pat reiškia mano vardą ;) Nors norėčiau, jog būtų tėvai pavadinę Aušrine :unsure:
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.