Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Nepaaiškinami dalykai

Rekomenduojami pranešimai

Šioje temoje siūlau papasakoti apie tokius dalykus, kurių neįmanoma (arba sunku) paaiškinti.

Pradėsiu pati.

 

Praėjusią žiemą mano mamos namuose atsitiko keistas dalykas, kurio niekas negali paaiškinti. Spėliojimų yra įvairių. Bet tik spėliojimų.

 

Žiema. Daug sniego.

Mama atsikelia ryte ir, kaip visada, eina į virtuvę. Įžengia pro virtuvės duris ir apstulbsta: visos spintelės padengtos šlapiu purvu! Pažiūrėjo į lubas- švaru; visur apsidairė- švaru. Pažiūri pro langą- aplink sniegas. Iš kur purvas? Būdama tiesiog šoko būklės, žvilgtelėjo į ant viryklės stovintį puodą (išgirdo šunį prašant pusryčių).Puode vakarykščių makaronų nebėra!

 

Kaip jums istorija?

 

Tiesa, mamą ne kartą gąsdino įvairūs keisti pojūčiai namuose (ji kartais jaučia, kad tarsi kažkas yra kambaryje), garsai, keletą kartų jai pasirodė, kad vagys laužiasi, kartą kažkas taip trenkė į namo sieną, kad visas namas sudrebėjo... Kiek suprantam, kažkokios dvasios linksminasi.

Kai mano mama kartą pasiguodė vienai giminaitei, ši pažiūrėjo į ją susirūpinus ir patarė kreiptis į medikus. O mano mama jai ir sako:" O ką aš jiems pasakysiu? Miegu puikiai, esu optimistė, džiaugiuosi gyvenimu... Tik mano namuose keisti dalykai dedasi. "

Reikėtų pridurti, kad mano mama tikrai yra sveiko proto.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:geda: eik tu sau, man irgi nelabai jauku pasidare, siaubas. o kaip tavo mama laikosi, ta prasme susigyvena su tokiais keistais ivykiais? as tai kojas uzversciau is baimes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ji ilgą laiką gyveno baimėje... Pastoviai meldžiasi. Paskutiniu metu apsiramino.Apskritai ji yra pamaldi moteris.

Kai pas ją nuvažiuoju (ji viena gyvena dviejų aukštų name), jaučiuosi nekaip. Man ten tik miegoti norisi. Žinau, kad tuose namuose yra labai užteršta energetika. Bandyta valyti, bet, matyt, sudėtinga tai padaryti. Mano mama niekur nenori iš ten eiti. Esu ir aš ten ir visko girdėjus, ir visko mačius.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo.... Vienai dideliam name tikrai nejauku :doh

Man pavizdziui ir buna toks jausmas kad as kambari esu ne viena :huh: Taip nejauku pasidaro :)

Viena karta kai man buvo kazkur 10 metu esu bendravus su moterim paropsichologe, tai as jau tada jai pasakojau kad taip buna, tai ji man aiskino kad yra tipo toks kaip atskiras pasalis, ir tas "kazkas" kai mes issigandam ar pasijauciam negerai pasikrauna ir musu ( energija) Vat! Dar sake kad geriause reikia nekreip i tai demesio ir galvot kad viskas gerai ir as nieko nebijau, tiesiog man pasivaideno!!! :geda:

Cia buvo aisku labai senai bet as kazkaip labai tai isimeniau :wink:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra dalykų, kurių negaliu paaiškinti. Tai labai asmeniška, intymu. Todėl nelabai norėčiau reikštis plačiai visuomenei. Aš žinau savo ateitį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Yra dalykų, kurių negaliu paaiškinti. Tai labai asmeniška, intymu. Todėl nelabai norėčiau reikštis plačiai visuomenei. Aš žinau savo ateitį.

nu va suviliojo (suintirgavo) ir apgavo. jei jau pradėjai, tai ką nors papasakok...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Yra dalykų, kurių negaliu paaiškinti. Tai labai asmeniška, intymu. Todėl nelabai norėčiau reikštis plačiai visuomenei. Aš žinau savo ateitį.

nu tikrai jau greitai cia mums pasakyk viska..... :grin::hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau prasitarei...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:hm: Nea Tai nepaaiškinama :grin: Gal intuicija? Gal dar kažin kas? Aš matau save, savo artimus žmones ateity. Ir svarbiausia, kad tai pildosi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indigo tai sugeba...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:hm: Nea Tai nepaaiškinama :lol: Gal intuicija? Gal dar kažin kas? Aš matau save, savo artimus žmones ateity. Ir svarbiausia, kad tai pildosi :grin:

Liepa, kai atvarysi i meeta ,tai gal ir mano ateiti nuspesi paziurejus i mane :) :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Indigo tai sugeba...

Ačiū už palaikymą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.