Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Nepaaiškinami dalykai

Rekomenduojami pranešimai

Pati kartais žinau tai, ko negaliu paaiškinti... O kai savo sūnaus pasakojimų paklausau...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš žinau kad namie turiu bilduką/naminuką. Tikrai tikrai, ir tikrai žinau kad jis geras. Kažkur girdėjau posakį, jeigu namie yra santarvė, žmonės kurie gyvena myli vienas kitą tai ir bildukas/naminukas yra tuose namuose geras, tai aš ir tikiu. Ir dar žinau kada prie manęs prisiartina angelas sargas aš tą jaučiu. Jeigu įdomu, kada turėsiu daugiau laiko, papasakosiu plačiau.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, ir tu pasirodo prie tų fool[1].gif Aš irgi žinau, kad angelas sargas visada šalia manęs :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš žinau, kaip mano angelas sargas atrodo... Sūnus pasakojo.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Matai, ir tu pasirodo prie tų fool[1].gif Aš irgi žinau, kad angelas sargas visada šalia manęs :drinks_drunk[1]:

 

 

Aš matai ne visada jį jaučiu, jis prisiartina tik tam tikrais gyvenimo etapais. Kaip daug duobių atsiranda....

Ir dar žinau tokį posakį "nespjauk per petį, nežinia ant kurio peties tavo angelas sargas sėdi"


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent, tam tikrais gyvenimo momentais ima ir pašnibžda teisingą sprendimą. Bet kartais jis man šnibžda šiaip sau, nei iš šio, nei iš to. Todėl ir sakau, žinau kas bus mano ateity :drinks_drunk[1]:

O prietarais aš netikiu beveik...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar man vienas draugas įdomiai pasakė: pamatysi, ateis laikas, kai mūsų visuomenė pabus ir pamatys, kad kas trečias reikistas, o kas šeštas auras mato... ir tada niekas nesistebės tokiais dalykais.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

:) gal kas paiškinsit kai papasakosiu tai ...

Visumoj netikiu jokiais ekstrasensais , bet gyvenime nutiko taip , kad sesuo mano nuotrauką parodė žmogui , kuris sakė tuo užsiima iš pašaukimo kažkieno aukščiau paliepimu ir atlygio už tai neima , nes gali prarast gautas galias . Prieš paduodant nuotrauką jis nieko apie mane nežinojo , ilgai kažką murmėjo sau po nosim žiūrėdamas į fofo ir kai pasakė tikslią mano diagnozę :hm: plius pareiškė ,kad nutraukčiau chemoterapijos kursus nes man jie kenkia ir gali pasibaigt mirtimi jei tai tęsis ... vėliau pareiškė ,kad pavargo kadangi nuo manęs sklinda stipri energija :hm: to nesuprantu iki dabar ... ir pasakė , kad pati turiu kažką savyje , norėjo pamatyt mane , bet iki Maskvos tolokai , tiesa nuotraukos negražino pareiškęs turi ja sunaikint ... Kai sesuo papasakojo man visa tai aš susimąsčiau ir nežinau kodėl , bet aš patikėjau jo žodžiais ... ir po trečio chemoterapinio kurso man pablogėjo - atsisakiau tęst šį gydymą . Dabar žinau ,kad jis buvo teisus . Bet kaip paaiškint kodėl pavargo žiūrint į foto ir kokia energija ?..ką aš turiu savyje ?.. šiaip nieko nejaučiu , esu kaip visi .Gaila , kad man pačiai neteko pasimatyt su tuo žmogumi būčiau jam uždavus šiuos klausimus .

P.S. tiesa po ekstrasenso , ar kaip jį pavadint , mane kankino sapnai su NSO , matydavau kai man kažką daro , prabusdavau išpilta prakaito ir su skausmu pilve ... kai pasveikau šie sapnai liovesi ... ir jau be baimės galiu žiūrėt naktį į žvaigždes :swoon: bijojau sapnus kažkam pasakot , nes būtų kvaiša pavadinę .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbūt jis pamatė, kas tokia esi...

O duoti nuotraukas žmonėms, kurių nepažįsti, yra be galo pavojinga...Per nuotrauką galima prisijungti prie žmogaus biolauko ir padaryti jam daug blogo (kaip buvo su Paksu susidorota- prie jo, matyt, ne viena juodosios magijos grupuotė darbavosi, kol iš žmogaus padarė psichinį ligonį...). Kai kurie žmonės moka užsidėti apsaugą, kurios niekas nepramuša.

Prieš dėdama savo ir vaikų nuotraukas į šį forumą, pagalvojau, ar gerai darau...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
Galbūt jis pamatė, kas tokia esi...

:hm:o kas aš esu ?.. paminėdama priminei nes sakė ,kad jis kažkokias apsaugas uždės prieš sunaikindamas nuotrauką ... praėjo jau 10 metų nemanau , kad jis norėjo man pakenkt :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal pamatė, kad esi sena siela... gal praėjusiam gyvenime buvai kokia burtininkė...Gal dar ką nors...

Ai, teisybė- vėžiu sergantys žmonės stipriai vampyrauja.

Ką gali žinoti.

O apsaugą per nuotrauką galima uždėti. Bet ji ilgai nebūna.

O tie sapnai apie NSO gali reikšti, kad esi žvaigždžių vaikas, t.y., kad tavo sielos tėvynė yra kurioje nors žvaigždėje ar planetoje. Dabar Žemėje gyvena daugybė plejadiečių, sirijiečių...Pati daug jų pažįstu.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:mirksiukas: sutinku su viskuo tik ne su vampyrizmu :mirksiukas:

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.