Pereiti prie turinio
kicule

Kirpyklos, grožio salonai

Rekomenduojami pranešimai

Kaip daznai lankotes kirpykloje?

Kiek kainuoja jusu kirpimas.

Esu patenkinta savo kirpeja, bet ziuriu kieviena karta vis brangiau tebka moketi , gal as jai atrodau turtinga :) Nezinau, bet tikrai yra ir sustresniu salonu, o kainos panasios arba pigesnes :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Brangininke-tai eia kiek kainuoja?...a? moku 12Lt, dar 1Lt arbatpinigio palieku, ne?inau, pigu eia ar brangu.Mano sesuo ?ukuosena dare u? 80 Lt, va eia tai brangoka.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Tik uz dazima (viena spalva) ir kirpima as sumoku 90 lt., :geda: :)

Pries tai buvau tik tai nusidazit tai sumokejau 70 lt., :blink: :closedeyes: Tada aisku buvau ne labai patenkinta, suprasciau kad nors kirpimas butu :huh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tik uz dazima (viena spalva) ir kirpima as sumoku 90 lt., :closedeyes:  :blink:

Tikrai brangu... mano ses? kirpo, da?e plunkstelem ir da?e fona.Ir eia Vilniaus centre.Netoli mano namo, kiek ?inau,da?ymas apie 40Lt kainuoja.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na va o as Jonavoj tiek moku :geda: Jau kiek kartu norejau pabandyt kitur ( aisku baisoka, seip esu labai prikabi :closedeyes: ) bet vis neiseina, nera su kuo vaika palikt, tai ir vel pas savoske nuvaziavau :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano druage kirpeja, todel as nieko nemoku. siaip nesiskundziu - puikiai nudazo, puikiai apkerpa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Na visai nemokai zinok negalima, reikia nors lituka palikti :wink: Kirpejai darbe nesiseks :blink: :wink:

(Esu pati kirpeja!) :closedeyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo as jau isivaizduoju kaip ji sureguotu, kad as jai pinigu paduociau. juoktusi iki asaru. siaip daznai ji padazo tiesiog pas mane namuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
nu jo as jau isivaizduoju kaip ji sureguotu, kad as jai pinigu paduociau. juoktusi iki asaru. siaip daznai ji padazo tiesiog pas mane namuose.

As nesakau kad reikia moketi, sakau kad reikia palikt nors lituka, negalima palikt darba neivertinto! :closedeyes: :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai nusprend?iau pakeisti ?ukuosena. U?siauginau ilgus plaukus ir man jie nusibodo. Nuejau a kirpykla, kur kirpimas kainuoja 8 lt ir sakau kirpejai: " Sumokesiu 20lt, bet turiu atrodyti puikiai." Ir ka- buvau ap?okineta kaip karaliene ir tikrai gra?iai apkirpo. Gal savait? klausiausi komplimento...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As ir esu patenkinta savo kirpimais, tikrai stengesi visada man itikt, bet kad kainos...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieno, ko siaubingai nemegstu- tai da?ytis antakius ir blakstienas. O tie visi pe?iojimai...Galeto kaip nors maloniau ta procedura atlikti.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.