Pereiti prie turinio
kicule

Kirpyklos, grožio salonai

Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule

Kiek zmoniu, tiek nuomoniu!

Man ir patinka nepaprasti kirpimaj,nekasdieniniai :geda:

Toks lengvas bardakas ant galvos :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as taip pat megstu eksperimentus su savo galva daryti, aisku nelabai drastiskus


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o pas mus miestela tik dvi kirpejos. Pas savaja vaik?tau jau gal kokius 8 metus, visada kerpuosi labai pana?iai, atsisedu keden, o ji jau ?ino, kad kirpti kaip visada, jei noresiu ko naujo pasakysiu. Plauko neda?au. Ank?eiau tiesa buvau band?ius(namie), bet nieks nepastebejo, kad nusida?iau, tiesiog nenuima da?ai, kirpeja sake (ji tokiais da?ais da?o), kad plaukai kokie tai eiudnoki. U? kirpima moku 8Lt., da?ymas+kirpimas girdejau 30Lt, cheminis 40Lt.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Jonavoj tai kirpejo paslaugos labai jau brangios, a? Kaune pigiau plaukus susitvarkau. O ka?kada galvojau, kad Jonavoj tikrai pigiau bus, bet kai ateina a darba moteri?kes su visi?kai paprastais kirpimais ir da?ymais ir kai pasako kiek sumokejo, tai fantazija at?oksta... Tiek to, a? Kaune geriau... Nebent gal ?inot kas plaukus tvarko ne taip brangiai, gal ir susigundysiu per pieto pertrauka pasitvarkyt :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:mirksiukas: mastau apie plauko da?yma koka vel adomesna ( pana?iai kaip ankseiau buvau akelus foto ) dar del spalvos neapsisiprend?iau ... bet bus neaprastas da?ymas , toks nematytas - teks kirpejai pasukt galva :geda ?ia savait? turiu pasikeist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a? galvoju, kad jei ?mogus da?nai kardinaliai keieia savo i?vaizda, tai gal jis labai nepastovus...

ka?kada teko skaityti protingose knygose tokius dalykus...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
a? galvoju, kad jei ?mogus da?nai kardinaliai keieia savo i?vaizda, tai gal jis labai nepastovus...

:mirksiukas: galvok ir toliau ... man nusibosto vaik?eiot vienoda ?ukuosena ir tuo labiau da?ymas , su pastovumu tai neturi nieko bendra - pasiie?kok kitos literaturos :doh arba paklausk kirpejos jei turi ?viesius plaukus kas kiek laiko reikia da?yti juos , nes kai i?lenda tamsios ?aknys tai atrodo negra?iai , be to da?ant brangiais geros kokybes da?ais jie greit nusiplauna , bet ma?iau kenkia plaukams .

A? u? stilingas moteris :clap:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir? nepagavai minties..as ne blondine...man da?yt plauko nereik...a? del pokyeio ra?au, o ne del koregavimo...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:hm: bet a? ra?iau ne apie pokyeius , o kad keisiu plauko spalva ir tai darau pastoviai kas ka?kiek tai laiko , manau diskusija baigta :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Da?yma dare astri?ina - viena puse tamsiau kita ?viesiau , spalvos gimini?kos tik viena ry?ki . Visiems labai patiko , man taip pat . Daug geriau nei prie? tai buvo ( kas mate mane) :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Da?yma dare astri?ina - viena puse tamsiau kita ?viesiau , spalvos gimini?kos tik viena ry?ki . Visiems labai patiko , man taip pat . Daug geriau nei prie? tai buvo ( kas mate mane)  :geda

 

Tai Arlene, buk ?mogus, pasirodyk kaip atrodai. O jei ne, va?iuoju a jonava :brunette: :laugh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Pakentek Indre pasirodysiu , manau dar ir gyvai pamatysi iki kol sugalvosiu keist spalva :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.