Pereiti prie turinio
Pajure

Vyrai ir depiliavimas

Rekomenduojami pranešimai

Na nezinau,jei mano vyras depiliuotusi,man butu keista...ir kazkaip nepriimtina...O jei tai yra sou vyrukai,tai manau,estetinis vaizdas butinas.Arba,galbut vyras jauciasi nejaukiai,nepatogiai...Nemanau,kad toks vyras butinai "zydriukas".


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis visa laika skuta pazastis.

kazkada gal ir nelabai norejo,tipo "nevyriska" gal jam atrode ar pan., dabar priprato. Man patinka!


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano vyras depiliuoja tik pazastis-nieko pries buciau jeigu kartais nudepiliuotu ir ten!!!!! :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniškis irgi vasarom ypač nusiskuta pažastis, nu bet man tai taip juokingai atrodo nu nežinau, aš vis nepriprantu :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maniškis irgi vasarom ypač nusiskuta pažastis, nu bet man tai taip juokingai atrodo nu nežinau, aš vis nepriprantu :flower:

man tai patinka-nesmirda prakaitu ir kai apkabina maloniau-nera tu plauku..... :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu prisižiūri kaip priklauso tai ir su plaukais prakaitu nesmirda :mirksiukas:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jeigu prisižiūri kaip priklauso tai ir su plaukais prakaitu nesmirda :mirksiukas:

pritariu 100% :flower:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jeigu prisižiūri kaip priklauso tai ir su plaukais prakaitu nesmirda :)

na maniskis prisiziuri,bet man nepatinka plaukuotos pazastys..... :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man patinka, kai vyras save priziuri ir patrumpina kur reikia..Man taip pat labai nepatinka gauruotos pazastys, nors maniskis ju visiskai nebuvo nusiskutes, bet buvo gerokai patrumpines ir atrodo liuks :brunette: O stai ypatingoje vieteleje gan daznai patrumpina :victory: man tai labai patinka :rolleyes::hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man patinka, kai vyras save priziuri ir patrumpina kur reikia..Man taip pat labai nepatinka gauruotos pazastys, nors maniskis ju visiskai nebuvo nusiskutes, bet buvo gerokai patrumpines ir atrodo liuks :brunette: O stai ypatingoje vieteleje gan daznai patrumpina :victory: man tai labai patinka :rolleyes: :D

as taip pat noreciau,kad maniskis toj ypatingoj vietelei siek tiek patrumpintu plaukucius....reiks duoti tokia minti-gal sutiks ir patrumpins :hm:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu koju tai ne uz ka nedepiliuociau bet pazastis kartais apraviu :rolleyes: ir prakaituoja maziau ir atitinkamai kvapo pasalinio maziau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu apie koju depiliacija ir nekalbam :happybday:

 

 

O man patinka, kai vyras save priziuri ir patrumpina kur reikia..

as taip pat taip manau :happybday:

ir manau jei moteris moka paprasyt, tai vyras ir sutiks (kalbu kad ir apie pazastis). :happybday:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.