Pereiti prie turinio
Pajure

Vyrai ir depiliavimas

Rekomenduojami pranešimai

Na mano vyras tai debiliuojasi,na aisku jam krutines depiliuotis nereikia,bet jeigu butu apzeles labai tai nzn ar jis sutiktu debiliuotis,bet seip tai jis visada yra tvarkigas ir nereikia man pas ji prasyti,kad nusidepiliuotu,nes jam paciam patinka buti tvarkingam vyrui :geda: :geda:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labai buto adomu,ka apie tai galvojat.Ir ar amanoma akalbeti,nes kai u?siminiau,tai tokiom kvadratinem akim a mane pa?iurejo... :

negalima verst kito žmoagus kažką daryt ko jis nenori

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sakyciau kad butinai reiktu suderint, tegul nusidepiliuoja meskuciai :mirksiukas: :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu mano vyras depiliuotusi-krize ateitu anksciau nei pavasaris... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jeigu mano vyras depiliuotusi-krize ateitu anksciau nei pavasaris... :flowers:

tai toks meskinas plaukuotas :mirksiukas: ir priemonem isleiti tektu visa alga ? :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o įsivaizduojate kaip reikėtų prisiglaust, kai pradėtų atauginėti tas veltinis :flowers:

nors Mano MB neapaugęs labai :kadaryt:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
tai toks meskinas plaukuotas ;) ir priemonem isleiti tektu visa alga ? :mirksiukas:

 

Nera jau taip,kad vien veltinis :flowers: ,bet tikrai pakankamai turi kailio...

:( Aha,kaip Kryste sako-o ka daryti,kai ataugineti prades... :super:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nera jau taip,kad vien veltinis :mirksiukas: ,bet tikrai pakankamai turi kailio...

;) Aha,kaip Kryste sako-o ka daryti,kai ataugineti prades... :flowers:

:( :super::doh::doh:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nera jau taip,kad vien veltinis :lol: ,bet tikrai pakankamai turi kailio...

:lol: Aha,kaip Kryste sako-o ka daryti,kai ataugineti prades... :lol:

:D :D :D :victory: gerai kad mano vyras be kailio, nors ziema :kadaryt: tai kailis sildo :lol:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as savo vyreliui pasiuliau nusiskusti tenais- sakua juk ir paciam bus maloniau- jis tik nusizvenge ir tiek..... :mirksiukas:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koju nesu depiliaves ir nedepiliuosiu :D pazastis ir ta vietike prisiziuriu, o krutine palieku tokia kokia yra ;) nes jei pradeciau krutine depiliuot oi vargas butu :D bet man to nereikia gerai yra kaip yra :P


sitas2.gif

Diskusijų forumas - www.forumas.vhost.lt ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.