Pereiti prie turinio
kicule

Ar galima pragyventi be meilės?

Rekomenduojami pranešimai

abejoju :geda: manau kad zmogui jos reikia , vistiek reikia kazkokios silumos , jausmu ..na nezinau , as be jos negaleciau isgyvent , juk zmogus nori but mylimas :super:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko gero taip nebūna.Juk įsimylėti pradedame dar vaikystėje.Tai darželyje ,mokykloje dar kokį kaimyną ir t.t.O jei kas ir nesutinka tos vienintelės meilės,tai vis viena nešiojasi širdyje bent pirmosios meilės jausmą.Žmogus jau tokia butybė,kuriai suteiktas meilės jausmas :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmogaus kunui reikalingas oras, o zmogaus sielai - jausmai.. Zmogaus siela be jausmu neisgyventu... Vienas is zmogiskumo yrodymu - jausmingumas.. Zmogus skleidzia jausmu erdve aplink tam tikrus taskus... Kurie skleidzia Jausmus, suteikiancius energijos Tau, o Be Tavo jausmu, nebutu energijos jiems, ir Jausmu Egzistavimo apytakos ratas Turi dvi asis, kurios neatsiejamai sujungtos, kad vienai asiai nutrukus - isnyktu zmogiskumas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad galima... pati negaleciau, esu labai jausminga, bet yra tokiu "saltu" zmoniu kuriems meiles nereikia (jie bijo isipareigojimu, jiems idomus vienadieniai satykiai, tai jausmai, bet mano nuomone ne meile), jiems reikia kitokiu jausmu adrenalino, laisves pojucio ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas galima, ir imanoma. Tik jai gyveni be meiles, tai vistiek yra kazkoks artumo, traukos, priosirisimo jausmas, ju vistiek kazkokiu turi buti. :cocktail: Meile yra labai abstraktus zodis - vienie meile supranta kaip pacia meile, kiti kaip jos israiskas... Tad nugyveni su zmogum galvodamas, kad myli, o poto staiga supranti, kad niekada to meiles jausmo ir nepatyriai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima, jei tik norima, daugelis be jos gyvena ir nemirsta. :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galima, jei tik norima, daugelis be jos gyvena ir nemirsta. :geda:

jei turi omeny meile antrajai pusei, tai taip. bet jei kalbi apskritai apie meile, tai as nesutinku ( cia tik mano nuomone)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jei turi omeny meile antrajai pusei, tai taip. bet jei kalbi apskritai apie meile, tai as nesutinku ( cia tik mano nuomone)

 

tiksliai apie vyro ir moters, o apskritai tai taip mele yra visokia, netgi daiktams :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žiūrint, ko konkrečiai klausi, ar galima pragyvent, kai tu nieko nemyli, ar kai tavęs. Nors abejais atvejais manau, kad pragyventi galima. Kitas klausiams, koks tas gyvenimas, ar teikiantis kančios, ar nelaimingas, bet jei klausi, ar galima, atsakau, kad jo galima. Kažkam tai gal būtų egzistavimas, kažkam neįtikinama, manau, kad santykis priklauso nuo paties žmogaus ir jo išgyvenimų laipsnio.

Ar galėčiau aš pragyventi be meilės, jei būų tokios sąlygos, gyvenčiau, bet tikrai nenorėčiau ir nepalinkėčiau niekam.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš kalbėjau apie apskritai meilę, o nejos atmainą - vyras moteris


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko gero man ti būtų neįmanoma :super: :wub1: neįsivaizduoju savęs be mylimo žmogaus pašonėje :victory:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

žudytumeis, jei jo nebūtų?


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.